• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
peto..to je klasická reakce i hnaná zvěř se někdy unaví :grinning: .
9. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
veru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty příspěvky... hoď to ještě do třetice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nevím proč ale fakt mě to opakování rozesmálo... asi už blbnu z gabri :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
9. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
hele..dneska tu nikdo není..co se staloooooooo???
9. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
tak mi to nakonec nedalo a přes řádek to dočetla, mazeeec, peti, v poho nepíšeš kraviny :wink:
a fakt mě dostalo, jak o sobě píše, že je pohledná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
peto..jo to mě dostalo nejvíc..jak hodnotí ostatní :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
taky nechápu co je - tery by už měla být zpátky - ale ta třeba vybaluje, tak dejme tomu ale třeba Luci, Mony a i Janča se nějak záhadně odmlčela :confused:
9. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
jj už dlouho neplkají, tak snad se nic neděje u nich a jestli mají soukromý mejdany, tak dostanou :wink:
9. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
janča nemá přístup na net..jsem s ní mluvila v pátek..monča asi odjela,a le luci..to teda nevím..nebo si udělaly holky psolečnou tajnou misi :grinning:
9. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
ještě mě napadlo..estli nezakládají..si daly do pasu snažilky :sweat_smile:
9. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
noo, tak to je velký zakládání, chudáček Am :grinning:
9. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
hele a víte že mě to právě taky napadlo....? s takovou absencí už maj asi probouraný zdi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to nebude ve výsledku jen jedno, to budou aspoň tři zásahy najednou :grinning: :sunglasses: :sweat_smile: dva minimálně
9. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
no jsem zvědavá..jak nám to děvčata objasní..doufám, že budou co nejdříme tt v pasu..
9. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz
ty budou zapírat zapírat zapírat....vo co? nevím jak jedna (nebudu jmenovat ještě by se poznala :grinning: ) splní ty dva měsíce jen toho užívání... to aši néééééé :sweat_smile: :grinning:
9. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
noooo počkej..příští měíc na nejmenovaná osoba půjde do lékárna pro test :grinning:
9. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
noooo.. aby tam kvůli té absenci nežla už za týden... zbytek (jen takovou kratičkou větičku) ti radši napíšu do ip protože by mě hanba fackovala to tu napsat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nevím jestli by se (teď jsem málem Luci jmenovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) trošku nezhrozila :sweat_smile: :grinning:
9. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz
testy už mají nachystaný doma pro všechny případy :grinning:
9. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz
jím bude stačit jeden... to by bylo aby nebylo :sweat_smile: :grinning:
9. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz
je půl jedenácté takže "dámy a pánové Elvis právě opustil budovu" a přeje krásnou dobrou noc a hezké sny :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
9. srp 2009 ve 23:23  • Odpověz
peroli..kdyby11ael ono je půl 12cté :confused: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 23:24  • Odpověz
dobrou :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz
10. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj Holky,dala sem vám pár fotek jak ted vypadá náš domeček,konečně sem to byla schopná nafotit

Jinak o víkendu sme byly na těch hodech a včera ještě podívat se na kolotoče,takže nebyl čas :wink:
10. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
tyhle sou ted správně
10. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
ahoj a dobré ráno...
moni..moc krásnou parcelu máte :wink: ..těším se na dům :wink:
10. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
ahooojte!!!!!!!! tak sme zpátky :frowning2: bylo to mooc fajn,kikuše byla úžasná u kubíka víme že není alergicej na žádný štípnutí ani včelí ani vosí ani kombinaci -chudák malá, a já si spalím tu nejdebilnější část - hned po víčkách- a to sice nárt takže nemůžu chodit v botičkách..... nejraději bych tam zůstala brno je hnus

a co vy tady???
10. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
nazdar :wink: ..to je hnus se od někud vrátit..
tady nikdo není..všichni asi zakládají mimi :grinning: ..jsme se tu bavily na konto jedné ubohé ženy a na její počest založelia peroli i nové téma :grinning:
10. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
co??? jaké ženy? jaký téma??? a kdo všici zakládají mimi-???
10. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.