• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
tak držíme peti a jakpakto, že jdete na um?
na ty prsa ti nic nezabralo?
7. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
ahooooooooooj,

tak jsem se dočetla, že má příští týden být hnusně :cry: :cry: :cry: fakt super, jsem se zas jednou někam těšila - a budem zalezlí na chatě a zblázníme se z toho tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:

Per, jaktože UM? držíme pěsti.

Luci a nevadí Amelce přímo ten chlap v té reklamě???
7. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
Jsme Amelce koupili výbornou hračku. Jakési propojovací šperky. Bylo tam těch tvarů tak přes dvě stě, stálo to kilo a máme to už úplně po celém bytě :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz
Luci máš to tam
7. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj Holky,tak vinohrad ostříhán,sem byla vyštavněná jak prase,ale ted už sedim a bude kurva hošíi jupíííííííííí
7. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face: :dizzy_face: jak se máte??
7. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
tak koukám, že nikde nikdo, tak teda ahojky a hezký večer :pensive:
7. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj Jani,tak zítra vyrážíš na pobyt,tak si to pěkně užij
7. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
jéé Moni jsi tu :dizzy_face: Díky, ale nene, jedu až v neděli. Klasika, až se ochladí a pěkně celej týden bude pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co domek, už stojí?? :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
nene, normálně dál kojím ale chtěla jsem to jen zkusit, když jsem si u mudry vydyndala nějaký vzorky ale... nějak si mi ten prcek na nic nechytá :frowning2: mlíčka vypil z bídou desítku, jablíčko vyplivuje, banánek to samý a ani mrkvička mu nejede... zkusila jsem i takový to pitíčko-džusík od Hami v té skleněné lahvičce s chutí a vůní mrkvičky a myslím jablíčka, jestli třeba aspoň to nezabere a taky nic... jééé achjo... už to vidím, to bude boj ho na něco jinýho, než na mě, naučit :cry:
7. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Peti mě Amelka nechtěla pít Sunar 14 dní a to už sem ani nekojila..bylo jí v té době ale 9 měsíců..
7. srp 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
já si ještě třeba říkám, že koupit něco jinýho, buď ten nutrilon nebo spíš sunar, tak se třeba chytne... ty vzorky co mi totiž dr.dala jsou od Hippu
7. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Peti jí myslím že je to tak nějak jedno. Zkoušela jsem to od půl roku jako ty a nic. Pak jsme ji v těch 9m. musela odstavit a dál UM nechtěla no a najednou za 14 dní si vzala sama. Vždycky sem jí tak 30 ml udělala a položila to před ni..vzala si to, napila se a dál nic a pak najednou vypila celou tu 30.
7. srp 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zkoušela sem všechno Bebu, Nutrilon, Hipp, Hami a pak ten Sunar, ale myslím že by to bylo jedno co by pak časem vzala na milost.
7. srp 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz
prostě ho potřebuju naučit i na něco jiného než na mm, protože jestli to ještě odložím, tak by to pak mohlo být ještě mnohem těžší - aspoň to tak většinou bývá, že čím později se začne, tím větší jsou problémy
začít to s um možná není ten nejštastnější začátek ale říkala jsem si, že když se na zeleninku ani ovoce netváří tak by ho třeba to um mohlo trošku odrazit nebo nastartovat.. ale to je asi blbost, co? :sweat_smile:
u Lin jsem tenhle problém neměla (tam byl zas jinej) protože s um jsme začala už ve 4 měsících, ale ještě další tři (do 7.m) jsem ji kojila
u Lin byl zase problém v tom, že sice vypila 100ml ale třeba 200-300 vyblinkala, měla jsem bebe a ještě cosi a teprve až na asi čtvrtou značku (sunar, co jinýho) reagovala tak jak se má... že to nevyblinkávala... když jsem se tehdy radila s doktorkou tak mi jen řekla "to musíš zkoušet petruško" :angry: :angry: já měla 6000 se vším všudy na měsíc, krabice stála 200 a ona mi řekne že mám zkoušet... :angry: asi jsem si toho onasise na čele při koukání do zrcadla přehlídla :angry:
7. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
dobrou noc strýčku Fido, dobrou noc děti... :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz
ahojky, dobré ranko :slight_smile:

Per, tak zkoušej dál tu mrkvičku - on se určo taky chytne. ono u těch kojených dětí je to horší - chutná jim jen maminka :slight_smile: s tím ovocem možná raději opatrně, aby ti pak vůbec zeleninu jedl :zipper_mouth: budem držet pěsti :wink:
8. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Jani, já vím.. ale už zkouším všechno... i tak děkuju :dizzy_face:
8. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
tak schválně... jak znáte všechny takový ty věci a paragrafy při cestování a vyřizování dovolených:
http://aktualne.centrum.cz/finance/grafika/2009/07/12/dokazete-pri-dovolene-usetrit-penize-i-nervy-otest/?cid=644324

přiznávám, že jsem správně odpověděla jen na 1 otázku :pensive: :sweat_smile: sem ostuda ostudovatá :pensive: :pensive: :sweat_smile:
8. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Peti, on se Filda určo na něco chytne :wink: je to chlap a ti jsou "žraví" :grinning:
8. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
snad jo :wink: :grinning:
8. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
jako on žravej je, ale jen maminčino :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
8. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
hele teď mě napadlo... co děláš doma? :confused: :confused: :confused:
8. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
jo a Peti... ten purelan možná i zabral, ale ono se to víceméně začalo už tak nějak hojit i samo... aspoň do té doby než si mě zase splete se zákuskem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
to tu budu každou minutu teď přispívat sama nebo co? kde stéééééé :confused:
8. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
zase trpím samomluvou... :sweat_smile: tak jdu pryč...pápáááá :wink:
8. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
jejda, jsem se tu nějak začetla....Peti, jedem až v pondělí - Martin ještě o víkendu dělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: tím pádem přijdeme o hezké počasí - ptže od pondělí má být hnusně :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj, tak to jo peti, přeju pevný nervy :wink:
u nás teplota dnes už není, což zase si myslím, že na šestou by to trvalo krátce, uvidíme, na druhou stranu má hodně průjem, tak bůhví co to je, jestli nějakej zubák...
mamka včera byla akutně na operaci, praskla jí kýla, ale dobrý...
8. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak já 5 správně, ale to jsem i tipovala :grinning:
8. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
tak to seš machr :dizzy_face:
8. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.