• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jojo veru ta je naprosto dokonalá :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
kytina ju má hrozně ráda :grinning:
14. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
ty voe sem ted omylem na cosi klikla je to dole pod tím videem jakoby záložka statistiky a další údaje tam so fakt haluzový věci
14. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
peti dobrou
14. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

veru co ty nenajdeš :grinning:
14. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
autor
To by mě zajímalo cos dala do vyhledávače :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz
je to mezi dětskejma pohádkama :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
tak to byl večerníček aspoň :grinning: ..
jdu taky lehnout
páá
14. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
14. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se chlapec krapet zmazal :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
ta je holka jedna přičmoudlá :grinning:
14. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
dobrouu
14. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
výbornej je konec :grinning:
14. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz
co je? v 9 ráno jsem první? :confused: :sweat_smile:
15. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
15. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:
15. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Marky ahoj... a zase jdu... mám tam na primě cool "vítejte doma" :dizzy_face:
15. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
ahojky, je tu nekdo?
Je tu dneska nejako mrtvo :pensive:
15. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
holky, muzete mi rposim poradit spoise neco vysvetlit?Nevim, jestli jsem fakt tak blba bo nevim.... :pensive:
zacala jsem se trosku zajimato kase...
dosla mi brozurka od Hami, kde je napsane, ze mlecne kase se pripravuji s vodou a nemlecne s mlekem(nechapu :confused: )no a pisi tam i ze je lepsi zacit s kasi bezlepkovou (ryzova,kukuricna).Jenze, uvazuji, ze budu davat kase od Nutrilonu a tady jsem narazila...maji od 4m kase bezlepkove )to je v poho),ale jsou to obilninove MLECNE kase a maji tam napsano, ze se to pripravuje s kojeneckym mlekem....tak a ted nechapu...jak teda??
Mlecka se pripravuje s mlekem ci s vodou?V jedne brozure maji nejspise chybu :sweat_smile: :pensive:
15. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
omlouvam se za chyby :pensive:
15. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Vendy, ty nemléčné se připravují tak (náš případ): buď uděláš mlíko (Nutrilon) a do něj vmícháš kaši a nebo (pro Tebe lepší a rychlejší a ušetříš) jsou ty mléčné kaše.
Ty nemléčné kaše se dají dělat buď z mateřskýho mlíka, UM neboli kojeneckýho mlíka, nebo z nějakýho jinýho mlíka (rýžové, sojové atd)
Pokud Nath nemá alergii na mlíko (jako že nemá, jinak by se to už dávno projevilo a používali by jste hypoalergení mlíko), tak bych jí v klidu hrkla mléčnou kaši. A pokud můžu doporučit, tak jí to rovnou dávej z lžičky. Líp se naučí jíst. Viz moje kamoška. Dávala malé kaši (řidší) z flašky a teď jí malá odmítá lžičku a dělá hysterický scénu u krmení.
Kdyby jsi něco nepochopila, tak písni :wink:
15. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Já mám dneska vyděláno 600,-Kč za dvě masáže :dizzy_face: Já jsem tak ščastná a unavená
15. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
Jani, dekuji moc za vysvetleni...
ja si to totiz blbe precetla, jsem plasnem a poradne nectu, na tom vzorku te mlecne kase od Nutrilonu je napsano s kojeneckym mlikema,el ze ho obsahuje a ze tam mam pridat jen vodu :grinning: no blba a jeste blondyna :grinning:
Takze jestli jsem to pochopila ,tak mlecnou kasi (udelam vodu a dam do toho tu kasi) a z lzicky...
15. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
teda, ty se mas...taky bych potrebovala projet telo... :pensive: boli me hrbet jako blazen a to nemluvim o nohach :pensive:
15. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
a jak udelam bud ridci ci hustci kasi?Asi pomerem te vody, ze?
15. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.