• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pujci mi nekdo chuvicku?

(Zamčená)
8. prosince 2010 
Dobry den vsem, obracim se na vas s prosbou. Potrebuji na svatky (Vanoce, Silvestr 2010) pujcit chuvicku jelikoz s malym pojedeme na dovolenou do hotelu a tam nemuzeme byt s malym kdyz usne porad na pokoji. Nabizi se jedine reseni - chuvicka. Nikdy jsem ji nepotrebovala, protoze jsme nikam nejezdili, ale ted jsem na rozpacich. Na par dnu se chuvicka opravdu nevyplati kupovat, tak se obracim na vas. Pujci mi nektera tu svou (ovsem za penize) nebo poradi kde by se dala pujcit? Dekuji predem vsem za odpovedi. Jsem z Prahy. Pro chuvicky rada prijedu a take dovezu zpet. Katka
7. pro 2010 ve 21:42  • Odpověz
katty6 tady na bazárku má mamima chůvičky na prodej za pětikilo :slight_smile: to by se možná vyplatilo víc než si pro ně k někomu jezdit,platit půjčovné a zase vracet....
8. pro 2010 v 08:41  • Odpověz
Katty-ja mam doma chuvicky a uz je nepouzivame.Jen u jedne se pretrhl kabel tak je jen na baterky ale druha je funkcni do site.Kdyby jsi je chtela tak za 150kc jsou Tvoje.Alespon se toho zbavim. :grinning: :wink: :wink:
8. pro 2010 ve 13:23  • Odpověz
....nebo si kup v ikee na kartu tyhle... máme je a za ty penízky naprostá spokojenost... a jestli nemáš kartu, tak se zaregistruj emailem a stačí si vytisknout papír s číslem... Budou v záruce, tak je pak lehce prodáš kdykoliv... jo a na baterky vydrží fakt hodně!!!
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50130419
8. pro 2010 ve 13:41  • Odpověz
@katty6 zkus si zavolat do toho hotelu, kde budete, třeba je tam půjčují. Dnes už mají skoro všichni v nabídce půjčení postýlky a chůviček :wink:
8. pro 2010 ve 14:09  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.