• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
my asi za chvilku vyrazime do lesa at nejsme celej den zavreny doma
19. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
Před chvilou se vrátila ségra s totálně rozšrotovaným sklem u okna spojezdce. Na dálnici předjížděla polskej kamion a ten pípípíp řidič jí hodil něco do pootevřenýho okýnka a rozflákal jí okno. :angry: :angry: :angry:

Jinak Per, marmoša je kvalita. Teď jsem sfutrovala s Adamem dvě palačinky napůl. :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
Jo, Terko, ten golfáč co jsem půjčovala kamošce je už dávno v ČR, jen mi to kamoška zapoměla napsat. Tak si pro něj do konce týdne pojedu. Tak děkuju za nabídku, ale nevyužiju ji :wink:
19. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
tak my jsme z venku doma, jsem totalne vyflusnuta a musim jit hnedka krmit...bych sebou nejradeji buchla a nic nedelala a to me ceka dneska koupani ,no to nevim, jak to sama udelam...no budu muset
19. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
Vendy, to dáš....
19. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
jo dam, sama vykoupat zvladnu, jde o to, ze z toho sprchacu je to napytel se s ni zvedat a pak nechci aby jak z ni pokape voda to nakapalo na podlahy nez ji donesu do loznice, vzdycky drzim osusku a P Nath do toho da a ja ji odnesu :grinning:
si dam osusku asi pres rameno a Nath na rameno a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
nic, jdu na to spuntisko...a pak koukat na kriminalku, vykoupat nakrmit, sebe vykoupat a sup k televizi :grinning:
19. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
a jeste nekjde mezitim se musim naveceret :grinning:
19. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
smarja, dneska je streda co?to musim vazit, ja necu se vazit, nechci se zdesit :grinning: ale jinak malou nezvazim :grinning:
19. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
Vendy, já to dělala tak, že jsem si dala jakoby na prsa osušku a pak Adama na ni. Ale ty máš v koupelně pračku, ne? Tak jen rozlož hadry na zem od sprcháče k pračce a na pračku si nachystej osušku a zabal ji do toho, ne?

Teď tady z místního rozhlasu hrají božského Káje a To musím zvládnout sám. Se mi vybavila scéna z posledního dílu básníků, jak Štěpánek dojel na vesnici, kam byl "přeřazen" :grinning:
19. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
Tak ju nevaž dsneska, ale až zítra. To není taková tragédie, ne? Za ten jeden den moc nepřibere ani nezhubne :wink:
19. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
taky moznost, supsnu ji pres rameno a je to, nejak pres ni hodim jeste rucnik a snad to vsade nezacakame :grinning:
19. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
tak ten synflorix pres tu mamku od kamose vyjde na 1390,- takze za 3 tydny budeme zase kupovat Nutrilon, tak to vezmeme od ni a jeste kosmetiku od Bebe Klorane...no to bude palba..citam tak 3 litry... :sweat_smile:
19. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
i kdyz ten synflorix nam staci 17.9...k mudr jdeme 18.9..
19. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
boze za co me trestas?Ji prebalim a ona se 2minuty na to pose.... :angry: :pensive:
19. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
jani, no to snad nee? a co jí tam čur.... hodil???
19. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
Ahojky :dizzy_face:
19. srp 2009 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz
Peti, nevím, ani ona sama neví. Tím, jak to bylo to okno pootevřený, tak to neprolítlo dovnitř, jen se vysypalo sklo.
19. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj :wink:
19. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
tak hlavne, ze ji se nic nestalo
19. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahojky Luci,
ty neopreny na plavani v zabickach jsou povinny i pro ty male deti a nebo je to jen pro ty starsi?
19. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
Jj, jen nový okno, který ještě neví, kolik bude stát. Naštěstí má kamoša, že zítra ráno tam auto doveze a on jí to na počkání vymění
19. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
ale stejnak pako je to na entou...a neodrazilo se treba jen neco od kola z toho kamionu?
19. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Vendy, tak to bych neřekla. Oni ti kamioňáci jsou hrozný raz dva tři
Jakmile je předjedeš, tak se někteří nasejří a však co, jim o nic nejde, oni jsou ve velikým autě.
Mě se jednou nacpal kamion do pruhu a chtěl mě vytlačit. To bylo tehdy v autoškole. Na přivaděči od Židenic do Komárova. Instruktor v autě nadával jak špaček a já byla vyklepaná, že bych z fleku mohla do pekáren cukrovat buchty.
Jako teď mě fakt nenapadá, co by mu mohlo odlítnout od kola. Max šroub z toho jeho velkýho kola :grinning:
19. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
Jani, kazdopadne se ho nechci zastavat, jako vim co jsou kamionaci za debile,ale treba mohl kolem na neco najet na silnici a to se odrazilo...vis jak...ale jako kazdopadne je to strasny...,clovek je vyklepanej a jeste lepit za vymenu skla :pensive:
19. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Vendy v Žabkách teď musí být buď plavací plína a plavky nebo neoprenové plavky :wink:
Malá se mě dnes ve měste tak zesrala, že sem musela jít do ětské Teranovi a koupit jí hadry. Mají tam docela slevy a já jsem jí koupila set: fialovej nátělník, bílá sukýnky, kraťásky vše za 199. Takže sem spojila příjemné s užitečným. :wink:
19. srp 2009 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz
Jasně, to můžeš mít pravdu. Ale od kamošky manžel jezdil s kamionem a vykládal story...
19. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
luci, diky :wink:
teda to muselo byt neprijemne, ale nakonec jsi na tom svym zpusobem vydelala :wink:
19. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
jani, vsak jo... :wink:
19. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
petapi, uz mate tatu doma?
19. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.