• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jinak nad tema syrama jsem uz taky nekolikrat premyslela,ale nejak nemam odvahu se do toho pustit, jeden cas jsem i chtela delat utopence :grinning:
11. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
a o kolik je to drazsi nez normalni?o moc ne , ne?
ja umim udelat jen ryzi z pytliku :grinning:
mamka ty utopence dělává a jsou moc dobrý... ale ona má na to takovou speciální nádobu od tupperware
11. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
a hlavně dobrou rýži :wink:
dáš do varné misky trochu oleje a jednu cibuli na kostkičky..dáš do mikr a necháš osmažit..poté na ní nasypeš promáchanou rýži a 1.1 vody zaliješ osolíš tak akorát..můžeš dát i kari a necháš na nišší tepltu vařit bez poklopu, až se vyvaří voda..pak zakreješ a necháš na vyšší výkon dojít cca 10 minut..ozkoušíš a pokud ještě není dostatečně uvařená necháš dojít pod poklopem v rozehřáté mikrovlnce :wink:
11. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
per, vy uz jezdite ve sportaku nebo jeste ne?
11. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
peto nemáš ienský sklo? nebo jakoukoliv nekovouo zapíkací mísu???
teda ja ryzi v mikro nikdy nedelala, ja ji moc nepouzivam, bo mi prijde, ze zere moc elektriny :grinning:
si tam jen P ohriva jidla
11. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
tak propočítaný to nemám, ale myslím, že to přejde na stejno, když musím rozpálit desku..hlavně, mě to chutná víc tak i kdyby to žralo o něco víc tak si to dopřeju..protože rýže s mikrovlnky je už jakoby zapečená :wink:
11. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
ja mam ale plyn a ten je levnejsi... :grinning: ,ale ono je to ve finale jedno :wink: , ja bych to v mikro nezvladla :grinning:
11. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
mne je mikro v celku na prd, ja ji nikdy nepouzivam
11. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
tinky blinky nosí plinky
dipsý papá čipsy
lálá má na zadečku komára
pó umí kakat ó
teletabís nosí hagís :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
per, co to je? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
peto :wink: :grinning: :grinning:
vendy..tak asi jednou budeš malé ohřívat skelničky..néé..ale je pravda, že laciněji přijde si ohřát jídlo v mikrovlnce než v kastrolku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
jo, to jednou dojde, ze budu muset tu mikro naucit se obsluhovat :grinning: ,ale zase to nebude pro me :grinning:
11. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
tchyne si v mikro i ohrïva kako a caj a tak, to nechapu, ja jsem driv pouzivala mikro na ohrivani jidel,ale nedalo se to jist, ja jak to nemam cerstvy,tak to nejim bo mi to nejak smrdi a nechutna mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
to mi tu teď zpívala Linda :grinning: :grinning: :grinning:
taková coververze na Teletubies :grinning:
tak to jo potom :grinning: , ty teletubies je fakt neco silenyho :grinning:
11. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Veru to sklo ani nic podobnýho myslím ještě nemám, bydlíme tu "teprve" 3/4 roku a zatím to nebylo potřeba, asi ale řeknu mamce ať dodá nějakej tapr :wink:
tak rýži nakonec dělám normálně na sporáku a obyč nemám mám jen panzani
11. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
aha..no vidíš..tak hned máš dalčí věc coti chybí..já v tom peču i v troubě..mám dvě různý velikosti
11. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
jaq mam taky zapikaci misky,asi dve :wink:
11. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
me z te posty asi brzo svihne :angry:
11. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Vendy sporťák ještě nepoužívám a ani ještě nemám v plánu... nechám to tak na podzim-zimu... pak jen prohodím hlubokej za ten sporťák
a ty neumíš obsluhovat mikrovlnku? :sweat_smile: :sweat_smile: já ji mám dokonce i s grilem a nemůžu si ji vynachválit... minimálně aspoň na to ohřívání... kdybych totiž měla ohřívat jídlo na sporáku tak se asi nedoplatíme, mikrovlnka má oproti tomu totiž o mnoho menší spotřebu
11. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
hoky tady jsem nahrála fotky z dovči, tak kdo bude chtít napište si o heslo do Ip

http://kalerat.rajce.idnes.cz/Dovolena_Vranov_24.7.-9.8.2009/#album
11. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
my ji mame taky s grilem,ale je tam milion tlacitek, jako jeden cas jsem to umela, pak jsem ji nemeli v kuchyni bo byla na prd a nikam se nevesla a za tu dobu jsem zapomela, jakej to je cuplik a jake kolecko,ale jak jsme ji uz dali zase do kuchyne,tak mi to P osvezil, takze ohrat jidlo tam snad zvladnu,ale jak rikam, ja ji pro svoji potrebu nepouzivam...
11. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
vendy..ty s tou poštou bojuješ :pensive:
marky sem s tím :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
jinak ja chci uz kupovat sportak aby tak v puli zari byl, kdyz bude mit Nath uz 6m, tak i kdyz mi nebude sedet, da se to dat do lehu, i kdyz nevim, jestli to vyresi problem co mam s hlubokym
11. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Vendy já si teda osobně myslím, že dítě by mělo jít do sporťáku až umí sedět, ale jak říkám, je to můj osobní názor :wink:

Veru posílám
11. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.