• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
V ikeii bych nekupovala kuchyň Luci, jsou sice levné,ale ne moc kvalitní :wink: já tomu teda rozumím prd,ale Luky tam vždycky děsně remcá :grinning: taky budem dělat novou,tady tu musel ztlouknout během jednoho dne jak se na přestěhování spěchalo a je to fakt hnusný barevně a celkově,ale jinak kámošce dělal kuchyň podle toho jak to chtěla a je s ní spokojená :slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
náhodou já měla v ikei jednu vybranou.. ale už ani nevím proč jsme šli nakonec do toho sconta
7. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
já to měla i s montáží tu měli zdarma protože Tonda je moc šikovnej, ale jak jde o dřevo tak konec
7. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Per to je jasný, já být sama nebo mít chlapa, který nedělá do nábytku,tak taky nakupuju v Ikeii, Sconto apod,..ale tím,že Luky do nábytku dělá,tak...jak to říct...je prostě pracovně deformovanej a jít s ním do něčeho takovýho je o nervy, vidí každej milimetr, kde jim co nesedí :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak kuchyň instalovall Robert sám (ale prej to nebylo těžký - většinu skříní už dodali totiž složených :wink: ) a špajzky jsme jen postavili ke zdi :grinning:
7. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
tak ho někdy přiveď k nám... schválně kolik chyb by našel :grinning: a nebo radši ne.. :grinning: :grinning: :grinning: a to si myslím, že mám kvalitní kuchyň... ale nikdy nevíš, že jo? :wink: to se pozná až tak za 10 let
7. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
ale tchyně má kuchyň taky ze sconta a taky je spokojená :wink: asi proto, mě nakonec Robert přemluvil, ať jdem zase do sconta... kvůli dobré zkušenosti :wink:
7. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
My máme ze Sconta postel a je v poho..
No ona ta kuchyń asi bude nejlepší z nějakého studia, když bude podle všeho atypická..

Amelka dostala ráno na zadek za další čurání na zem a od té doby chodí už jen na nočník. Takže to asi podle všeho asi fakt dělala schválně.

Teď mi donesla z kuchyně olej a ocet..ještě že to nevylila :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz
Tak to on jako remcá u jiných nebo v těch obchodňákách,ale doma má taky pěkně ještě co předělávat :grinning: dělalo se sem všechno na rychlo, většinou z materiálu, co měl v práci za pár šupů nebo zadáčo a taky to podle toho sem tam vypadá,hlavně ta kuchyň je už uplně mimo mísu a musí se co nejdřív udělat nová :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Doprdele debilní reklama ten Muler už zase se třepe :angry: :confused: :pensive:
7. srp 2009 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz
Tak postel a vestavěnou skříň si nemůžu vynachválit, to je moje chlouba ložnice :grinning: :grinning: vidíš jaká je šikulka Luci. Ty kolečka jsme ještě nezkoušely jak jsi psala,schválně zkusíme až se Simča probudí.
7. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Fakt??Simči ta reklama nevadí :confused:
7. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jani to nás zveš k vám do ložnice? :sweat_smile: fááááákt? :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
řekni kdy a v kolik... :grinning:
7. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
já nevím co jí na tom tak vadí.,ještě sem to u ní nezažila při ničem :confused: :confused: :confused:
7. srp 2009 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz
Luci asi chtěla udělat nějakou zálivku, ne? :grinning:
7. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
asi má o něj strach, když tam pak spadne :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: tak jako můžete někdy ženský dojet na kafe nebo vínko, když budete mít zájem, i ložnici vám ukážu :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
nebo možná.... je ve věku, kdy se říká, že by si ještě mohla pamatovat minulej život :pensive:
7. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
To u nás Simča prožívá strašně jen Krtka, jak ho myška něčím bouchne po palici nebo tak, tak brečí cíťa :grinning: Toma a Jerryho ji radši ani nepouštím :sweat_smile: :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
vínko vyli - to nepiju, kafe naservíruj rovnou v ložnici a jsem tam v cuku letu :grinning: :grinning: :grinning:
kdo se třepe???
a co teprve Itči a Skreči, co? :astonished: :grinning:
autor
ona je vyplašená už od toho jak jede nahorů.. :confused:
7. srp 2009 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz
Já myslím, že se jí v té reklamě spíš jen něco nelíbí,asi ji tam něco nahání strach. Luci není s tím strachem z výšek náhodou po tobě?? :confused: :grinning:
7. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
ale Jani prosím 3-4 lžičky cukru a půl hrníčku mlíka, jo? :wink: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Tak to piješ kafe jak Luky, vždycky tam nasype cukru,že se málem vyvrátím :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
Jako ono je to jedno..snad tu blbost chytnu až bude začínat a odvrátím ji hlavičku, ale fakt jak on potom na konci mluví, tak to se vyslověně třásla..
7. srp 2009 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz
Chudinka :frowning2: snad tu reklamu brzo stáhnou, stejně je stupidní :angry: no nic, vyrážíme ven, prcek se budí. Papáčko
7. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
mi jdem zkusit poprvé UM, tak držte pěsti :wink:
7. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.