• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Teď ségra vytáhla z auta Semtexy. 500ml za 19,-Kč. V nějakým Hipu či co u Mpaláce. Prý něco na způsob Penny, nebo Lídlu
19. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Jani JIPU :wink:
19. srp 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
jáááj Luci, ty si jej išla kupit oblečko :slight_smile: ...ja som myslela, že si ju tam išla poumývat a tak, preto som ti písala, že som netušila, že sú tam také vymoženosti čo mi bolo čudné :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Vladi: :grinning: :grinning: poumývaná už byla..stálo mě to celé vlhčené ubrousky :grinning:
19. srp 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
no čo, malá vie čo chce...sa jej zunovali veci, ktoré mala na sebe tak to vyriešila po svojom :wink: :grinning:
19. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
19. srp 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
Vladi: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
Luci :grinning: Am je super v bazéne..a tú vodu pije alebo si len tak namáča ústa, lebo to isté robí aj Kristinka, ked sa sprchuje ale ona si strieka do úst :dizzy_face:
19. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
Vladi dělá bublinky :grinning: :wink:
19. srp 2009 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz
Tak Jipu Luci, hlavně že si rozumíme kde to bylo koupený :wink:
Já do takovejch obchodů moc nechodím. Vadí mi to paletový vyskládání zboží.... Ani nevím proč :sweat_smile:

No Am je kouzelná. Nám ty tři kurzy plavání byli naprd, když se teď Adam bojí vody... Mám ale v plán dát ho ve třech letech na plavání zase
19. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
Tak Adam do vany jen čůrá, natož aby dělal bublinky. :grinning:
19. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
:slight_smile: ahaa, tak to jo, bublinky sú prima :dizzy_face:
19. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Jani já ty obchody nesnáším taky..vadí mě i Penny a Lídl..jen mě o tom vykládala Heduš..
19. srp 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz
a kdo to natacel Luci?Jinak paradni video...
ja jdu koupat...
19. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Tak oprava Per, i švagr vzkazuje, že marmoše je luxusní :dizzy_face:
Teď se vrátil z Brna od doktorky a byl hladovej a on je na sladký a sedí v obýváku a mlaská :grinning:
19. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Natáčel Míša..dneska to stihl..
19. srp 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky, jdu vás pozdravit. V poslední době s váma nemám vůbec čas kecat. Tak se mějte :wink:
19. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
No, já je taky moc nemusím. Prostě už jen to prostředí. Přijde mi to zboží jak s prošlou trvanlivostí. Ale věřím, že se tam dobře nakoupí. Levněji.

Adam už leží v postýlce a vykládá mi tady dnešní story a hledá opiči
19. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Maki, co je to za nekázeň. Ani nevysvětlíš proč s náma nejsi :angry: :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Jani mmch tys taky nevysvětlila proč jsi vymazala ty alba!! proč??? :confused:
19. srp 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
Malá byla dnes poměrně hustá..ječela v šalině..sundala si boty a šla až na plavčo bosky..po cestě nás zastavovali lidi a čuměli..naštěstí spíš říkali že je to zdravé..
Pořád ječí..vzteká se..neposlouchá..Míša s ní byl hodinu a já se uklidňuju čokoládou..říká ale že mě obdivuje, že už je vytočenej za tu chvilku..
Ale už je dobře.. :dizzy_face:
19. srp 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
Luci, to je obdobím. Pamatuješ na tu moji sirénu a hysterku? Už se to uklidňuje. Prostě zkouší, kam až může a kam až Ty to dovolíš.

Jinak dneska jsme měli jen dvě nehody. Jednu čůrací a jeden bobek vysypaný z nohavice :grinning: Jinak hlásil kytí :grinning: :grinning: :grinning: Že by měl dneska svůj den?
19. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
tak koupani za nama a madam, hnedka jak jsem ji dala do vody, tak se tam vycurala :confounded:
chjo, proc musim dneska vsechno delat na 2x?
19. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Že by zákon schválnosti Vendy? Taťka není doma, tak Ti mamko ukážu zač je toho loket?
Buď v klidu. Adam se jde před koupáním vyčůrat a stejně se do té vody zachčije. já ho ve finále stejně lehce osprchnu, tak to neřeším. Jen hlídám, aby to nelohnil :grinning:
A jak jsi to nakonec vymyslela s tím koupáním?
A děkuju za odkaz i za ségr. Hrozně se u toho nasmála
19. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak my jedeme do Brna nakonec až v pátek ráno. A příští úterý, nebo středu ráno sem jedem zase. Hlídat pécka.
A 28.8 jdem na 7:00 na odběry krve na alergo. Fákt se moc těším. :rolling_eyes:
19. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
no vyresila jsem to tak, ze jsem na kos na pradlo dala prebalovaci podlozku a na to osusku, mela jsem to u sprchace a odnesla jsem to i se zabalenou Nath a nenacakaly jsme :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
jen mne ted usina u jidla :angry:
19. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
jani a proc jste porad u segry? jsi nastvana na chlapa?i kdyz ted je v trapu, ze? na jak dlouho?
19. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
sem mluvila s P a rikal, ze ani nedojde dom a z Opavy pojede rovnou na drhou trafacku na Slovensko a vrati se az zitra v noci....
uz to zase zacina :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
19. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
no tak parada, vypila 70ml a uz spi, takze rano budicek, kdyz budu mit stesti, bude v 6h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.