• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
o tomhle jsem se s Robertem jednou bavila, že pokuď do třetího opravdu půjdem tak musíme brát v úvahu i to, že by se mohli dvojčátka podařit a jestli by jsme to opravdu zvládli.... R říkal že jo, že by jsme sice nemohli nějak strašně moc vyskakovat ale dalo by se to :sweat_smile: :wink:
17. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
tak to mas dobry per, to asi bere dost penez, ja si to neumim predstavit ani se dvemajak by jsme vychazeli, bo jsem spis zvedava, jak budeme ted vychazet,kdyz uz jsem spadla pod rodicak :confounded:
17. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
vendy samo že se to počítá... jde o pravděpodobnost a tu tam už máš :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
no jeste ze zustaneme u jen u Nath :grinning:
17. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
vendy vydělává tak akorát, ale já nemám tendenci kupovat hodinky za tisíce, víš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snad se neurazíš :wink:
mě teda na dvojčatech vadí jiná věc, že to jsou prostě dvě mimina naráz a já když bych chtěla 3 děti, jakože možná časem jo, tak je nechci mít naráz, ale vychutnávat si ty miminečka postupně :wink:
ale příroda je příroda... kámoška má 2 holčičky a obě přes prášky... co bys dělala kdyby náhodou?
17. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
za jake tisice?jen za dva :grinning: a mela jsem to za porodny, ale co, jendou se nic nestane no :grinning:
neurazila jsem se, beru to ve srande :grinning: ¨pokud to tak bylo mysleno :angry: :grinning:
Peti tak tak :dizzy_face:
no nic no, tak by byla sestricka bo bratricek :wink:
17. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
jj bylo to tak myšleno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale napřed jsi přemýšlela o nějak za 10-12 ne? :confused:
ale jelikoz me prasky 9 let nezklamaly, tak doufam, ze se tak ani nestane
jo to jo, bo jsem ty levnejsi nejste nanatrefila :grinning:
jo a Peti... vše nej k svátku :grinning:
ale puvodne se mi libily jedny za 200 tis. :grinning:
17. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
ty seš blázen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a proč sis je nekoupila? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no nejak jsem na to nemela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
LUCI ale dozadu se možná 3 autosedačky vlezou, ne? sice asi na hoooodně těsno ale možná i jo :wink: zkoušeli jste to měřit?
17. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
takový hodinky nebo drahý věci vůbec už ani nemůžou přinášet radost... :frowning2: :pensive: (normální a zodpovědnej) člověk má beztak o to pořád strach aby to někde nestratil, aby to někdo nečórl a tak...
nejhezčí dárek co jsem od Roberta kdy dostala byla písnička, kterou mi na netu po hodinách hledání sehnal, když mě se to týden nedařilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
Petapi, tak passata schvaluji. Mám teď jednohotady. Natajňačku jsem ho vzala R, když je pryč. Jen vy ho asi budte mít v combik, ne? My máme klasika sedan.

Vendy, akorát mi v té lékárně říkali, že s tím nemám někde zbytečně trajdat po světě. Hned domů do lednice, takže pokud má taťka v práci ledničku, tak máš vyhráno :wink:
17. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
tak pokud je clovek zazobanej, tak mu na tom myslim ani tolik nesejde, kdyz to ztrati...no ja bycj si je stejnak nekoupila bo bych mela o ne starch, ma i o tyto a o nausice a snubak...vse docela drahe, tak se i tak bojim....
17. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
jo, ma ...rikala jsem mu, ze to musi byt v lednici... :wink:
17. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jakoko Per, já jsem jela v Oktávce vzadu, mezi dvěma autosedačkama. Mezi Matyášem a Adamem a měla jsem co dělat, aby se mi nerozlomily žebra, takže 3 autosedačky vedle sebe, byť vajíčka asi nee. Teda myslím, že ne. Už jen kvůli bezpečnosti atd. A taky by asi neměli být na sebe úplně nalepený, ne?
17. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
ale libilo by se mi treba byt tak mesic bohata, teda takm, ze bych si koupila co zrovna chci a nemusel premyslet, jestli to muzu koupit jestli tento mesic vyjdu a nebo ne...to by bylo pekny...
ale vyhrat sportku i s jackpotem by mi taky nevadilo :grinning:
17. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
to bych přála každýmu vendy :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jééé Per a hlavně mě, že :grinning:
17. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
každýmu normálnímu... debilům, cikánům (těch pár slušnejch nemyslím), sockám, sažkám a jím podobným teda fakt ne :angry:
17. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
miláčku to víš že jo... o tom vůbec nepochybuj :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
peti díky, já jsem přála viz výše
17. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
sazka je co? :confused:
17. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.