• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
zelenina s hypermarketů nemá ani 3tinu vitamínu v letních měsících co by měla mít :confounded:
17. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
hele jak teda zejtra?
17. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
tak u mě se ani ten životní styl nijak zvlášť nezměnil... takže i v tomhle mám asi výhodu... nekouřím, ani to obyčejný pivo nepiju, natož něco tvrdšího, a co se jídla týče, tak jím normálně stejně jako před tím (vynechávám jen čili guláš kterej jsem ale ani nikdy před tím neměla :grinning: ) a když už si vemu něco ne moc vhodného (napadaj mě teď jen pomrdanče, nic jinýho) tak si toho vemu jen trochu, protože zastávám názor, že se jak v těhotenství (pokuď z toho těhulce není šoufl) tak při kojení může víceméně všechno jen třeba v menším množství aby to prckovi neublížilo ale zároveň aby si zvykl... samozřejmě když se osype po tom co sním jahody tak si je už nevemu, to je jasný :wink:
17. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
jo vidíte, dáváte děckám nějaký vitamíny?
17. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Tery no jakože holky s malejma prsama neměly takové vymoženosti jako usnout s dítětem vedle sebe když bylo přisáté..
17. srp 2009 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz
vitamíny nedávám..ty jo?
17. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
luci..to jsem teda takovou vymoženost opravdu neměla :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
mě peto právě nejde o to co nejíš ale o to co jíš a myslela sem to jako že třeba buřtguláš kterej by asi ničím moc nevadil není asi nák moc výživný jídlo........
no nedávám, ale právě taky vím, že v zelenině a ovoci, co jíme ze supermarketu není to, co by tam mělo být, tak... a v zimě budete?
do 3 let by se vitamíny dávat neměly
17. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Peti takže nic moc zdravého, ale taky ne škodlivého :wink:

Tery tak v 11 Lužánky??
17. srp 2009 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz
nejlepší je mražená zelenina :wink:
17. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
nešlo by to trochu dřív? víš jak ty vemeš am skleničku ale kuba se musí najíst nák normálně
17. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
než jsem to sepsala tak jste přidali málem další stránku...

Terezko ty seš zlatíčko... :dizzy_face: to s tou kmotrou teď znělo opravdu krásně... moc děkuju :wink: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Peti poradím se s mudrou..jen sem teď četla že pokud není uzavřená fontanela tak dávat Vigantol..to sem nevěděla, ale stejně sem ho chtěla malé zase v zimě dávat..
17. srp 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz
tak to nevím, jestli se můžou dávat nebo ne, já jsem to zatím nezkoumala, ale existujou, no mě to napadlo, když byla o vitamínech řeč :slight_smile:
17. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
petapi..jsem se tě chtěla zeptat..ale pokud to není veřejný, nebo to nechceš psát..tak se nic neděje..jaký máte momentální jména v kurzu???
já teda i když bych mohla kojit snad ve stoje :sweat_smile: sem se u toho dycky tak nák poskládala že asi i kdybych měla minus jedničky tak u toho klidně spím :grinning:
takhle sem spávala s kubou sem si ho dala do betle u kojení usnula a vzbudila se až ráno on si ze mě dělla celou noc živej dudlík takže ráno mega cucfleků :pensive:
autor
Můžeme dřív, ale Am nejí skleničky asi půl roku, takže se půjdeme najíst taky někde po cestě nebo v Lužánkách atd.
17. srp 2009 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz
peti jasně že sou já kubovi dávala na zimu myslim když mu byli dva ale jako dle něčeho by se dávat dětem neměli nevim proč ale můžu se poptat hustí to do mě všici mudři co máme v rodině
17. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
já ty sklinky budu držet ještě tak do dovolené a pak už asi taky pomalu přejdem..se zítra zeptám mudra..jestli je to vůbec ještě dostačující..ale bude dost problém..já a maso :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
my o tom zatím nějak nepřemýšlíme, tak zůstávají ty, co padly už kdysi, Matěj a Tereza, ale asi se to změní, prtž Matěje má prý už dlouho vysněnýho bratrova přítelkyně, ne že by se tam něco schylovalo, ale já na tom netrvám, jak třeba na barunce, tak jí ho nechám a bůhví co to nakonec bude :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Veru třeba pak nebude maso chtít jako Am :grinning:
17. srp 2009 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz
asi pro, že se musí chemicky spracovat :wink:
jsou i nechemicky sprcovaný,a le dost drahý
17. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Tak kojení v leže jsem nkdy nedávala :confounded: Ani mě to v porodnici skrz císaře neučili.
Já usla v sedě a po hoďce se vzbudila s bolestí dřevěnýho zadku.
Jdu spát holky. Ráno se na net nedostanu, tak mi kdyžtak písněte, ešivá jste v Lužanech, nebo ne a já uvidím, jestli se stavím. Jak to bude časově vycházet.
Bono noc.
co já vlastně jím?... zeleninovou polívku s drožďovejma knedlíčkama, segedin, hodně kuřecí maso, těstovinovej salát s tuňákem ála Terka (moc dobrý, doporučuju :wink: ), rajská omáčka, koprová omáčka, občas pangase, občas kapra, špagety, a tak...
zeleninu jím mnohem víc než ovoce... tam jen nektarinky, broskev, občas banán, pak ještě třeba bílej jogurt s marmeládou, občas kefír......................... atd atd atd
já skleničky dávám, když je mi nějak blbě a nezvládám něco připravit, taková železná jistota, ale maso bude problém i u mě, né že ho nejím, ale nechce se mi připravovat :pensive:
17. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
no ale jak sme byli na tom špilase tak si jí něco takýho dávala ne? já teda nevim co v tom bylo :grinning: ale že to máte taký kompaktní....kubovi se mi fakt jídlo na oběd brát nechce...no kdyžtak dáme hafhafa.....ale aby nám tady tatínek neumřel hlady :grinning:
tak co pul 11?
tak snad né..anž mu dáví Ondra ochutnávat s tylíře a to se můžou poprat o kus masa jak lidoopi :grinning:
tak 11 a pudu bez kubáska
17. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.