• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
tak ted mame problemy s bytem prodat ,koupit,aby to nejak vyslo s hypo,stevonani, a zarizovani noveho bydleni...
10. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
No, od toho, co jsme byli s Mončou v Jesu (pár dní po) říkám R, že mi v Oktávce svítí žhavení. Tzn. nějakej problém, nebo závadu. Protože je Oktávka v tomto řízená přes PC, tak se až dneska odhodlal zajet ke kamošovi, kterej nám opravuje auta. Takovej náš rodinnej doktor na autíčka. Ten to napíchl a zjistil, že problém je v brzdovým spínači a tudíž nesvítí brzdový světla. Dokážete si představit, kolikrát jsme někoho mohli s Áďou mít na návštěvě v kufu auta?
Navíc, kdyby přišlo na lámání chleba, tak jsem viník já. Ale protože R odjíždí ve středu do Francie a bere si s sebou lyže, tak potřebuje Oktávku, bo má prostornější kufr a náhodou se to zjistilo.
Se mi rozklepaly nohy, když jsem si představila, kde všude jsem mohla havarovat. Hlavně že to furt hlásím a připomínám. Ale já si bohužel za jízdy, když parkuju fakt nemůžu vylézt z auta a zkontrolovat brzdový světla. To dost dobře technicky nejde...
10. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
a porad neco no, takze ani moc nebyl cas a nalada na kona...
jsem z toho nejak presla, clovek vymysli milion pet moznosti, jak to udelat aby na tom byl dobre a nikde neprodelal, do toho reseni dovolene, P doktori a prace...no des posledni dobou
10. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
janil, ja takY asi rikam, od dubna, ze ma jit P s autem do servisu a vymenit si zimni kola za letni,ale ono porad nic...
10. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Týý jo to je úžasný teda!! Ještě že se vám nic nestalo!! :pensive:

Vendy tak to by bylo na prd, když je tak nerozhodnej, to fakt radši do svého..
10. srp 2009 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz
Luci, no to jo, clovek aspon bude mit pak klid a soukromi a nemusi dojizdet do brna do prace, jen me mrzi ten postoj a nevyjadreni se konkretne k tomu...
a to stehovani snad nejak preziju, budu muset, jen kdyby slo lusknout prstem a bylo by to :grinning:
10. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jako gumy nejsou až tak hrozmý. Jen se to teda podepíše na spotřebě (už víš, kde vyhazujete peníze :wink: :grinning: ), ale vem si brzdový světla. Ten měl štěstí, že jsem v tu chvíli byla v dobrém rozmaru :grinning:
Ale pomstila jsem se mu. Musel přebalit totál zesranýho Áďu a to on moc nemusí. :grinning:
10. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
jo tak jako je to problem a docela zavazny ty svetla, clovek radeji nedomysli, jen jsem tim chcela rict, ze ti chlapi maji vse na haku
10. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jako prstýnek od Arabely fakt na půjčení Vendy nemám. Ale kdybych měla, tak ho možná aji půjčím.
Takhle to budeš muset zvládnout sama. :confounded:
10. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
no,ale neco tady nechame, kompletne vybaveny obyvak (krom telky) a neco malo jeste takze s nabytkem takovej problem nebude, jen krabice a postel (ta je nova asi mesic) :grinning:
10. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak se budu muset optat jinde :grinning:
10. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Jani pomsta byla sladká jo?? :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz
tak já se na chvílu zdejchnu a najednou se všici proberete jo
10. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jani no fuj teda :frowning2: zaplaťpánbůh že vás ten váš strážnej andělíček dobře pohlídal
10. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
ahojky tess
10. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Vendy a proč tam budete nechávat obyvák??
10. srp 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz
Vendy a proč chcete z toho bytu kde jste teď odcházet? kvůli penězům nebo kvůli malejm prostorům?
10. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
no je sice taky novej, starej asi necely dva roky,ale uz se nam nejak omrzel, sedacka je zbytecne velka, nikdy tu tolik lidi nebylo a komody se nam uz taky moc nelibi, jsou okoukany... :grinning: ,poridime jine...ale to je zatim jen predstava,jak by to mohlo byt, kdo vi,jak to nakonec bude :wink:
ale tu sedacku necu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sladká? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
hoolky já su zas opitá to je děs :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Prer, kvuli prostoru, mame jen 2+1 a chceme vetsi bo chci ,aby nath mela svuj pokojicek a ted o vikendu (celej vikend) se vymyslelo milion moznosti, jak by to slo/neslo tady udela, ze by v obyvaku mela pokojik(mensi pokoj) a v tom vetsim, kde ted mame loznic a Nath koutek, tak my byl obyvak a my meli postel,ale nevejde se to semka prave kvuli te velke sedacce, jedine ji pordat a koupit jinou a mensi, pak by to tak slo udelat, ze by se tu dalo zustat,ale nevim, jestli bych prezila mit obyvak+loznic dohromady aby mi kazdej v oby koukal jakoby do loznice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
co chlasčeš, že no? :grinning:
10. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
ne "že no" ale "ženo"
Per, tan se musel Ku...sky namakat a zapotit. :grinning: Ale ode dneška má klídek a já jezdím jpo dobu Robertovi dovolené Pašíkem. Hezky v kůži a s maximálním komfortem. Jen to není hačback (či jak se to píše), ale sedan, takže nemá pátý dveře jak Oktávka.
Jo a včera jsem vezla sestru do Brna. Jeli jsme za švárou do špitlu a dostala jsem pochvalu před nastartovaným autem. Když jsem se rozjížděla po Kotlářské do kopce, tak se ségra ptá. Ty jsi se rozjížděla přes ručku? Já na to neee, přes pedály. A ona týýý vole, tak to jsi kádr. Skoro jsi necouvla. Tak to mě fakt potěšilo, bo ona je v řízení a některých dalších věcech poloviční chlap :grinning:

Luci, jj, pomsta bude sladká. Skovám mu goratexový kalhoty a mačky a na Mont blanku si neškrtne. Dneska jsem se totiž dozvěděla pravou náplň jejich dovolené ve Francii. Jsem myslela, že rovnou zavolám do Černovic a rezervuju 4 místa.
ale treba jako prechodne obdobi by to slo :pensive:
vendy tak jen kvuli sedačce řešit nový bydlení je celkem úlet ne??? jako chápu pokojík ale my ted taky spíme v obýváku na rozkládačce.... je to na hovno
veruuu si tuuuu????????????????????,
10. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
tak kvuli sedacce ne, my chcemu uz delsi dobu vetsi byt,ale proste ted kdyz su na MD tak je to s penezma jine, jak kdyz jsem chodila do prace, chceme to hlavne kvuli pokojiku pro Nath vetsi poradny loznici a zvlast obyvak a peknou kuchyn(ne ze by tato byla spatna),ale chcu vestavene spotrebice...no libilo by se mi to :grinning:
10. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
no ja si na toto hodne potrpim, mame to v rodine, teda spis jsem to zdedila po babi,a je to silene s tim zit, nevim, jestli bych nemela navstivit cernoice :astonished:
10. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
tess a vy mate taky 2+1?
10. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.