• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Peti - Petapi, jsi tu???
24. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
jinak máš asi pravdu, že jenom proto že je člověk v porodnici nemusí znamenat že vše bude v pořádku ale já jsem v tomhletom strašnej strašpytel a HROZNĚ bych se bála takhle riskovat a rodit doma
sice na jednu stranu chápu maminky které mají z toho být doma lepší pocit protože z nemocnic mají třeba fobii (kvůli špatným zážitkům), ale zase na druhou stranu si myslím že už existují i "porodnice" kde to nemocnici vůbec ale absolutně vůbec nepřipomíná a ještě se tam člověk kolikrát cítí mnohem líp než u sebe doma - takže bych radši pár dnů/týdnů před termínem jela tam než bych byť i jen trošku riskovala a rodila doma
24. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Jani byla tu tchýně a dovezla plíny, dvoje botičky, body, dvoje šatičky, nutrijku, dva lampiony a Míšova babička Bechera, obr čokoládu,malé kabelku a ještě zacálovala večeři :confused:
24. črc 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
jsem tu :slight_smile:
luci, tééda, to jste se měli :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Holky, jsem hroznej čondas. Poraďte.
Malej bere ATB po 8 hodinách. Má je brát buď hodinu před jídle, nebo 2 hodiny po jídle. Já vůl jsem uvařila polívku a on, že chce papat. Tak jsem si to neuvědomila a dala mu je. Zrovna chvilku před tím, než by měl brát ATB. Mám to posunout a dát mu ty ATB až ve 22 hod? To znamená, že by jeˇv těch deset bral až po 10ti hodinách. Jsem čondas... Chjooooo :frowning2:
24. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
já ten sku-venej pokoj snad nikdy nedodělám.... už mi t leze na nervy tu furt hňápat po novinách a přeskakovat barvy .......

luci a to jen tak jo???? sem myslela že máš být v karanténě :grinning:
24. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Luci a cp se stalo? Jste byli jako někde venku na véči?
jani nestresuj kvůli hodině se svět nezboří :wink:
jani, já nevím, snad poradí zkušenější holky, já totiž nevím, proč se to musí dávat striktně přesně, tak bych je klidně dala teď, ale když mi někdo prozradí důvod proč to tak je, tak posunout no :confounded:
24. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Tchýně dojela sem a pak jsme jeli k babi do %Zidenic...večeře byla u MC Donald a sebou...Am má dva Happy M.

Jani dej mu je teď!
24. črc 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
Terko, nestresuju, jen se ptám. To jsou hodiny dvě. A vzhledem k tomu, že je má ode dneška, tak by je aspoň ze začátku měl jíst pravidelně. No co už. Posunu to tak, že to dostane v deset a pak v 6 ráno.
24. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
tak vona je v karanténě a trajdá přez celý brno :angry: :grinning:
24. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
šak sem byla zavřená v autě a pak u v bytě..mezi lidi sem ani nepáchla ty blábolo!! :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
nojo ale byla si v kontaktu s lidma kteří ted doma sedět nebudou a budou v kontaktus dalšíma lidma
24. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
jsem krmila divou zvěř

Pet, budeš si vybírat nějaké ty čepičky? jsem si konečně dnes byla pro ten katalog a paní, která tam dnes byla, tak nevěděla, jak to s těma čepičkama je :sweat_smile:

LUci, teda ty se mááááááááááš!!! za nama nido nejede a nic neveze!!! :confused: :confused: :confused:
24. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Tery já nemám prasečí chřipku!! O tchýni se vážně zádama netřu!! :wink:
24. črc 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jani kdybych na to byla zvyklá, tak nejsu tak vykulená!! :wink:
24. črc 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
no nevim nevim luci esi tě někam nenahlásím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
poslušně hlásím!!!! Lucie nesedí doma!!!!! :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
To bys u mě nadosmrti skoncovala!! :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
Holky, tak jak teda zítra? Jde Veruš, Terka, psala jsem Janči 2008, jestli jde taky...
No, kdyby jste nutně netrvali na té Bavorské, tak znám výbornou hospůdku s úžasnýma koktejlama.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
S Verčou jsem už mluvila odpo a nevadí jí to, jen si my dvě dáme spicha a já ji tam dovedu. Teda někde po cestě ji hodím do bláta, nebo dám na hlavu pytek s dvěma otvorama. Ušetřím ji make-up :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Já bych to nahlásila předsedo.... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
A soukromě pro Luci, nebul, nezoufej, hned jak budeš mimo, tak se s Tebou jdu vožrat, ja?
24. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Držte pysk!! Sedím doma už 5 dní!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
bonzovat se nemá, ale říct se to musí!!!!!
24. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
kerej pysk? :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kolik řekla paní doktorka že máš doma hnípat dní??hm???? tak tady nedělé machra :grinning:
Nenene. O úterý a to jsi ještě byla u Dr. V pondělí jsi byla ve Slavkově na nákupu Luci, já si to pamatuju. Píšu si. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
jak já tě nenávidím!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
Jani, to si prej máme vybrat, tak já už držím.... :grinning:
24. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.