• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
a do kdy se o tu krůtu, jani, kdyžtak máme přihlásit? já to musím promyslet...
opět se mi spustila brutus alergie, já to tááák nesnáším, bolí mě celá hlava, nos, krk, oči :angry:
a dnes jsme jeli na kole, chápu, že pro spoustu z vás nic novýho pod sluncem, ale my nejsme cyklisti a navíc s barunkou :sweat_smile: ale super...
12. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
jj z krůty je spousta receptů.
Jani můžu si ji tedy objednat?
12. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
Peťi to musí být hrozný, blbá alergie :angry:
12. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
Market, muzu se prosim te zeptat, jak to fungovalo ta koupe pres to bezrealitky.cz?Jako jak jste to meli?to jste si nasli prvnika a nbebo jak to probihalo?Klidne do IP, jestli nechces tady verejne...ja tam nasla docela solidni byt a kdyby to slo, tak bychom ho brali,ale zase jak je to s financovanim a tak, vis?
Dik :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
Holky, ptám se zatím s předstihem, abych to včas nahlásila. Oni to Ostravy dovezou jedno ráno do Jesu a já pro to na otočku pojedu.
Budou na podzim. Přesný datum ještě nevím, ale když by měli být, tak tchýně houkne a já houknu zase na vás.
Já se jen ptala, jestli by od vás byl nějaký zájem, aby jste mě pak nepomluvili, že křečkuju a neřeknu, nenabídnu :wink: :grinning:
12. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Vendy my si vybrali byt, zavolali majitelům a pak jsme to řešili sami. Míšova ségra je právník, ale přes jsme smlouvu nedělali, udělal nám ji Míšův kamoš, advokát.

Jani ano ano, já zájem mám, tak si mě napiš. :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Terko, myslíš, že kdybych teď ještě něco prskla k ségře na záhon, myslím bylinky, tak že ještě něco vzejde? Asi už těžko, co? Ona tam má jen pažitku, petřžel a oregáno. Toho má teda mraky
12. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
aha, tak ja tam taky napsala, ze mam zajem, tak uvidime jak to bude...a toho pravnika jste celeho platili vy a nebo i s tim kupcem?
ale asi sami :grinning:
No napřed by ses měla domluvit s majitelem toho bytu, server bezrealitky ti pak pomůže se smlouvou, úschovou peněz a potažmo hypotékou.
Kupujete nový byt?
12. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Platili jsme na půl :wink:
12. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
jani já mysim že joi stejně koupíš už něco většího ale i tak to má ještě dva metry kdy to může růst......... hlavně to pak zmrazte!!nevyhazovat! bo usušit

sem šla ke kubovi skontrolovat jak má uklizeno před večerníčkem a tam na zemi metrový mokrý kolo.... kubíček si byl napustit do konvičky vodu a políval si nohu pře tam měl něco nalepenýho :angry: (kousek papírku) by člověk že už je rozumnej bo tak něco :sweat_smile:
12. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
jo, prodavame ten nas a kupujeme novy..
takze se tam mam nejak zaregistrovat a nebo jak mi ten server pak pomuze?
12. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
nemusíš se registrovat, prostě kontaktuj toho, kdo prodává ten byt a pak se spolu domluvíte jak to budete řešit, myslím smlouvy a tak. my to taky tak udělali.

Terez no to bych fakt člověk řekl, že taková blbost 4 letý dítě nenapadne a ono hle jo :grinning:
12. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
kal on jaksi degeneruje ěrem ke kristýně :grinning: začal si taky strakat věci do pusy a tak :grinning:
12. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
kal,dekuji :wink:
12. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
terez, no to uz tak byva,asi se mu to libi a tak napodobuje kiku, pak to bude naopak :grinning:
12. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
hele a jak velekj máš vyhlídlej já se tam ted taky koukala a jako našlo mě to toho hrozně málo nevim nák mě tam nejde to hloednání nastavit jak bych chtěla
12. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
terez ted nechapu jak to presne myslis?jako chces se podivat na ten nas byt ,ci co?mame velkej 2+1 v Ov v Řečkovicích...
12. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
To by jste se divili, co napadne i starší deti.
Můj starší synovec chodil na ZŠ do náboženství a jednou přišel s vystíhaným kolečkem na hlavě dom. Na vysvětlení řekl, že chtěl být jak pan farář... Třeba a je toho víc....

Já si taky myslím Terko. I kdybych už to měla koupit vzrostlý třeba někde v obchoďáku a nechat to vzrůst na záhoně. Jasně že se to zamražuje. Oregáno budem sušit až odkvete.
12. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Jani, tak to je husty teda :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
ne jakej byt máš vyhlídlej :grinning: jak vlekej a kde a tak
12. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
vendy není zač :wink:

terez jo já se tomu nedivím, to děti dělají

Kuba je teď moc roztomilej, napřed udělá bác, bác a pak mě pohladí :dizzy_face:
12. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
No a je toho fakt víc co navymýšlel. :grinning:
12. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
aqha, toz tak
jasne ja ho tady dam a ty mi ho koupis, ne??? :grinning:
je to v bohunicich na ul spodni,78m2....3+1 DB se splacenou anuitou, jde jen o prepis
12. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
tak uka hele 3+1 si vubec nepomůžu a je to ještě menší než máme my :grinning:
12. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
toz to se mate, ze mate velkej byt, zavidim :wink:
12. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
nejak se mi ten server nechce zobrazit :frowning2:
12. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Terko, kolik máte metrů čtver.?
12. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
Vendy ale pozor na DB byt nejde vzít hypotéka :wink:
12. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.