• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
prosimte, posta a ceska pojistovna me falt toci :angry:
byla jsem si v ceske pojistovne neco rusit a meli me tam jeste vedenou za svobodna, tak se tam udelal zmena dolozily papiry (OP a OL) a ze mi penize poslou postou, dlouho to neslo, tak sjem tam volala, a ze to posilali 23/7 a tak sjem sla na postu, kde to jako vazne, tak to vcera doheldala pani postmistrova s tim, ze me to poslali na stare jmeno !(Idioti, tak nevim, na co tam dokladala ty papiry) a ze mi to dneska posle po dorucovatelce a i s penezma,at jsem dopo doma, no a dorucovatelka chodi mezi 8:30-9:30 a nikdo tu nebyl s timalle ve schrance ostatni meli dopisy, tak tam volam (na postu) a rikala, ze si dorucovatelka slozenku a i penize vzala a ze by mi to emla dorucit,ale obavam se ze tu asi byla,ale jelikoz mam na zvonku jine jmeno nez na slozence, tak to zasejc nese zpet na postu :angry:
11. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
kal, ja si to taky myslim, nebo spis bych to tak chtela,ale mala mi v hlubokem uz dela pekne sceny, neche tam byt a lezet jen na briskua,le to se ji musi chtit spat a jinak ji musim nosti, tak asi tedbudeme chodit ven s klokankou,ale to mi zasejc nebude spat, tak envim co s ni, jako nekdy dobry,ale jindy teda se vzteka, ze nic nevidi :grinning:
11. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
jako kdyz jdeme na vylet, tak ja vezu kocar, Nath u taty v klokance a kdyz chce spat, tak sup na bricho do kocaru, vyspi se a jde se na novo :grinning:
11. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Vendy no jo, na to si taky vzpomínám, ale Kubovi stačilo oddělat boudu a kochal se tím co bylo nad ním, později jsem mu podkládala trošku záda, to bylo tuším kolem vánoc, no a v 7 mi měsících si sedl a šli jsme do sporťáku
11. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
vendy a myslíš že jinej kočárek ji zklidní... no nevím nevím... podle mě to bude řešení jen na chvíli a pak ti tam bude dovádět taky.. to abys každej 1/4 rok nebo 1/2 rok měnila kočár :sweat_smile:
11. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
tak rýže je už skoro hotová :confused: :sweat_smile: čučím jak blázen :confused: si teď připadám jak naprostej idiot, může mi někdo říct proč jsem vždycky vařila tu rejži v tom dvojitým kastrolu víc jak hodinu a ještě nervovala, že se vypaří ta voda v tom dnu? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
ale za to pošta ai nemůže oni tam napsali jyný jméno v pojišťovně.. nééé

malej se nám taky vztekal..tak jsem mu v tom hlubokým trochu dala nahoru to ležení..a golfky jsme kupovali kolem 7 měsíce a šel rovnou do nich..se mu tam líbilo mnohem víc..byl tam ve skoro lehu
11. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Ahoj,
Tery já rozříznu dva hermouše, na jednu půlku dám proventsálské koření, na druhou červenou papriku, přimáčknu k sobě, narvu do sklinky a zaliju olejem. Nej jsou tak za týden.
11. srp 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
i když tady možná pomohlo že je ta rýže kvalitnější ale i tak.. sem celkem vytočená :rolling_eyes: :grinning:
11. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
tak já ty sýry asi taky zkusím
11. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
a kde to skladujete v ledničce nebo kde?
11. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
červená paprika- sušená, koření, ale to jste asi pochopily :wink:
11. srp 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
per, nepomuze to asi moc,ale zasejc doma byt muze...
jo posrali to na pojistovne,ale posta taky bo ji asi nerekli, ze to ma dat na takove jmeno, ona tu uz totiz byla tenkrat a jelikoz tu nenasla to stare prijmeni, tak to odneska zpet
11. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Peti jojo v lednici, ale moc dlouho to nevydrží..tak 14 dní bych řekla..pak už je to moc zralé
11. srp 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
to víš že jo :wink: pochopili a už si píšu :wink: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Luci a co mimísek? jak to nakonec vyřešili? :confused:
11. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj Všem ve spolek
11. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
ahojky mony
11. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Vendy,tak sem něco četla z bytem,hlavně at vám to vyjde jak chcete
11. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Diky, snad jo no...jen kdyby se ozvala ta realitka jako :grinning:
vcera se mela ozvat jedna bab z realitky, kde jsem byli v patek a nic, tak jsem posilala do jine pozadavek, ze chci prodat ybt a zatim taky nic, no tak nevim, jestli je na ty realityk spoleh a to ji pak platis provizi, nevim za co, kdyz na vse dlabou :angry:
11. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
nevite nekdo jak to funguje pres to www.bezrealitky.cz?Jako ze je to bez RK, tak jak je to pak se smlouvama a prepisama a tak?To si musim najmout nejakyho pravnika a zybtek sama obehat?
11. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
vendy přes to bezrealitky myslím má byt kalerat.
Jinak realitky jsou pěkně rozmlsaný, tohle pro ně evidentně není moc kšeft. mají za to provize jak prase a ještě pro ně nejseš zajímavá.

Sem tu měla kamošku s 2 a půl letým klukem. Jako mazec..dostával hašte a vůbec ho to nesralo, jen se jí smál do ksichtu..šmárja..co nás ještě čeká!!

Peti jeli do Brna pro Sunar. :wink:
11. srp 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
jako cim pro ne nejsem zajimava?Vzdyt z toho budou mit taky provizi :confused:
11. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
luci..no to bude síla, ho asi budu bít od rána do večera..jsem na to dost chytlavá :angry:

realitka je jedna velká lichva :confounded:
11. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
no to je,ale nekde byt musis sehant, prave premyslim o tom bezrealitky,ale tam je prd nabidka :pensive:
ale rikal P, ze by se to dalo shanet pres RK a pak jak odejdeme ,tak zazvonit na majitele a zkusit se s nim domluvit ze bez RK, ze pravnika zaplatime (ten vyjde urco levnejei, jak nejaka provize a prodavajicimu to muze byt putna, svy prachy dostane)
11. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Mají s tebe provizi, ale pro ně nezajímavou. Si vem že za tu naši výměnu by měli 20 litrů a srali na to. Srala by tys na to, mít za tak málo práve tolik peněz? Jsou to hajzli!!
11. srp 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
no, jenze nas byt ma tak hodnotu 2,3 mil a z toho provize 5% je 115 000,- pokud porad palti, ze provize je 5%
11. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
ale tak zase za pronajmy maji jeste vetsi prd jak 20 litru, my kdyz si shaneli podnajem, tak jsem RK zaplatili 6500,- jeden najem a to bylo vse
11. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
Zkus třeba i Inzert expres. Známá zháněla byt přes realitky a nic a dala to do IE a hned druhej den se jí ozvala nějaká baba a už ho má.
11. srp 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
no jo,ale jak to tam funguje se smlouvama?To platila pravnika?bo aby to bylo nejak pravne osetreno a neprisli jsem jak o byt tak o prachy :frowning2:
11. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.