• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jdu pro nej na myslinovu do Kr. Pole, je to domluveny na tu dobu,pak jedou pryc a predtim nikdo doma nebude bo budou v praci! :wink: :frowning2:
11. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Já jsem měla Otávku v kombiku.
Teď mi zůstal jen červený starý traktůrek - Dědek. Wolksvagen
11. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahá, tak to jo. Kde je Myslínova?
11. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
no za nadrazim v Kr.Poli.....takova ta cesta (silnic) jak vede az do zamilce
11. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
Janulo tož mě je též jasné že nebudete šváru vozit v košíku!! :grinning: Jen sem napsala košík místo vozíku, ale myslíme to stejné :wink:
11. srp 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz
No, to by se do košíku ten dvoumetrovej chlap nevešel. :grinning: A i tak, když ho naložíme do vozíku, tak mu budou čučet nohy a ruce mimo :grinning:

Ved, tak to vem přes Zamilec, kolem basebolovýho hřiště, kolem bývalé cementárny, hřbitova a jsi tam. Tak půl hoďky a super procházka :wink:
11. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
jo to bych sla pesmo, kdybych pro nej sla,chodime takto hodne casto a dom busem a nebo po palajde zase dom....
ale pokud bude sraz a bude v tech 14 hod., tak mi to je ku prdu...

nebo ted nechapu, proc mi pises, ze ma jit pesky :grinning:
11. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
no uvidim kdo pro nej pujde, jak zitra peijde P od doktora....a s jakym vysledkem
11. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jakotip na procházku.
Vy pro něj chodíte často? Pro ten Nutroš? Jako nějaká soukromá dodavatelka? :grinning:
11. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
jednou mesicne pro 4 kusy, nam vystaci jedna ta piksla (800g) na tyden...Ne je to od kamose maminka co dela v lekarne a mame to za jinou cenu nez se prodava bo to bere na sebe :wink:

jako tou vychazkou tam nechodime jen pro Nutros, tm spis jeszdi P autem,ale jelikoz bude mozna na tom skoleni, tak pro nej musim ja bo ho potrebuji na patek
11. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Tak to se máš. Na kolik Tě vychází piksla?
11. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
nic extra 306,-,ale skoro vsude stoji 339,-, takze to celkem jde :wink:
ale uvazuji, ze zkusim ten Bebilon z polska, je to to stejny jak Nutrilon, stejna firma Nutricia,ale jen je to polsky,nemate s tim nekdo zkusenost?Hodne to tu prodavaji na konovi v bazaru za 250,- coz je zase jina a lepsi cena...ale mam trosku strach do toho jit
11. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
aha..tak to není nic moc..ho kupuju za 290 :grinning:
11. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Já bych ještě chvilku vydržela u Nutrilonu. Možná časem vyměnila za Sunar, nebo to co píšeš. Ale teď, když je malá ještě výhradně na mlíce, bych to nekombinovala a neměnila.
11. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
no jo,ale vy mate tu 3 ne?A ta je levna vsude ted, za 299,- maji na to akci....
ja ho driv brala v tom kauflandu,jak jsi mi poradila, tam stal 315,-
11. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
ja to menit nechcu, to je taky Nutrilon, jen se to jmenuje v polsku Bebilon, ma to stejne slozeni...ale taky mam strach,aby ji z toho nebolelo brisko, ale zase kdyz je to to stejne, cert vi....
11. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
ja chci porad zustat u Nutrilonu, Sunar ani omylem :grinning:
11. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Tak to vyzkoušej a uvidíš... A proč né Sunar. Já na to mám celkem jinej názor...
11. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
no jak tak slysim ze vsech stran ze se po nem dosti pribira, tak nema zajem a Nutrilon ma ten Imunufortis a slozenim nejvice odpovida MM,ale mozna je to jen nejaka medialni bublina a pravda to neni....
11. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
a jaky mas na to nazor?
11. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Hele, ale vždyť tam píše kočka, co maká v lékárně a má příbuzný v polsku, že to studovala atd a je to to stejný. A je tam i příspěvek od kočky, co ho používala.
Když to nevyzkoušíš, budeš nad tím jen uvažovat, tak to je na prd. Ale musíš si to propočítat, jak Tě to vyjde ještě i s poštovným. Pokud budeš brát víc kusů, tak si myslím, že se to vyplatí. Ale určo bych to prubla. Vždyť i ten méďa na obrázku je stejnej.
11. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tak já na to mám takovej názor Vendy. Možná blbej, ale je můj :grinning: :

Kolik generací vyrostlo na Nutrilonu a kolik na Sunaru?
Ano, Sunar je sladší, ale to ty pokračovací Nutrilony taky, ne?
Já na Sunaru vyrostla a než jsem šla do Jeslí, tak jsem byla vychrtlina kost a kůže.
Mám kolikrát pocit, že Nutrilon je propagovaný dětskými lékaři jak mediální bublina. Neodsuzuju ho. Ale kdo třeba zkusil Bebu, která má to stejný co Nutrilon? A doporučil vám ji váš pediatr?
Je ale taky možný, že některý děti můžou po Sunaru či něčem jiném ublinkávat. Ale to stejně takhle můžou ublinkávat i po Nutroši, že? Ale 1000 lidí, 1000 chutí... :wink:
Já prostě v tomto věřím osvědčené věci. Tak asi tak
11. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
no prave ze Sunar je tu uz x let a generaci,ale je mi jasne, ze se treba porad vylepsuje a doplnuje se tam co je za potrebi, mne mudr rikal, ze ma koupit bud Nutrilon nebo BEBU,ale ze rozhodnuti je na me co budu davat, toto ze on jen doporucuje...
Jako jo i po Nutrilonu se ublinkava,Nath taky ublinkavala,ale uz dobry...

ja jsem spokojena s Nutrilonem a menit za jinou firmu necu...
11. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
nic pomalu koncim musim na postu pro tu slozenku, bo tu dorucovatelka nebyla :angry:
11. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
děvčata neserte mě!!!! kua proč rači něco neděláte?!?! co tady furt prndáte?! kdo to má jako číst??????????????????????????????????????????????
11. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
11. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
chudák malej samej vláček dyt mu to vnucuješ.................................... co takhle náký český pohádky?

sem ti volala jakej chceš ten kartáček páč ten s obrázkama je na adu moc velkej a pak tam je takej s dlouhou rukojetí že to můžete držet spolu jako že si to drží on ale vejde se tam i tvoje ruka na to držátko takže čistíte spolu bo nákej obyč ale kvalitní
11. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
A celkem se mi líbí tato postel pod to povlečení
11. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
jo? ty bys chtěla kovovou?????? to já teda ne už kor na spaní
11. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.