• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jako co nam bude nabizet?nejake sluzby?treba striptera? :grinning: :grinning:
a to tam maji takovou kuchyni?
No by me zajimal ten jidelak,abych si uz vybrala doma bo jinak do toho cumim treba pul hodiny nez si neco vyberu :grinning:
17. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
a nebo mozna ze by jsem sjeli do rajecka,ale to je zbytecne daleko,ale maji tam vybornou kuchyni a libi se mi tam, ze ti pred hl. jidlem donesou chleba (pecivo i jiny) a skvarkovou pomazanku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
kolik tam muzeme nechat za jidlo a piti pro dva?600,-?jidlo jako maso a nejakou prilohu, pocitam, ze za flakotu masa budou chcet tak 150,- a vis?
17. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Peti nám se právě prožízly ted na tom táboře. Malá se chce pořád chovat a hladit, plače v noci. Ale tentokrát ten průjem neměla.
Veru já na vás myslím pořád :dizzy_face: jen prostě není čas. :pensive: Snad jak se malá bude umět zabavit sama tak tu budu zas častěji. Ve čtvrtek dojdete holky??
Ahoj kočky, zkusila jsem spát, ale nejde to. Muchy bodavý v pruhovaným dresu tady lítají a bzučí jak najatý.
Odpo vyáhnu Dadymu zase bazének a bude se rachtat. Včera se vydováděl.
ahy..néé nabízí, předkrmy a pak ti donese ukázat ryby a masa a vína ajá už nevím, pořád chodí a dolívá ti..se o tebe stará :wink:
17. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
17. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
co to je?
17. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
já jsem tento týden celej pasé..zítra máme očko..budeme u našich se tam saráme o barák.. a jestli bude horko tak budeme u bazénu..
17. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
to jako jak je to tam cca drahy, jo? :grinning:
17. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak pozdravuj mudra :wink: a at nam tam schova nejaky pekny nausnicky :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Já viděla minulý týden nááádherný naušničky pro holčičky v Kr. Poli v Tescu. Z bílýho zlata a kamínkem. Ani mi nepřišli drahý. Cca 1200,-Kč? Tak nějak
17. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Na jaký očko jdete Veru?
17. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
my mame nausnicky a to dokonce dvoje (zluty zlato),ale jde o to, ze jsou provlikaci a jelikoz jdeme na nastrel, tak to musi byt takovy ty tupky no, tak na 6 tydnu, pak muzeme dat ty nase...sere me to, ze musim za to dat 400,-,ale co vcil no...
17. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Veru jaký očkování?? No jo, vedro asi bude celej týden, taky jsem furt v bazenu, akorát už je to jak kafe, tak to ani neochladí :frowning2:
17. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
a to jeste 1600,- za synflorix, plavani, no to z nas tat bude mit radost :grinning:
17. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
néé vendy.jako, že tam se taky hafo dobře vaří..je to teda naprosto odlišný styl, ale byla jsem u otevření a nažrala jsme se takových jídel o kterých se ti ani nezdá :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aha, ale tak drahy to v mlyne neni, ze en? :sweat_smile:
holky a co Lucka s Am?? Jsou teda v pohodě? Asi jo, když chodí ven, že...
na poslední hexu :unamused:
a jak jsi se dostala k otevirani?To patri nekomu znamymu?
17. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
sem si to myslela, ze na to jdete...jsou celkem 4, ze?nas ceka treti :unamused:
Vendy tak si řekni o nějaký obyč pecky náušnice, nás to nastřelení stálo 200Kč.
jo to jsou takovy ty obyc maly tupky, nebo pecky jak ty rikas,ale stoji to 400,- i s nastrelenim...
17. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
ty jo, teprve Hexu? Vám to odkládali kvůli tem ostatním očkováním??
17. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
ale asi to budu muset namyslet tak,aby tam sel tato, obavam se , ze toto asi nezvladnu, nebo tam pujde s nama, sama fakt ne
17. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
A proč teda Vendy nejdeš rovnou na píchnutí, jak Ti tady radili holky? To malé rovnou strčí do oušek ty vaše naušničky.
A být Tebou, tak si cinknu do lékárny na Selskou a poptala se za kolik ji mají. Jak už jsem psala, já tam kupuju vakcíny vždycky o dost levně. Pak si půjdeš k Dr pro recept a sjedeš tam pro vakcínu.
A palvání? Nepřispívá něco zdravotní pojišťovna? A i na očkojo?
17. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
To je vedro..to je hnus.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
vendy néé..mi platili za 4 osoby do 2 tisíc, tchán tam byl pozvanej..něco dělala jejich fa.pro ten dům..nemohl jít, tak jsme se šla napapkat já a kámoška..nejlepší byl závěr večera..místo taxíků rozvážely nové modely BMW..tak jako nejvetší honora jsme jely domů :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dzej..jo sou ready :wink:
17. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
jani:
nas mudr dela jen nastreleni a ja i chtela nastreleni aniz bych vedela, ze to dela.
Vakcinu na synflirix ma u sebe v ordinaci a nemusim si pro recept a do lekarny
na plavani a ockovani ZP prispiva,ale jsme u ministerstva a jak uz tu bylo debatovano, je potreba ,aby u teto poj. byl i otec a matka ditete, jinak ti nedaji ani hovno (ja a Nath tam jsme, P je u VOZP) a nejak se nema k tomu,aby se preregistroval
17. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.