• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Jj Vendy, poměr vody.
A když Tě bolí hřbet, tak máš napsat, nebo zavolat, ne?
15. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
no ja su ted na tom casove tak vselijak, ale jak se to upravi, tak by to slo, uvidim, pristi tyden st-pa nebo ten dalsi... :wink:
15. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
Spíš ten další. Ten týden co bude nevím, jak budu v Brně, víš? Jsem pořád u ségry. :wink:
15. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
jj, vsak ja jen jak to mam ja...sama nevim, spis se podridim potom tobe bo jinak bych nerada neco slibovala a pak to rusila :pensive: ,ale spis dopo ci kolem poledniho...ale to se potom domluvime :wink:
15. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
ahoj, je vidět, že je víkend :slight_smile:
my byli na fryšavě a asi jdem spát, první noc v pokoji byla v poho, letěla jsem tam na dudel jen jednou, tak uvidíme, co dál...
15. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
Peti, tak přeji dudl§ co nejmíň.

My máme novinku. Adam na odpo spánek a na večerní nechce dudlááááá. A statečně krmíme pana nočníka, záchod a zalíváme kytičky :grinning:
15. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
jani, tak to je super, jak dudan tak pan nočník, já se dnes dozvěděla od jedné bezdětné známé, že dudlík by se měl v roce nekompromisně zrušit :angry: takový rady chytrých dam miluju....
a tchýně zase považuje za ostudu, že máme plínky :confused: :angry:
15. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Peti myslím že okolo toho roku nebo něco po roce je to ještě v poho, pokuď to nenosí na ulici, ale co mě úplně fascinuje a irituje jsou maminy, který maj 3-4 letý děcko s dudlem v puse a v golfáči :confounded: :sweat_smile: :zipper_mouth:
15. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
dobrý večer vespolek gratukuju k úspěchům všem dětičkám! peti my měli plíny sice asi od roku a pul jen na noc ale měli, samo taky když se někam jelo bo tak, pak je kuba ve 2,5 letech sám odmítl používat tak žádnej stres :wink:
holky nemáte nákej tip na králíka?potřebuju ho dnes nák naložit nebo něco s ním udělat páč se obávám že by to zejtra chudák nevydržel................
15. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
jj však to je jasný, barunka je teda závislák celkem velkej na dudanovi, ale ještě nemám potřebu to odnaučovat, když se po něm zklidní u zubů a všeho, ale racionálně cítím, že to není úplně ok, ale nasere mě taková rada od někoho, kdo fakt děcko ještě nemá a navíc razí ten názor, že už malýmu miminu by na něj dal med a pivo, prtž se po něm dítě krásně zklidní, to je na odstřel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tery, já teda neporadím, víš jaká jsem kuchařka :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
peti a manža by neměl nákej tip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ten už spí, je mu dnes jaksi šoufl
15. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
ahoj všem :slight_smile: ..tak Aďa je šikovnej moc..a tak to má být..samo se to upraví aniž bychom museli děti nějak mooc do něčeho tlačit..taky bych chtěla aby byl Vojta bez dudlo..ho má jen na spaní. ale cétím, že mi ho jen tak nedá :frowning2:
a s plínou je mi to buřt :wink:
tery..máš doma špek??
co to je za pořádek ste se domluvivly a odešly :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
baaaaaaaaaaaaf :grinning:
15. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
hele už je tady :grinning:
15. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
veru leda že bych si kosek fikla :grinning: :grinning: :grinning:
já jdu chrnět dobrou :slight_smile:
tery..to by byla věčná škoda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
tak ja ZKOUKLA FILM NA dvd A JDU DO HAJAN, VSECHNO ME BOLI,TAK ZKUSIM VYSKEMRAT NEJAKOU PRIJEMNOU MASAZ NOZICEK (SLAPEK) OD p A U TOHO BUDU SPAT :dizzy_face:
A mě dodala Tery? :sweat_smile: jinak... však víš že si kočka, ne? :wink:
jejda, omlouvam se za velka pismena :rolling_eyes:
15. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
peto dobrou
bych toho králoša asi nasolila nakmínovala a dala do chladu..kdybys měla špek, bych ho ještě jako bonus prošpikovala :wink:
15. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
peti dobrou!
veru asi to vidím na tu sul tou nic nezkazím a zejtra vymyslím co s ním...............

já koukám na nově na gejšu mám ten fil moc ráda pak je tam něco od tarantina tak to skusím zkouknout
15. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
ja kralika delam jedine na zelenine a mazel zase jedine smazenyho, tak ho nedelame vubec, bo bych musela pulku tak a druhou tak, mame jeste jednoho na mrazaku,ale tim asi nekoho podaruji :grinning:
15. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
veru kdy ondra přišel??
15. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
ja gejsu ne, ja na takove filmy nejsem a film po tom co tam je, tak to vuuuubec :grinning: ale prijemnou zabavu u toho :wink:
15. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
tak dobrou noc :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
co to je za film? já to ještě nestudovala jen kamoška psala že tam něco takyho je
15. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.