• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Jani, zatim cekam na odpoved za kolik to bude, mam na zjisteni i Bebe Klorane...tak uvidim

jo to jo penize budou a my nebude ,ale co mam Nath tak to nejak vsechno prepocitavam na ni :grinning: ,ale zase vyroci svatby :wink:

tady ma taky nekdo zitra vyroci svatby, ne? :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Jani :grinning: :grinning:
Sem jí včera říkala že sme chtěli holčičku.. :grinning: :grinning:

Elmex je nej pasta, ale jí nechutnala a tak si zuby čistit nechtěla..až si zvykne, nasadíme zase ji. Máme už tři takové ty malé co dávají ke kartáčkům.. :wink:
18. srp 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz
Jinak Peti (peroli) ten osudovy dotek jsem videla,ale 2 ne, tak se na to nekdy mrkneme...snad v patek bo zitra je P az do noci zase mimo Brno a ve ctvrtek jede delat na Slovensko :cry:
18. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Peti já tě žeru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz
ja se jdu zavrtat do pelisku, brou noc :wink:
a fotecky jsou pekne :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Však jo Luci, já jen psala, co mi říkal on.

Já jsem vyšťavená. Jsem ségře dodělala komplet nehty a mám rozslzelý oči.
18. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
vendy hde jste nakonec byli oslavit výročí?

luci..fakt Amka fluše :confused: :confused: ..to je drsný. :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
v tom mlyne, fakt je to tam pekny, ceny nechutne (tak o 200%) predrazeny jak kdybych sla normalne do tesca a uklohnila to, obsluha super mila a profesionalni, jidlo vynikajici dojem ze vseho perfektni az na to, ze trictvrte doby Nath prorvala bo chcela spat,ale v sedacce se ji nelibilo...
a ten desert nakonec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
takto kdyby se o me nekdo staral denne a zadara :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
tak sem se k vám navrátila :dizzy_face:
vendy tak to je všude ne tak o 200% dražší než kdyby sis to uklohnila doma :grinning:
Myslíš Nebeskej mýn u Semálu Vendy?
autor
Jani to nebylo nějak na tebe...jen sem se vyjádřila k pastě :wink:
18. srp 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz
A kde jsi byla Terko?
jj, ten myslim :slight_smile:
ale fakt parada, za to ty prachy staly :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jj, chápu to. Nám elmexka teď už asi měsíc hačá doma a tak čistíme Lkáškovou nějakou malinovo banánovou? Tak to voní. Ochutnat jsem neměla odvahu :grinning:
18. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Tery, no ja mela jidlo za 200,- P za 300,- kofola za 38,- pivo 45,- strudl se zmrzlinou a slehackou 75,- :grinning: :grinning:

ale fakt super, jsem spokojena
18. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Tery a Very vezmete si každá půlku toho tvrdého sýra??
18. srp 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
jijnak kdyz jdeme do anitky v Ivanovicich , tak paltime tak 250,- a jsem nazrani k prasknuti :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Tak já mám dojem, že až dojedm dom, tak Adam bude mít dietku. Tady žere jak prokoplej. K véř¨či si dal kuřecí uzený stehno (domácí) pečený na zelenině a kupu brambor a ještě meloun. Holky, on mi jí i ovoce... :sweat_smile: Ale jen když si ho dá buď Honzík, nebo švagr. Přirozená mužská autorita.
18. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Jani takže taky valíte v ovocných co?? No nějak je navnadit musíme..
18. srp 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
nic valim do te betle, tak se tu mejte a hezke sny
18. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
No u nás je to teď nouzovka, bo jsem prostě hlava děravá a líná si to napsat.
U nás hlavně zafungoval ten stojánek s Tomem, jak mu říká mladík.
18. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
malinovo banánová, já se pos... to jsou teda věci :sweat_smile: ale asi na ně taky dojde, tak mě smích přejde :grinning:
my jsme byli ve čtvrtek na jídle, kde sodovka stála 8 a jídlo nejdražší 90 :grinning:, ale taky super, no ovšem tam asi pepa něco chytil, páč nevíme, z čeho jinak a prý si jsou všichni jistí, že je to z jídla a furt to z něho páčí...
18. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
jani nikde neboj..................luci já to nemám vubec kam dát navíc sem na to zapoměla a koupila celkem dost eidamu páč ho měli ve sparu za 5,90... tak kdyby to šlo někde uschovat
18. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
jani, klidně šoupněte nám z toho jídla něco, já jsem z ní už na palici, otevřu lipánek nejí, načnu banán, nejí, nejí ani nic jinýho :unamused:
18. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
peti a nefunguje na ni aspon náká davová psychoza? jako kuba mi doma polívku nesní ale když se sejdem někde ve větším počtu a vidí že všici jí tak jí taky to stejný ve školce :grinning: tak bys nás střídavě mohla zvát na obědy aby ste měli hoodně lidí a mohli tu davovku praktikkovat :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Já nemám ani místo v mražáku :unamused:

Holky nechcete někdo kilo a půl tvrdého sýra za 130 kč??
18. srp 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz
já si eidam vezmu, ale fakt jenom půlku. díkec
vendy tak v anitce jsme se snad ani nikdy dobře nenajedla...jsem ráda, že vám tam chutnalo :wink:
18. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Peti, sem do Babi, je tady čerstvý horský vzduch a vyloženě domácí strava a v BIO kvalitě. Všechno dovážený ze Slovenska od švagrovejch rodičů, kteří mají hospodářství.

Terko, jestli to jde hodit na mražák, tak Ti to dám k sobě.

Já se nebojím, jen jsem se ptala. Napsala jsi, že jsi se vrátila, tak jsem se ptala odkud
18. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
tery, bohužel neplatí, teda aspoň dospělí, nevím, jak kolektiv dětí, to uvidíme snad příští týden, měli bysme jet na dovolenou, tak snad to vyjde...
18. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.