• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
vse nejlepsi Kubovi k svatku
jinak ahoj, my vyrazime pali :wink:
25. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Jani, diky...no oan toho caje moc nevypije, ejstli vcera za cely den vypila 20ml...ja ho mela celej den a nic mu nebylo, jako neskysl nebo tak neco...
25. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
a k cemu to tak vadi, ze je sladci ten caj?jako asi kvuli asnim a zubum, co?Ale tak to potom jsou ty ovocny prikrmy taky a mozna jeste vic sladci nez ty caje...ja tomu nerozumim,ale rada si poslechnu nazory a rady.... :wink:
25. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
jinak mi teda prosim doporucte nejaky cajik...dekuji :wink:

a my vyrazime :wink:
25. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Vendy čaj nějakej bylinkovej, ale od Lerosu..nebo z lékárny..něco přírodního.
Nevím jaké příkrmy máš v plánu dávat, ale já teda kupovala v DM ty Alnatura a ty sladké nejsou..
25. črc 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
krásný den všem...

jsem si po ránu pěkně pobrečela, při dívání na "vítejte doma" :dizzy_face:

přidávám se k přání všeho nejlepšího Kubíčkům a zároveň si to i malinko vztahuju na sebe protože tu takové Kubíčka mám vlastně taky :sweat_smile: :dizzy_face: :wink:
25. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
jéééé Luci, ty jsi psala v 10:10 já v 11:11 tak jestli někdo napíše ve 12:12, ve 13:13 atd... :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
ahoj..Kubíci vše nej ke svátku :slight_smile:
25. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
se jedem ještě před tou pařbou potit na kolo..takže Jani..budu pěkně chnusná..vlasy splihlý od helmy a bolet prdelka mě asi taky bude..
25. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
ja ma v planu davat taky prikrmy z DM, ty Alnatura (bio) a nebo maji ted novinku BIO Babylove..ale myslela jsem, ze ty ovocny prikrmy jsou sladky, preje jabko a tak je samo o sobe sladky, ne?
25. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
ahojky,

Kubíkům všechno nej nej nej k svátku - halvně, at jsou zdravoučký a mají poslušné rodiče :slight_smile:

Vendy, já dávala taky granulovanej čaj :pensive: a ted asi tak měsíc zpátky mi Maty začal pít holou vodu, tak mu dávám kojo vodu - a jsem ráda, páč ty granule asi fakt nejsou nic moc - ale jak říkám, dávala jsem je cca 10 měsíců. dnes máme 11m a za měsíc rok!!!! táááááááááák to letííííííííííííííííííííí šíííííííííííííííííííííííííííííleně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jo a ještě se dá sehnat za dobrý peníz neslazený Hamánek - mají jen jablko a merunku ale i tak dobrý :wink: většinou ale nejsou v obchodech mezi kojo výživou, ale v diabetickém koutku :wink:

Jani06 - máš ještě k dispozici ty domácí přesnídávky? nějaké bych odkoupila. jo a musím vám nějak dopravit ty prázdné flaše - mm už se tu na to chce vrhnout a je toho igelitka, tak aby to nevyhodil!!!! :confused: jsem mu říkala, že to mám pro vás, tak to snad vzal na vědomí! :sunglasses:
25. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
25. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
Jani.sun, tento týden jsem nutně potřebovala flašky a leželo to tady skoro rok, takže to šlo do WC. Promiň :pensive:
Pro flašky bych se stavila v týdnu autem, ju? Domluvíme se po IP. Děkuju a nezlob se.
25. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
vnitřní krása je sice hezká věc (a taky by mi měla rozhodovat) ale upřímně - ruku na srdce.. kdyby Vaši chlapi byli úžasní lidé, moc šikovní a hodní chlapi ale nebyli hezcí, nelíbili by se Vám a nepřitahovali Vás... byli by jste s nimi? vybrali by jste si je?
ať si každej říká co chce ale první čeho si opravdu člověk všimne je vzhled (obličej a celková postava) a kdo tvrdí že ne, tak kecá... co si myslíte vy?
25. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
Jani (sun) oni ty přesnídávky zase až tak pracný a těžký nejsou.. nechceš na ně recept?
25. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
jo... k tomu v 16:14 patřilo :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
holky jste tu někdo? :confused:
25. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
ja tu jsem, peru, zehlim uklozom, bo p sel na fotbal,ale zitra ho zamestnam taky, vydrhne kockam skrabadlo, zidle v kuchyni a umyje podlahy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...trocha pohybu neuskodi :wink:
25. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
no, to je kocka, velka adeptka na Miss World :slight_smile: :grinning:
25. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
Ahojte,
Peti pro mě teda měl Míša napřed jen vnitřní krásu...nelíbil se mi vůbec!!! :wink:
25. črc 2009 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz
Jani06 - to nevadí, měla jsem se přihlásit dřív - kdo zaváhá, nežere - tady je to doslova :grinning: :grinning: :grinning:
jj, na sklinkách se domluvíme, klido ti je dovezu třeba do Lužánek - nějak to v té igelitce na kočáru dovezu, stejně jedem celou dobu v trolejbuse, že :wink: ale jestli se ti chce na Vinohrady autem dojet, tak samo no problemo :wink:

Peroli, díky, ten recept znám - jen jsem na to myslela, že to tu Janča furt nabízela a já debil jsem nebyla schopná napsat, no a je to v haj... :sweat_smile:

Luci, zamilovala ses až na "druhý pohled", jo? o to je to hlubší.
ale souhlasím s Peroli, aspon trochu se mi ten chlap musí líbit - musí z něj něco vyzařovat - jde hodně o chování a nedovedla bych si chlapa vybrat jen třeba podle fotky, fakt ta osobnost k tomu musí být - teda pro mě!

jj, žhavá kandidátka na Miss World je tu!!! taková trochu bílá paní, ne? :sweat_smile:
25. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
Luci, hezke fotky, kde jste byli na vychazce?
25. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
jj, Luci, taky jsem zaregistrovala přírustky do albíčka - vy jste holt nehorázně fotogenický!!!!! moooooooooc vám to sluší, fakt moc moc :dizzy_face:
25. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
jsem si zas pustila to video s Amelkou jak tancuje - se asi poscám, je fakt super!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
autor
Vendy a Jani děkuju!! Jani já ti ty výživy věnuju..Amelce bohužel nejedou.. :unamused:
Byli sme na přehradě, na chvilku v Mraveništi a pak před domem zkoušeli tříkolku. :wink:
25. črc 2009 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jojo chování se mě samo líbilo moc! Ale vzhled jako takovej nee...
25. črc 2009 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz
Luci, vzdyt je to fesak :wink: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
jéééé Luci, tak to bys byla moc hodná.
se můžem domluvit někde všichni zas ve středu, ne? to už budeš moct?
25. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
Vendy teď jo, ale když sme spolu začali chodit tak mě vlasy na milimetr, divné brýle které se na světle zatmavovaly a hrozný hadry :grinning:

Jani ve středu jdu k doktorce ráno, tak pak uvidím. :wink:
25. črc 2009 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
teda doslo mi postou nejake DVD Navsteva detske poradny a tam mluvi nejaky mudr z Prahy o detske strve,prospivani vyvoji a tak a porad tam rika, ze decka na UM jsou vice nachylne k nemocem, baklteriim,a proste ze Um je na nic bo mene chrani dite,ale co maji delat matky co nemaji mliko a nebo nedostatek :angry:
to miluji takovy kecy...
25. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.