• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
peto..možná to budš ítit jako hloupost..ale je možný, že Filda se už takhle bude prostě budit normálně..tě cítí a chce se ujistit i v noci..si myslím, že už moc hlad mít nebude..ale uvidíš..záleží taky jak dlouho už tahle vstáváš :pensive:
17. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
tak dobrou noc a hezky vecer
17. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
vendy dobrou
17. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
spurt je co jsem si už tak nějak trošku zjistila větší potřeba papání nebo hlavně mnohem častěji, kvůli vývoji
17. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Peti, tak to je spurt :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Vendy dobrou
17. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak hloupost to určitě není :wink: a dělá to asi tak 3 měsíce... myslíš že je to fakt jen o jeho pocitu, o jeho cítění? on takhle nějak papá normálně i přes den
17. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
jani dělám až od příštího týdne nejsou kačky
17. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
takže z toho vlastně plyne že mě MÁ RÁÁÁÁÁÁÁD :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
peti..hlavně už je na to zvyklej..se to třeba upraví, těžko říct..ale i tak tě obdivuju, že vstáváš takhle často :pensive: ..já se přiznám, bych na to už neměla
17. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Peti mě se takhle Am budila než sem přestala kojit..tj. do 9 měsíců..jsou závisláčci..na tobě..ať už na osobě nebo mlíku..
17. srp 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
Tak to si spíš Peti myslím, že se Fífa potřebuje ujistit, že tam jsi. Nám spurt trval max 14c dní. Neím už přesně, ale tři měsíce to nebyli.

JJ Terko, já se jen ptala, bo jsi nás varovala, že nemáme vylízat z baráků. Jen jsem potřebovala ujistit kdy, víš? :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
peto..asi tak nějak bych si to taky odůvodnila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Peti co naplat, máš doma taky malýho závisláčka... :wink: :grinning:
17. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Veru
ale měla bys na to, to víš že jo :wink: je jasný že teď si to už neumíš představit, po roce a půl, ale ona tě ta láska k tomu drobečkovi vždycky z té postele zvedne.... a když nikam nevstáváš a nespěcháš tak je to o něčem jiným, než kdybys měla třeba ráno vypravovat do školy druhý dítko (což u mě se naštěstí neděje, Lin se už dlouho vypravuje sama)
17. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
asi jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale je to vzájemný ta závislost :dizzy_face: :grinning:
17. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Jen by to neměla trvat moc dlouho..pak je to trápení obou...ty máš ale zdravej přístup :wink:
17. srp 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
peti ted sme se o tom s václavem bavili a došla sem k závěru že i kdyby to šlo tak kojim tak pul roku páč takhle dlouhobych na to fakt neměla....hlavně ten životní styl :pensive: :grinning: co musí člověk dodržtovat aby to vubec bylo přínosem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Peti...nevím..to naše noční vstáváví bylo dost divoký..tak i přez veškerou távislost..jsem byla ráda, že už vstávat nemusím :pensive: :grinning:
máme to nastavený každej trošku jinak..tebe kojení baví.. mě nebavilo a proto to i tak dopadlo.. víš
17. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
tery---začínáš s tím životním stylem mě přitakávat :grinning: :grinning: ..ale peta je vzácný příklad jek se k tomu má přistupovat pokud ženská kojí
17. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
nojo si vem co všechno musíš jest aby tě to malý klíštátko rok a pul mohlo vysávat od veškerých vitamínů a minerálů a těch věcí co potřebuje na to já bych prostě neměla a řešit to vitamínama...to už je to stejný jak to um
17. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
verunko to je krásný, jak jsi to napsala... moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
jojo dobrou kmotru sme vybrali :dizzy_face: je potřeba do toho našeho vznést něco takovýho jako je peťa :wink:
17. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Já kojila rok. Měla jsem pocit, že je Adam jen a jen můj. Taková sobeckost to ode mě byla.
Ale zase jsem pořádně nikam nemohla a když jsem někam vyšla, tak jen na dvě hoďky, byla jak na trní, koukala po mobilu, jestli mě nebudou volat na kojení. Adam totiž UM nechtěl ani za živý prase.
A to jsem před porodem říkala, jak rychle přejdem na UM.
Ale to noční vstávání mě ničilo. Kolikrát jsem usla nad Adamem když jsem kojila :confused:
17. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Peti vím že nepiješ a nekouříš, ale jíš i dostatek vitamínů atd.?? Mě to přišlo na tom jaře takové chudé ta zelenina a ovoce, takže v tomhle sem to měla ochuzené..
17. srp 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz
rok a půl je drsný..pokud to do mlíka nedáš stravou..tak se to začne poznamenávat na tobě..začnou se ti kazit zuby, hubněš pleť ti zešedne atd..
peta hlavně nekouří, nechlastá a je v pohodě..jestli má vyváženou stravu nevím..ale i tak už pro to dělá dost :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Jani škoda malých prsou..na tom jste ale dost podobně..u mě to bylo v poho že sme s Am usly obě..
17. srp 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
já myslela jako rok a pul i s těhotenstvím kolik toho musí z tebe vycucnou když z otho malýho spermoníka vyroste něco takovýho :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
já to mám tak, že když barunku jsem spíš nekojila jak kojila, tak boba bych chtěla a chtěla bych ten pocit, že jen můj a můj, ale uvidíme...
barunku jsme v noci na jídlo (kojení) budili, pak až od půl roku je to na houbeles, takže vlastně ani nevím, jak moc by mě to štvalo :sweat_smile:
sem to ted nák nepochopila s těma malýma prsama :confused:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.