• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jj..ona to tak má dvakrát..dnes v českom kalendári a v lednu v slovenskom :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
holky diky, jdu prebalit a nakrmit a razime pryc....
24. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Vladi ale my sme taky přály..hned ráno!! :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
My samozrejme prajeme Terkynej Kristýnke všetko najlepšie :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Vladi, já su jelito, úplně jsem zapoměla na Tvoji Kikinku.

Tak se opravuji a i jí přejeme vše nej a Adam posílá pusu po drátech, ta je hygieničtější :grinning:
24. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jééé Luci, asi som to prešvihla, lebo som si všimla len dzej...ospravedlnujem sa :sweat_smile: akurát listujem dozadu, aby som niekomu neukrivdila..takže ďakujeme a ešte raz prepáč :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jani..díkk :slight_smile: , pusu Kristinke odovzdám :wink:
24. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Já su tak ščastněj člověk lidi..... :grinning:
24. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
preččooo??
Jj Vladi, přece jen jí pusu dej sama. Adam je momentálně pan afťák, tak aby, když něco lapne, to nebylo na nás.... :grinning:
Luci, zvažuju, jestli by Ti ještě bylo....
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=335937
24. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Jani tož asi bych to měla uplejší! :grinning:
24. črc 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
ešte stále aftujete? ale už je to lepšie niee?
24. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
Jani proč si ščastná??
24. črc 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
Tak celkově, všechno bude lešpí Luci :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Zdravíme všechny maminky a jejich pyloušky...Lucy, jak bylo na dovolené?
24. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
jani ty sis šlehla bo co?!?!?! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
mazli taky mě to nák netrklo :pensive: a přeju Kristince vše nej k svátku
24. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
tak jsme byli na dětským hřišti, no to je akce vždycky teda, diplomacie mezi matkama :grinning: se už těším na hřiště s pylouškama :slight_smile:
24. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
kdes te byli peti?? václav se ted s děckama ven asi na špilas na písek a tu lanovku
24. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
my jsme byli na obilňáku, se snažím eliminovat kopce :sweat_smile: ale taky se tam chystáme...
24. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
Míšo ahooj, jak pokračuje svatba? :wink:
24. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
a k těm náušnicím... když jsem je já nechávala píchnout Lindě tak mě doktorka tehdy ani nevím proč rovnou poslala za dveře a za minutku bylo po všem... nastřelovat bych nenechala - sice nevím jak to probíhá ale měla bych strach že se malá může jen malinko pohnout a průser je na světě.. toť můj názor :wink:
24. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
holky četli jste o tom chlapečkovi ze včerejška z toho domácího porodu? prý je v kritickém stavu... :cry: přesně z tohodle důvodu bych doma NIKDY nerodila... i když všechno vypadá v naprostém pořádku, tak stačí jediná malinkatá vteřinka a všechno je naopak... tyhlety porody doma jsou podle mě obrovský risk a hazardování s životem toho miminka a vlastně i té maminky.. náhodou se jí něco protrhne a vykrvácí.. fakt nechápu jak o tomhle může ještě někdo v dnešní době uvažovat :astonished: :confused:
24. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
peti, s tím nastřelením moc nevím, jak to myslíš? to není jak na střelnici, že by to stříleli z druhýho konce ordinace :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
a domácí porody, můj názor: já bych doma NIKDY plánovaně nerodila, ale na druhou stranu vůbec neodsuzuju, když to lidi chtějí a pořádně vědí, do čeho jdou (příklad viz gedren), ono je to hrozně těžký totiž, vždycky, když se stane průser u domporodu, tak je z toho šílený haló a ženský hazardérky, ale já osobně bych chtěla vidět přesnou statistisku, kolik průserů z X porodů je u domporodů a kolik v nemocnici, tam se to taky děje (teď jenom viz příklad aninam) a pak bych pokročila v názoru třeba, ale zatím to mám takhle. ovšem já bych do toho taky nešla :wink:
24. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
a víš že jsem si to kdysi fakt myslela, že to stříli z větší dálky.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zdůrazňuju to kdysi :wink:
24. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Týý jo to byl teda plodnej den! Sme dostali darů a darů.. :confused:
24. črc 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky,
pěkný nový název :slight_smile:
zas mi nějak blbne PC, tak jsem zvědavá, co tomu je - musí mm vykoumat :dizzy_face:

moc jsem nedočítala, jo oběma Kikuškám přejeme vše nejlepší k svátku :slight_smile:

add domácí porody: ta paní už jednou doma rodila a v pohodě, tak jí to asi přišlo normální. já bych se osobně bála jak čert kříže - takže nic pro mě!!!!
Petapi :grinning: :grinning: :grinning: jsem si představila, jak s rozběhem střílej naušnice přes půl ordinace :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Luci, za co???? jaký dary???
24. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.