• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Tak už TO šlo do postele.
Dneska jsem myslela, že ho umlátím a ukopu hlavičku. Úplně se mi klepal žaludek a ruce.
Celou dobu v pohodě a dneska se šprajcl a počůral lautr všechny kraťasy co tady má a ještě položil kábel doprostřed dvora.
Finále toho všeho bylo, že se vyčůral na sedačk. Po předchozím sekecu a domlouvání.
Tak jsem chytla nerva, Adam má na třikrát otištěnou moji ruku na prdeli a ještě jsem mu vypla jeho milovanou mašinku. Taková já su zlá matka. Nahlašte mě na sociálce :grinning:
16. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Jani, holt nekdy to nejde jinak :pensive:
16. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
No, dneska už mi ujely nervy. Po třech týdnech to jde, ne? :wink:
16. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Jani, to jde,ale deti musi obcas dostat poradne na zadek, kdyz zlobi,aby vedeli, co delaji spatne... :wink:
ja jako decko byla byta jako zito a prezila jsem to, mozna s mensima nasledkama :grinning:
16. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
a pokud je to na zadek, tak o nic nejde :wink:
16. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
nic ja jdu do sprchy nakrmit broucka a koukat na telku :sunglasses:
hezky vecer vsem :wink:
16. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Já čekám na Nudu v Brně :slight_smile:
16. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
to sem nevidela,ale mame to na DVD :slight_smile: , ostane jako asi dalsich tisic filmu :grinning:
16. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
já četla kakat na telku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
nudu jsme neviděla.. nemám moc ráda český filmy :unamused: posední dobrý vyli stolička, polepšovna a slunce seno..
16. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
byli néé vyli :sweat_smile: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Ale Peti, třeba i yli, já jseem pochopila :wink:
16. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
jseem :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak nějak. No body is perfect :wink:
16. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jani a jak jinak? co furt děláte celý dny? a kdo vaří a co? a co Áďa a hafan... ještě spolu kamarádí?
16. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
No tady je to naprosto dokonalý. Až někdy na Adama.
Vaří se tak nějak všechno. Zítra budem grilovat, švagr vaří svoje DOKONALÝ polívčičky z domácího masíčka, nebo se upečou jitrničky a jelítka, uvaří segadin, po kterým se oblizoval i Adam až na prcině a tak.
Dokonce tady dooost přibral. Je vypasenej jak vepř.
Argo to celkem dává. Adam ho miluje a hrozně ho baví krmit psa. Furt mu potajmu nosí rohlíky a jiný laskominy.
A když se Agimu, jak ho adam nazývá, něco nelíbí, tak se radši sebere a odejde. Třeba když ho Adam lapne za koule atd :grinning:
16. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
tak to je skvělý že si to tak užíváte, aspoň ti to vynahradí ten nerv co máš tady doma :unamused: :wink: moc ti to přeji :dizzy_face:

Fifíšek spinká (aspoň zatím), Robert spí, Linda je u babičky, já si vemu MOJITO ŘEZ co jsem si dnes koupila v cukrárně a jdu konečně strávit jeden den u televize a ne furt u komplu.... takže všem přeji pěknou a klidnou dobrou noc, hezké sny a ať vám není moc horko... papa :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
jo a tady máte odkaz na dnes otevřené téma o nahlášení rodičáku, jak jsem tu minule nadhodila to téma:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=108501&vGroupOffset=0
takže radši si to tam běžte v těch 20 měsících nahlásit :wink: rdaši být za blbca než za socku :unamused: :sweat_smile: :wink:
16. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Já už to mám nahlášený od Adamovýho třetího měsíce... Že jen na tři roky. Takže 12.9.2010 šup zpátky do kanclu k PC. Jediná změna bude v tom, že už nebudu u PC doma, ale v kanclu - snad. :grinning:
16. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Tak tady nikdo tak jdu hajat. Tak bono noc.
16. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
já tu su skoro.... čekám na aukci..........
16. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Na jakou?
16. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
no už na nic sem to prosrala....... jenda bundička už je moc drahá a za hodku mám eště jednu

taky čumím na nudu
16. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Já na ni nakonec nečučím...
Sedím tady u PC a hledám nějaký věci.
švagrovi dnes přišlo zase návštěv, že ani nejdu do obýváku a sedím tady v dětským a koukm na PC.
Až přijde Jenda, tak kouknem na Báthory
16. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
od toho filmu sem čekala víc............
16. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Myslíš Srdce neser? :grinning: A Ty hajzle....
16. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
ne bathory
16. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahaaa. No mě se Bathory líbí. Byli jsme na tom s R loni v kině a teď ji uvidím po třetí.
16. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Ahojky,
Jani kdy budeš v Brně?? Potřebovala bych ti dát ty hříbečky a borůvky od Mončíka..já sem ti myslím i zapoměla napsat.. :sweat_smile: že to tu je co??
16. srp 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz
Vím jen o borůvkách. Že Ty jsi mi o těch lysohlávkách zapoměla napsat?
Luci, upřímně nevím, kdy budu v Brně. Snad se tam zase otočím příští týden. Ale nevím... Jak bude nálada. R se má ve středu vraceta a ve čt jít do služby, tak asi až později v týdnu.
16. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.