• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Ahoj Holky,vy ste asi všici v trapu co?já si právě vařim kukuřici a nádherně to tady voní,už se na ni těšim mnam :wink:

Petapi,tak co Pepa?už něco víš? :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Jé Mončo tu kuku bych si dala taky.
18. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
mony, to asi ani neví pořádně oni, on měl krev taky dobrou, akorát už mu tam chyběl nějakej iont, ale ráno psal, že je mu už hodně dobře, tak nevím...
18. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
ahoj..tak ti ho peti asi pošlou brzy domů :wink: ..to je dobře :wink:
moni..jjj kukuřice mňam..já ci taky..jen mě u ní sere, jak leze za zuby :unamused:

tak jmse naočkovaní..vážíme necelejch 12 kg..a měříme 84 cm..se dr. divil po kom je tak dlouhej..tak jsem mu ocvětila, že po mě
18. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
jinak máme prý začít pomalu odnaučovat dudyna..jinak ho milostivej bude mít do 3 let :unamused: ..tak to zkouším...no už v postýlce vzliká 15 minut..tak nevím, jak to dlouho vydržím, než mu ho podstrčím :angry:
18. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
tak to jseš veru dobrá, já na to ještě nemám :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
tak moje nervy povolili..pláč se hrotil do vzteku..jsem ho vyndala s postýlky nasadila papučky a nechla ho mimo postýlku..se samo nezklidnil..tak do náruče uklidnit a dal jsme u ustřihlej dudyn..bez špičky..poradila Luca..momentálně už usíná..hurááá
no peto něvím, jestli bych mohla říct, že jsem dobrá..ale musíme to nějak vydržet :unamused:
18. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
teda Veru,to budu muset taky najed na odnaučení dudyna,ale nevim kdy,kuku jsem byla tady kousek na poli mají tam celej lán

Peti,tak snad o bude ok

Veru a my měli 88cm a 12,3kg na 18měsících
18. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
moni..no nic mo teda pocit jsem z odnaučování neměla, lae cítím, že i pro zuby to není už nic moc..už o tom s Ondrou mluvíme dost dlouho a dr. mě teda dost nahlodal..né že bych na něho zase ve všem dala, ale říkala mi to i mamka, dělá na zubním :unamused:
tak jsou na tom hoši dost podobně..co se míry týče :grinning:
18. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
nazdárek vespolek,
před hodkou sem se pro změnu zase vrátili z dětské a docht nám naše obavy potvrdila, Bubla má tzv juvenilní idiopatickou artritidu, ode dneška každý týden injekce a rehabky a cvičit a plavat a hejbat aby klouby nezatuhly, k jejímu koleni se přidalo i zápěstí. zatím to máme na 2 měsíce.
18. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Čusky dámy, mys se právě vrátili z Brna a Dady dospává v autě před barákem.

Veru, tak držím pěstičky s odnaučováním na dudlík. Taky mě napadlo ustřihnout ten dudel. Ale ještě jsem neměla odvahu.
Občas se stane, že usne bez dudlu. Hlavně v autě. Tady v Babicích to bylo asi dvakrát. Furt se na to chystám, ale jak říkám, postrádám odvahu. Jsem tajně doufala, že se öd něj odnaučí, když měl ty afty. To jsme zvládli jen flašku s dudlem, ale dudel se vrátil. :angry:
Jako nechci být za hnusnou, ale nemá někdo v okolí afty? že by jsme pak už fakt byli bez dudlu....
18. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Věry, tak to je mi mooooc líto :pensive: :cry: . Hrozně na Julinku myslím a Tobě posílám moc sil, aby jsi to zvládla. Hlavně psychicky. :wink:
Děj zase vědět, jak je na tom malá a jak zabírají injekce
Dá se z toho vyléčit kompletně?
18. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
JAni máme i afty, dybys chcela pošlu po holubovi se zubama ve sleničce o))

úplně ne ale dá se to utlumit i na několik let, a za tu sílu děkuji, pravda je že bych řvala jak kráva ale sou na tom děti i huř, a todle mi stačí na moje depte...
18. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
to sem ještě dostala jako bonus u dětské parkování od cajtů za 500,- če nebylo místo na parkingu jako vždy.. takže radost až na kost
18. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Věry, ségra, když dojížděla za švagrem na JIPku ke Sv Anně, tak jí odtáhli autop a před tím nějakej dobrák prokopl dveře.
Dostala jsem echo, že před nemocnicema a zvlášť dětskou to vybírají jak houby po dešti. Hajzlové jedni měští. Prej Chránit a pomáhat.... :angry:
18. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
spíš mlátit a okrádat..
18. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
cau, tak jsem uz doma...jsem zase vlitla do tesca a neco nakoupila
18. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
Veru a kdy jsi cca zacla davat ty plinky 4+?
18. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
věrko..to je mi vás obou holek moc líto.. :cry: ..nemoci u dětí je hrozná věc..ale jsem si četla, že do dospělosti by se to mělo upravit..nééé??
a ty pokuty jsou taky úlet..si endovedu představit, že by se nám to stalo..by asi Ondřej hodně vypebil..mít tam dítě, třeba se kterým jedeš na pohotovost s něčím opravdu závažným a kreténi ti tam daj pokutu, nebo dokonce botu..kdyby radči jeli o ulici níž a dohlíželi na veřejný pořádek..a jak cigáni parkujou..tam se bojí..si mě s tím ůplně vytočila :angry: :angry: :angry:
18. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
http://teessa.rajce.idnes.cz/Luzanky_18.8.2009/

ahoj holky! very chudák julinka držím pěsti at je jí co nejlíp..... zbytek sem ještě nečetla tak dočtu pak............
18. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
Ti Veru řeknu že ta Merhautka tam vůbec je divočina jak prace a pod kopcem tam vůůbec.. v tomto případě si nevybereš jeis jít pěšo nebo autem..
18. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
tak ste si to Holky pěkně užily,krásný fotky :wink:

Verry,co ktomu napsat,vy si to opravdu vyžíráte od A až po Z,hlavně aby se to zlepšilo myslím na vás Holky
18. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Ahojky,
Věruško to je mě moc líto!!Držím pěsti a taky přeju hodně sil!! Pohlaď za nás Jůlinku..

Sme se byli podívat na náš novej byvak a málem sem neslezla dolů :grinning:
18. srp 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
jak to Lucy? :confused:
18. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
jestli někdo potřebujete zničit zeď tak mi řekněte :angry:
18. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Takovej vratkej a dlouhej žebřík na mě vytáhli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. srp 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
my néééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Julince posíláme moc moc štěstíčka :wink:
já bych tam nelezla,mám strach z výšek i když lezu jen na blbej žebřík
18. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
jsem si nesla polívku k počítačí a ve futrech do obýváku mi spadla na zem a pěkně nahodila zeď :angry: :frowning2:
ale miska to přežila, o tu strach mít nemusíte :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.