• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Tery člověče jsi mě trochu navnadila... taky bych možná někam jela :dizzy_face: ale dostanu se maximálně do blanska na zahradu, kde Robert staví chatičku
10. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
peti a proč nevypadnete asponb na pár dní?!??? víš jak je člověku fajn??? bych brala i to blansko.... ale my můžem max k babičce a víš co ta na nás není tak yporád zvědavá.....
10. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
no já původně chtěla ale jsem srab, právě kvůli tomu balení, takže až bude mít R.dovolenou tak se vždycky ráno zbalíme nějak vyjedem a vrátíme se až večer... jsem poseroutka, no :rolling_eyes: :grinning:
10. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
proč??? dyt kikina je mladší a zvládla to uplně v pohodě 90% věcí sme vůbec nepotřebovali ti můžu napsat seznam co sme potřebovali jestli chceš já byýt tebou tak to klidně na pár dní prubnu otočit se a jet dom můžeš dyckya myslim že i pro prcka je lepší jedna cesta tam a jedna zpátky než jezdit porád sem tam jak tydýt
10. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
to asi jo, ale ona hlavní roli v tom hraje i ta Robertova druhá práce...
10. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj holky zdravím, tak jsem konečně dneska předala klíče od prodejny a je to. I my šéf dal hned výplatu tak už tam nemusím :slight_smile:
10. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Jedeme do Macra na nákup tak se tu mějte Pá
10. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahoj Holky,tak my dneska měli karambol,s malým se převrátil kočár a padnul přímo na beton,přetrhl si uzdičku a ještě patro,bylo to krve hrůza,,tak sme hned šli k dr a na rtg,naštěstí vše ok,měl to nateklý a celej den to krvácelo a ted už to trochu splasklo a přestalo týc,jak sem došla dom hned sem bulela :frowning2:
10. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
Ahoj!!
Zítra se vracíme do Brna. Neměl by ve středu někdo čas na sraz??
Mony a jak je Matymu??
10. srp 2009 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz
ahojte, hlási se jedna ztracená duše :slight_smile:
10. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
no mys;lim že líp,splasklo to trochu,a přestalo krvácet,pujdu ho vykoupat a pujde spát spal odpolko jen chvilku

díky za optání

a co vy jak je u vašich?
10. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Jo Mony fajn!! Dneska sem se byla podívat na mimi. To snad ani není možný jak je to malé..a to má 14 dní a 4 kila. ale je náádhernej. :dizzy_face:

Marky ahooj!! Jak bylo??
10. srp 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, Moni tak ať je Matymu brzo líp :frowning2: U nás jsou pořád nějaké karamboly taky na denním pořádku,ale naštěstí zatím ne takového rozsahu :pensive: Luci a omlouvám se, že jsem Vás jak jste jeli po Židlách v autě tak zasklila,ale vůbec jsem Vás nezaregistrovala, jen Luky mi pak říkal, že Vás Laďa vezl. :confused:
10. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
nj Lucy mimi to už si ani nepamatuješ vid? :slight_smile:

Jani u nás taky pořád něco,ale toto to bylo na infarkt :wink: jo a já taky nesleduju lidi,tak so z toho nic nedělej :wink:
10. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
já to dítě asi zašlápnu :angry: :angry: je to totální tatínkův mazlíček a bez tatínka je největší neštěstí na světě :angry: :angry: řve a řve a řve už 4 hodiny
10. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
tak okurky zavařeny a nevím co bych roupama dělala :sweat_smile:
10. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
hmmm a tady nikdo :frowning2:
10. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
kdo má zájem tak na teletextu ČT na str.620 jsou recepty na králíka
10. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Jsme doma. Bylo to pěkný, ale jsem radovan, že to mám za sebou. Jdu uložit smrádě a valím zalehnout taky.
10. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
jsem též konečně zasedla..
moni.to musel být lekanec..teda :confused: ..jak se s ním mohl kočár převrhnout..no ještě, že jsou ty děti takový homídci :pensive: ..tak snad už to máte vybraný
10. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
teda ted sem dočetla chudák malej.... si umím představit jak ti bylo mě stačilo když si kuba rozsek hubu....

holky máme zub!!! teda ne kristýnka ale já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: opět mi začala vyrůstat spodní osmička :dizzy_face: to je srandy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
gratulujéééééééééém :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Terko, zrovna jsem teď čistila Adamovi zuby a vzpoměla jsem si, že se Tě musím zeptat, jak je to s tím vašim zubákem. Tak to gratulujeeeem. Kdo ho našel? Kdo dostane na šaty? :grinning:
10. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
a Matyho je mi moc líto... :frowning2: tak ať je brzo líp :wink:
10. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahá, takže jsem četla opět mezi řádky. Takže nic, no... Ale Tobě Terko taky gratuluju :grinning:
10. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
a jooooo, taky jsem to blbě přečetla :grinning: ale tobě taky gratuluju :sweat_smile: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
nojo kitina to tam má furt jen fialový a nic zato já už pár dní trpím jak pes tak sem tam dnes koukla a po několika letech se klube druhá půlka řeknu vám teda chudáci děti když si vemu kolik jim toho musí vyrůst..... :pensive:
10. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
tož mařeny kde sté??????????????????????????????
10. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jinak se musím pochlubit, že jsem od Ety dostala novou žehličku. ta reklamovaná měla špatnou žehlící plochu a tu součástku neměli, takže mi poslali novou žehličku. Mám na ni další dva roky záruku. Super. Mám radost.
10. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.