• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Peti šikulka!! Já sem si jednou vařící polívku zavřela do Taperwarky a mezi dveřma mě vyskočilo tím tlakem víčko, sem se tak lekla že sem jí taky pustila.. :grinning:
18. srp 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz
no vidíš můžeš hodit novou barvu :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Mony když já sem byla zvědavá jak to tam vypadá a jak je to velký :wink:
18. srp 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz
Mony mi ji tu ale nemáme ani rok :sweat_smile:
18. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
tak co luci fotky prošly cenzurou bo mám něco smáznout? :grinning:
18. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
luci a jak?
každej rok novej dizajn ne :grinning:

A co Lucy spokojená? :wink:
teď bylo ve zprávách že nějakej vězeň se chce soudit s republikou o 10 miliónu, protože byl nucen být pasivním kuřákem což mohlo ohrozit jeho zdraví ale perlička na tom je to, že je tam za vraždu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Luci tak povídej a přeháněj :wink:
18. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Jojo je to fajn..dala bych fotku, ale je tam vidět spíš tma a bordel :grinning:

Tery no nic moc, ale ty to to nevytrhneš..holt tak vypadám že jo.. :rolling_eyes: :grinning:
18. srp 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz
Luci, kruci neser :rolling_eyes:
18. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
S čím?? :confused:
18. srp 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz
to spíš já tam vypadám jak mužatka :cry: :rolling_eyes:
18. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
seš hezká baba, tak kuš ženská :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ajó ty myslíš to co jsem napsala o fotkách?? Kašli na to..
18. srp 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
a třeba i taková Terka se mi jako ženská moc líbí :wink:
18. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
jdu koupat prcka zatím ahoj :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahoj, teeeda, věry, to je mi moc líto, držím pěsti, ať to zvládáte co nejlíp :wink:
veru, co to všechno dělá zubům ten dudel?
fotky super :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
tak jsme doma, byli jsme na tom gastronomickym zazitku,ale stalo to za to,ale tech penez :cry:
18. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
ste se bakonec sešli v hojném počtua koukám, že si i kojenečci rozuměli mezi sebou :grinning:
petap..spíš dudyn deformuje patro..a dělá předkus..docela rapidně, ale pokud by si vojt měl cucat palec, bude určitě lepší mu dudyna vrátit :unamused:
18. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky! Jen ti chci Ver popřát taky hodně sil, je mi líto čím si s Julinkou procházíte, snad to brzy bude lepší :pensive: :pensive:
18. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Terko, děkuju za Adama. Teď už doslova a do písmene chrápe, ale ráno mu to ukážu a bude nadšenej...

Luci, koho jsi myslela tím bordelem? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:

Jo Veru, asi nakonec budem chodit k Blahové. Otec má kamošku a ta u ní dělá sestřičku.

Vendy, peníze budou a my nebudem... Zapoměla jsem se Tě zeptat, jak jsi dopadla s tou vakcínou u té kamoščiné maminky
18. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
u nás to bude peklo, ale teď ji furt trápí zuby, tak to si nemůžu dovolit a kolik jste toho dudana ustřihly?
a nechávají si děcka v pohodě čistit zuby? nás tam barunka pustí fakt jen pár vteřin, to se nic vyčistit nestihne :angry:
18. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Jani bavily sme se o půdní nástavbě :wink:
18. srp 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
Peti co jsem koupila Parexil malinovou pastu, tak si Am zoubky nechá čistit.
18. srp 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
hmm, že by změnit pastu a neva asi že to spolyká? nebo i vyplachujete?
18. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Peti myslím že neva že to polknou, ale Amelka umí vyplivovat. Je to naše sladká holčička..tak se jí to zalíbilo že ji několikrát denně najdu jak je vylezlá na kyblíku před umyvadlem a fluše do něj :grinning:
18. srp 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz
Tak to jo Luci :grinning:

Já mám zlatou ségru. Ta naučila Adama čistit zuby. Koupila mu stojánek na kartáček s Tomáškem a Adam je teď v koupelně pečenej vařenej a nechá si zuby vyčistit sám.
Já to taky dneska zkusila ustřihnout dudla. Chvilku ho dudlal za za chvilku řekl bléé a nechtěl ho. ALe protože jsme u ségry a švagr v rekonvalescenci, tak jsem vytáhla naši pojistku na spaní. Až usnul, tak jsem ji vytáhla.
Peti, já ho ustřihla skoro celej, aby ho nemohl držet v puse, ale ten malej vykuk si ho přidržuje rukou a drží ještě zubama.
Jinak my máme Elmexu. A kamoš, co má tatíka zubaře mi říkal, že každý den čistit zuby pastou se fakt nemusí. Stačí ob den. A nej je Elmex pasta. Co mi říkal on.
A s vyplachováním, tak to už fakt neřeším. Adam to polyká. Ale nedávám mu tam tolik té pasty, jen tak na štětinku. A u nás je ještě jeden strašák - BUBÁK. Když je nejhůř a Adam stávkuje, tak řeknu, že zavolám bubáka a hned mám odklopenou půlku hlavy, že vidím až na Adamovi mandle v krku.
18. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
to mi ani nepiš luci, že amelka plive nebo si začnu o barunce myslet, že je úplnej mentál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
néé ale fakt je teda šikovná Am :wink:
18. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Aby jí to Luci nevydrželo do puberty a neflusala někde na duchny :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.