• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jo a to DVD rada pujcim :wink:
16. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
vendulko nebdu kráva..... fakt neblbni a kvuli vlastímu potěšení netahej takhle malý děcko někam do řitě... myslím že když vemeě puklu peněz kco bys dala za moře tak si myslim že najdeš super ubytko u nás nebo na slovensku s bazénem a trochu luxusnější a pro malou to bude určitě menší zlo a o egyptu raděj ani mluvit nebudu když se budu strašně přemáhat tak ti řeknu jen že s takhle malým děckem bych tam v životě nejela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zkuste něco tady a bude mín stresu mě docela stačili ty 4 dny protože to děcko je jiný než si zvykne na to místo na trošinku jinej režim a okolí tak to chvílu trvá a když vím jak sme měli režim dne my tak si myslim že je naprostá pičovina jezdit k moři esi chceš mužu ti víc napsat do ip a budu se snažit nebít sprostá ju: :wink: :grinning:
16. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
jo a ještě ty fotky sou na počkání? bo se na ně čeká????????
16. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
no taky ybch do Egypta nejela, stacilo mne Tunisko, nikdy ybch do Afriky uz nejela,ale ja mam silenou potrebu, po CR se mi enchce, bo to uz mame skoro cely zcestovany...no budu to muset vydzet do rpistiho leta a nebo dam Nath tatovi a ja pojedu sama :grinning:
jako je to asi vec narozu a zkusenosti no, jako taky se mi moc nechce malou takto tahat a vlacet autem ci letadlem,ale zase jsem hodne mluvila tady s maminkama na MK kdyz cestovaly s malyma detma bud autem a letadlem a nikdo si nestezoval...prave tim autem ej to dobry, za mala je v aute v poho a spi a taky muzu vzit hafo veci nez do letadla...no uvidime...
vim, ze tady se mnou nikdo v tomto nesouhlasi :pensive:
16. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
tes v DMku nevim jak to je,ale v globusu jsem cekala myslim 3 dny :wink:
16. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
se mi na to grilovani nece :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
a ted ve schleckeru maji jednu fotku za 1,49 :wink:
ale envim jestli klasiku 9x13 nebo 10x15
vendulko nesouhlasí protože já s tím mimčem byla 4 dny pryč cesta na hodinu a něco a fakt bych víc nepokoušela..... nebo rakousko do laa nebo jinam dyt tam je toho tolik krásnýho nebo do prahy do toho tropic island nebo jak se to jmenuje tam máš tam toho tak y dost ael to rakousko muže být fajn
16. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
ale myslim, ze v tom laa se nesmi s detma do urcityho veku, ale nevim, jestli si to s necim nepletu... :sweat_smile:
16. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
jako moznosti v CR je dost,ale nejak me to uz nelaka, bo je to cely projety,krom J Cech teda,ale to se mi nece...
vim, jsem na odstrel :grinning: holt se budu muset obetovat a pockat na pristi leto....
16. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
s cestovanim v aute nema obavy, bo jak jsme jeli do zlina a luhacovic, tak cesta domu byla skoro tri hodinyk a bylo to v poho, bo Nath v aute spi a nebou kouka z okna :grinning:
a jine prostredi, to nevim, nikde jsem dlouho nebyi,ale jako kdyz je nekde jinde, tak chvilku kouka a pak v pohode no...
ale stejnak asi pojedeme leda tak prstem po mape bo ten muj nema dovolenou driv jak v zari a to mozna, takze asi tak...sere me to!!! :grinning:
16. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
do laa se 100% může...
16. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Vendy, ale třeba do Chorvatska nejedeš jen tři hodiny, že jo? A furt mít malou ve vajíčku v autě.... :sweat_smile:
My jsme loni v září měli letět na Malorcu. To už Adamovi byl rok. A navíc, už tam nebyl takovej pařák a nepálilo slunko.
Jako s děckem k moři bych nejela dřív jak kolem toho roku. Dřív fakt nee.
Náhoda je blbec, něco se stane, něco lapne, když ještě nemá třetí hexu a co pak? :frowning2:
Radši bych si to odpustila a jela příští rok v září.
16. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
holky je tu někdo? :confused:
16. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
potřebuju vědět kolik stálo to vstupný na to krpole na koupák? mamka tam jde za chvíli s Lin...
16. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
peti, už asi s křížkem po funuse, ale stálo 100,-
16. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
v poho, nakonec jeli na kravák :wink:
16. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
normálně my jsme takový lemry v poslední době, barunku bolí zuby, mě hlava, pepa už tři dny má sračku a neví z čeho a dneska jsem to asi chytla i já :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: asi na to nic vzít nemůžu co? nebo jenom smecktu a živ.uhlí?
16. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
asi ne Peti, leda vynechat všechno mléčný a papkat jen vařený kuřecí apod... (možná i banán??? :confused: ) prostě si nasadit tak na 2 dny dietu :unamused:
a hlavně hodně pít, pít, pít...
a smectu možná jo ale s tím uhlím si nejsu moc jistá... může se to v 1.trimestru? :confused:
16. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
nebo možná ještě brát magnézko :wink:
16. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
já už jsem ale právě ve druhým trimestru, ale jasně, pepa se zeptá máti, ať to zjistí u nějakých kamarádů doktorů...
16. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
nebo mě ještě napadli borůvky :sweat_smile:
a pokuď bereš magnosolv a každej den tak si ho zkus brát obden, prej to většinou pomůže :wink:
tak držím pětičky a tfuj tfuj tfuj :wink:
16. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
vendy ale čemu se divíš, že s tebou nikdo nesouhlasí :confused: on ani nikdo rozumej s tebou souhlasit nebude, protože jet kamkoliv do ciziny s mimčem (obvzlášť když ještě nemáš 3 hexu) je fakt vo hubu... pro to miminko je celkem nápor i to počasí tady natož ho několik hodin vláčet autem do ještě většího horka... fakt bude rozumnější ten rok počkat... :wink:
pokuď to půjde, tak mi to moře za rok možná taky plánujem... myslím že s 1,5 starým prckem by to už mohlo být v poho.. ale možná se taky stane že to odpískáme i příští rok, uvidíme i hlavně podle toho, jakej Fifíšek v tom roce a půl bude, pokuď si budu byť i jen trošku myslet, že by to z jakýhokoliv důvodu nezvládl, že to pro něj není, tak radši zůstanu smrdět doma než ho zbytečně stresovat... však ono to moře neuplave :grinning:
a co se týče toho egypta tak to nemáš pravdu, v tomhle se ho musím zastat.. znám lidi co byli i v tunisu i v egyptě, a většinou všichni se shodli, že tunis je fakt hnus a pokuď nemáš nějakej 5*hotel tak je to tam prej vo ničem... mi v tom egyptě v hugrhadě byli sice už před 2 lety ale klidně bych tam jela znovu, bylo tam opravdu krásně a nádherně jsme si to tam užili, což jak jsem slyšela se o tunisu prý říct nedá... takže: tunis :stuck_out_tongue_closed_eyes: egypt :dizzy_face:
16. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
per, no ja sem tim Tuniskem byla tak zklamana, ne jako dovolenou,ale lidma, ta jejich jina mentalita me fakt srala a navic prsata blondyna :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslim, ze v tomto Egypt nebude o nic jiny,ale treba se pletu,ale to se asi nedovim :grinning:
Jako hotel byl super, all inclusive a tak, parada,ale priroda :stuck_out_tongue_closed_eyes: lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
jinak grilovacku jsme vymenili za prochazku lesem :slight_smile:
16. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
Já jsem teď dodělala ségře nehty a jdu spočinout na kavalec. Adam měl celý odpo na dvoře bazének s vodou, tak je vymáčenej a scvrklej jak bába tutovka.
16. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
uz sees dala i na manikuru, jo? :grinning:
16. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
No, dělala jsem jí P-shine. Vážně nad tím uvažuju. Nad nehtama a gelovýma nehtama i na gel. nehtama na nohy. Koukám na MMB na ceny.
Není to nic nereálnýho (cenově) a baví mě to. Tak jen tak oddychově.
Ale sama mám nehty úplně děsný. Ale jsem líná si s nima něco udělat. Cizím jo, to mě baví, ale sama... ee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
já jsem na svoje nehty taky hrozně líná a to mi stačí si je jenom nalakovat, to je jediná věc, kterou mám fakt v pohodě, já si musím nehty stříhat z důvodu přerostlosti, ale vadí mi, že lak má chvilkovou trvanlivost a začne se loupat, to mě pak neba...
16. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.