• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
ha tak tata asi vysava auto :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Já si taky myslím že 3 autosedačky se do zadu nevlezou.
Berunka si ze mě asi dělá srandu..když může spát je hned vzhůru a teď by sme se měly pomalu balit a nemůžu ji jemně vzbudit a drsněji i budit nechci.. :grinning:
17. srp 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz
luci, jednak jsem četla barunka a nechápala jsem, jak si z tebe dělá srandu :grinning:
a jinak jj to přesně znám, jak naschvál...
17. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
Luci, vem hrnec, vařečku, stoupni si do předsíně a zabuš na hrnec. Léčba šokem :grinning:
Néé, to je drsný. Ale u našich dětí nic neobvyklýho. Naschválníčci.
Tři autosedačky (dvě vejca + Amelčina autosedačka) se do zadu opravdu nevejde. Ani při dobré vůli.
17. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
my uz vstavame, tak mizim, zatim caute :slight_smile:
17. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
Adam už vstal dávno a lítá tady.
Byli jsme v místním supráči o dvou (ať neřeru) třech regálech a stihl nás vlahý letní déšť ale nádhernej. Adam označkoval každej roh, jak pes. :grinning:
17. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
Peti já si to po sobě četla a taky sem četla Barunka.. :grinning:

Jdu tam nenamalovaná a vypadám jak vyblíz...jenže ty smráďátka tak cákají že radši budu vyblíz než zoombie :grinning: :grinning:
Potřebuju být za 20 minut na zastávce..tak trošilinku přitvrdím...zatíím holky!!
17. srp 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
Nakonec, když jsme odcházeli z obchodu, tak dostal lízátko, řekl dík, ve dveřích se otočil, zvedl ruku (aby ukázal kolik u nás letos bylo sněhu) a zařval ČAAAAU a šel.
17. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
no když by prostě na větší auto fakt nebylo, tak se to musí zvládnout i se třema autosedajdama, sice bych to fakt nechtěla, ale co člověk nadělá že, jedno vajco vepředu, mamka vzadu uprostřed, ale taky jsem tak jela a do pohodlí to má opravdu dost daleko :frowning2:
17. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Luci tak dej jen jemnou tvářenku z pudru :wink:
17. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
holky když má prcek nahoře takovou bílou tečku (ne rýži) může to být další zoubek? já bych řekla že možná i jo? co myslíte vy?
17. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
já chodím na plavčo jedině s voděodolnou řasenkou, prtž ti malí vodníci cákají jak pominutí...
peti, může to bý zub, co by nemoh :wink:
17. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
taky si myslím, mě jen překvapilo že je tam jen tečka a ne ta "čárečka"
jo a Peti... hezky ti ty týdny nabíhají :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
vendy tam mělo být smažkám ne sažkám :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
jééé tak sme to stihli domů před tím chancem a nezmokli sme to je fajne
17. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Holky mám dotaz jak se dostanu na Lesnou??? :frowning2:
17. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
Jo pojedu z Mendláku
17. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
mumi a kam nejlepčí máš najít si zastávku na které vystupuješ a pak vyhledat spojení http://jizdnirady.idnes.cz/brno/spojeni/
17. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
Tak tady už pršelo několikrát a tak krááááásně. Jsem stála na dvoře a nechala se zmáčet. Bylo to super. A krásně se dýchá :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Jsem dneska málem pukla pýchou!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,
tak jsme byli nakupovat v tesku a maji tam super slevy na detske veci, jak na obleceni, tak na pliny )Vyroba tescko 2+1 zdarma za 498,-) a taky na prikrmy (Hami, Hip,Sunarka taky +1 zdarma), tak sjem koupila plinky do zasoby a taky nejake vyzivy uz, kdyz maji jednu zdarma, tak jsem koupila Hami a je to,akorat nemeli prvni lzicku mrkev...tu koupim potom v DMku, stejnak mame jeste mesic cas :dizzy_face:
17. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
ty prikrmy jsou taky 2+1 ne jakjsem napsala +1zdarma :grinning:
17. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
ahojte holky,

jsem v poslední době nějaká vyfluslá...

Vendy to je super akce, ale nám plenky z tesca nevyhovují.

Luci copak?
17. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Tak my teď jedem taky na Tesco plínky. Přes den teda nic, jen na cestu v autě a na spaní a na noční spaní nám nevyhovují, bo ten náš malej velbloud vyleje hektolitry moče přes noc a je durch prochcanej. Takže zpět návrat k Pamperskám.
17. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
No ja tesco taky moc nekupuji, jen kdyz jsou v akci jinak jsem verna Huggies,ale za tu cenu, ze jsou jedny zdarma ,tak dobry, zatim mam s nema dobre zkusenosti...
17. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Sama se vyslíkla, vyzula, vyhodila plínu a pak byla v bazénu sama bez mého držení jak v rybičce tak v těch pěnových rukávkách..si tam tak plavala sama skoro celou lekci.
17. srp 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
jen takova technicka...teda dve
kdy se zacina s ovocnyma prikrmama, cca mesic po zeleninovych?
a ty male prikrmy 125g se jedi do kolika m?jako kdy je dite schopno snist tu velkou 200g?vsimla jsem si, ze ty 200g jsou az tak od 6m,ale my zacina v 6m, takze kupuji 4m,5m a 6m, jen by me zajimalo, za jak dlouho bude Nath schopna snist tu velkou, vim, ze je to individualni, ale tak za mesic po tech malejch? jo a ty ovocny se davaji spis jako odpoledni svacina a ne na obed, ze jo?
17. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Luci no tak to je Amelka velká šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:
vim, ze mam cas to resit,ale radeji se ptam uz ted...
Luci, tak to je velka sikulka
17. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.