• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
peto..jo udělej to :grinning:
jdu se natáhnout..promiň, že ti dnes nebude dělat společnost,a le těším se na to od rána..jak zalezu do betle :grinning:

páááá a dobrou noc
8. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
a pri trosce stesti to padne na hlavu nejakýmu debilovi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pamatujes si ne, ze mame balkon nad vchodem :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
to vubec neva... taky jsem to chtela navrhnout jen mi to bylo blby to odpiskat takhle brzo :sweat_smile: :grinning:
tak pa a hezke sny :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
dobré ráno.
9. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
brej den soudružky :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
ahojky.
jen vás jdu pozdravit, dnes balíme a zítra vyrážíme směr chaloupka :dizzy_face:
mějte se hezky a opatrujte se. pa pa :slight_smile:
9. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
jani..hoj..hoj.. neboj :slight_smile:

bude dobře..se mějte krásně..páááá a užijte v pohodě
9. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
piti piti páááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
co jééé?
9. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahooj holky zdravím vas všechny včera večer jsme se vrátili z chorvatska bylo krásně počasí nám vyšlo nádherně :slight_smile: až na tu cestu tam i zpět jsme chytly zácpy takže šílený ale holky byly zlatý zvládly to bezvadně ,dnes už všechno vybaluju peru.Naštěstí manža nám navařil uklidil celej byt tak super :slight_smile:
Je tu něco nového zajímavého????
9. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
veru prece nedele... nebo ne? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
baj to vís ze jo.. ale bylo by to nadlouho :wink:
9. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
jinak vítej zpátky doma
9. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Jo jo hned b ych se vrátila zpátky zas se zaběhnout do starých kolejí a zachvíli už nás čeká ta škola :unamused:
9. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
budliky budliky :grinning:
9. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
jsem se musela tročku rozčílit :angry:
baj zdarec do reality :wink:
9. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
peti..ta holka je fakt zvláštní :grinning:
9. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahoj, jenom zdravím a jdu balit, zítra jedem na pár dní do lednice...
jenom info, že šestá to u nás fakt nebyla, po absolvování průjmu a doslova prořvaných nocích jsme dnes viděli v pusině, že jí leze druhá půlka stoličky, o první jsme nevěděli, ale tahle stojí za to, na pohled to vypadá, že to leze snad z půlky patra, obrovskej zub na tak malou pusinu, to musí bolet hodně :confounded:
9. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
uááá dneska se vrátila gabrianka, škoda, že to nemám čas dočíst, snad pozdějác :grinning:
9. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
peto..chudinka malá :cry: :cry: ..a vás taky lituju

hezkou dovču
9. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
VERUNKO - holka moje zlatá - ono by to bylo spíš na ip nebo mezi 4 očima ale chci tady veřejně ti moc moc moc moc poděkovat jak ses mě tam hezky zastala :dizzy_face: a zároveň VÁS VŠECHNY MOOOOOOOC PROSÍM co to čtete (jako že asi skoro všechny :sweat_smile: ) abyste si to se mnou nedávali moc do souvislosti, protože kdykoliv jí něco píšu tak opravdu sama sebe nepoznávám a asi to i "trošku" přeháním... normálně se takhle nejsem zvyklá vyjadřovat ale tady ta ženská s těmi svými "radami" a tím jak se do každého (a teď nemluvím o sobě) naváží když neví kudy kam... mě fakt točí
já si o sobě myslím že snesu celkem hodně ale jakmile někdo úplně jakýmkoliv způsobem ublíží dítěti tak jsem opravdu nepříčetná... obvzlášť když takové bludy šíří dál :rolling_eyes:
takže pokuď se někomu moje názory vůči ní nelíbí nebo pokuď jsme se někoho dotkla tak se všem moc omlouvám :pensive:
9. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Peti tak snad se to na té dovolené aspoň trošku umoudří a dá si to tu dovču taky, aby jste si to mohli hezky užít :wink:
jo a ještě ti přeji aby se vám to fuj fuj počasí vyhlo nebo aspoň moc neobtěžovalo :wink:
9. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
peto..nemusíš vůbec děkovat..bych tam normálně asi nepsala..ale blbost bila do očí i slepého.. :angry:

je to normální prudič a baví se tím, že se může veřejně dohadovat..jak se do toho zamotáš..tak se už nevymotáš a musíš jí do té prdele poslat :grinning:
9. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
to jo to máš svatou pravdu... ale když si to po sobě zpětně pročtu tak bych se snad i zahrabala... :pensive: ale na druhou stranu vím že to stejně udělám znovu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
jj..jsem taky hloupý, že se k tomu vyjadřujeme, ale to ti prostě nedá..když to mlátí dveřma :angry:
9. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
ahojky holky, tak se hlásím z ukončené dovolené u rodičů, bylo báječně, jen škoda, že už je to pryč, ani vás nebudu dočítat bo za ty 3 týdny jste popsali mrtě stránek. :slight_smile:
9. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
ahoj hrozi..se ti nedivím, že se ti nechce dočítat..neb nám to žvaní :wink:
a bude ještě nějaká dovča???..u rodičů je beztak nejlíp..obskakují, vaří a mají rádi vnuky.. :grinning:
9. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
přesně a naši a mužovi rodiče bydlí 5 minut od sebe, tak jsem byla obskakována na obě strany, až mě rozmazlili a teď si zas zvykat, že je člověk na vše sám a hlavně zavřenej v bytě, takto jsme pořád seděli venku a byla to paráda. muž už mě nikam nechce pustit, když jsem tam bývala na týden bo 14 dnů tak to ještě dával, ale 3 týdny už je moc a moc jsme mu chyběli, tak si nás teď chce užít a chce být jen s náma, takže zatím žádná další dovča bez muže :slight_smile:
9. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Veru
kruci ona se ta gabri začíná nějak zklidňovat :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
peto..to je klasická reakce i hnaná zvěř se někdy unaví :grinning:
9. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.