• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvýkrát v Centre asistovanej reprodukcie

(Zamčená)
31. srpna 2009 
Ahoj holky, jsem tady nová, už jsem pročítala nějaké diskuze, myslela jsem si, že mam problematiku "neplodnosti" zmáknutou celkem slušně, ale chybá lávky :wink: Holky píšete ve svých diskuzích o KETu, OP , ISCI či co je to všechno za zkratky :grinning: ...nemohly by jste mi to vysvětlit?
Já se chystám v říjnu do ISCARE do Prahy...jsem 100 km od Prahy, nic blíž tady nemáme...co takhle čtu, připadá mi, že jste tam tak ob den?nebo jak často je tam nutné během toho měsíce být? a ještě mě zajímá, kdo máte pojišťovnu MV CR, jak dlouho jim trvalo schváli ty hormony? dá se to nějak popohnat, máte s tím zkušenosti? ...to je otázek co? MOC všem děkuju za odpovědi, jsem vyjukaná...
31. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
a.jka: Nic není, jak se zdá.

KET je embryotransfér zmražených (rozmražených) embryíí
OPu je punkce (odsátí) vajíček
ICSI je metoda oplodnění, kdy se pipetou zavede jedna jediná spermie přímo do vajíčka.

Jak často docházet do Caru je velmi individální, ale z počátku často, protože odebírají krev na hormonální profil a to od 3.dne menstruace, každý Car to má jinak ... pak jsou následná vyšetření, ale většinou jde o tu krev a o spermiogram partnera.

Počkej, jestli se ti někdo ozve, kdo dochází do ISCARU a zodpoví ti to víc, jak to probíhá tam.
31. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
a.jka najdi si přímo diskusi o ISCARu, tam ti holky poradí nejlíp :wink:
31. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
31. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.