• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
a proč Peťo myslíš že tak sonduju? :grinning: jinak vítej v klubu :sweat_smile: :wink:
14. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
ještě pozdějš.o půl 4 jsme vás vyhazovali..možná i o třičtvrtě..
luci a kde jsi hi zapoměla,? na šelepce?
14. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
koření na to nedáváme žádný protože sme měli čerstvýho ještě živýho tak na to dáme trošinku pepře trošinku oleje a soli dáme to asi na 10 minut pod gril do trouby to je upe bájo :dizzy_face: m yho měli myslim za 250 celýho!!!!!!!!!!z makra a byl fakt živej :wink:
14. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
jj naštěstí na Šelepce..byl tam ten silnej číšník..co nás tak důsledně vyhazoval..měl na mě průpovidku stylu že mám příště míň pít...sem mu na to chtěla něco z prndla hrndla odpovědět, ale pak sem sklopila uši a zdejchla se :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
joo a ještě jsem zapomněla popřát sabince, tak to napruvuji a přejem všechno neeej :wink:
14. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Já taky přeju Sabince vše nééj!!!!!!!!!!!!
14. srp 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
ježíííš a kdo ho bacil?? a kuchal?..to věřím..lososa ani nijak moc kořenit nemusíš...si hodně často kupuu páteře z lososa..je na tom ještě spoustu masa..jen to osolím..a jak píšeš..hodím do trouby nasypu na to mandle a posrala bych se kdyby to úo mě někdo uklidil :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Veru :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
veru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: václav kdo asi :wink: :grinning: kristýně sem si to ještě svěřit netroufla :grinning:
14. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
vidíš a já doufala, že si ho bacila ty :grinning:
14. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
luci..ještě že tak..že tam nebyl ůchylák ůchylná :grinning:
14. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
veru myslim že budeme mít zajímavé ráno páč co slyším jak se domlouvaj co kdo veme za chlast.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
ten by si pěkně rejpl :grinning:
14. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
jo už sem tak y slyšela..to má ale Ondřej smůlu..protože ráno má službu já nebudu doma :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Já mám dneska fakt dobrej den! Už jste si někdy koupily zmrzlé vajíčka???
14. srp 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
to jo to by možná luci ani neodešla s prázdnou :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
to jde luci? kde sis je koupila?
14. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
my budeme mít dneska velkej den, teda spíš noc, barunku odsouváme do pokojíku, tk jsem zvědavá, konečně si zase budem moct číst v posteli :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Peti tady u nás v Bakomu..ze 6 nejsou zmrzlé jen 2..na to obalení to naštěstí stačí..jinak bych byla asi hóódně vytočená..

Verůů já to nechápu!! :grinning:
14. srp 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
peti to mě taky strašně chybí a pokecat si v posteli..
14. srp 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
luci :grinning: :grinning: :grinning: normálně, kdybych tě měla u sebe tak tě i políbím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

peto..to je nejůžasnější věc která vás čeká :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
luci ty to nechápeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
veru, jestli to mnyslíš tak, jak jsem to pochopila, tak je to opravdu v současnosti naše nejlepší činnost v posteli :sweat_smile: a teda to pokecání taky...
14. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Neéé :frowning2: ale cu to vědět!! :grinning: Sem si to četla si 3 krát a furt nic! :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
Very myslíš ty zmrzlé vajíčka?? :grinning:
Já sem nechápala jako jak bych neodcházela s prázdnou? :confused:
14. srp 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz
hmm..no jako že by tě tam třeba přehl...nechtěně samo :grinning: :grinning: :grinning: ..ale ber to jenom jako obrazně výnětek s kontekstu :grinning:

a za ty vajca sem tě chtěla políbit..mě to přišlo hrozně debilní..jak se ti dnes všechno sere :grinning:

peto..jen pro ten pocit, že máte ložnici jen a jen pro sebe..na chvilku, že..je ůžasnej..mě se to strašně líbí :sunglasses:
14. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
teda Luci s tebou se to dnes valí :sweat_smile: tak tfuj tfuj, protože ani nechci domýšlet kam by to ještě mohlo gradovat :sweat_smile: teda něco mě napadlo, ale...... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
se u toho tak blbě tlemím míst abych ju litovala, že???..ale já si dala pivo a to nějak samo no.. :pensive:
14. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
ty voe sem takhle jednou přišla asi v 5 ráno dom "lehce připitá" a dostala sem naporsto geniální nápad že upeču bábovku... tak rozklepnu to vajco že oddělím žloutek a bílek a čumím dojedné půlky tam žloutek kouknu do druhé tam taky žloutek :grinning: sem nevěděla esi už mám haculinace bo co je :grinning:
14. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
tyy jo tak pivo by si teda dat nemohla... :pensive:
14. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.