• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Vendy nezávidím teda..Já taky uvidím Míšu až v pátek večer..zítra ráno jede pryč..
19. srp 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
vazila jsem madam a ma 7,2 a ja od porodu +6kg :angry: :angry: :angry: takze asi jdu do druhyho abych zase shubla bo nevim co...
jasne nezrat, chjo ja si pujdu asi nechat napsat neco na hubnuti,mudr na endo rika, ze to co jim na stitnou zlazu je i na hubnuti,ale potom jsem nikdy neshodila ani deko :angry:
19. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
ja jsem zvykla coz o to,ale Nath posledi dobou na tatu kouka jak na ciziho chlapa :unamused:
19. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
No vidíš jak jsi šikovná Vendy.

A proč bych se vracela? Adamovi je tady dobře, mě taky celekm nic nechybí. R se vrátí dneska večer / v noci dom z Francie, zítra ráno do služby a v pátek zase na brigádu. Co bych tvrdla doma, když tady je dvůr, pes, zdravej vzduch a navíc máme o den k dobru na pilování bez plínek. Lepší, když tady obchčí dvůr, než když mi obchčí doma parkety. Taky tady nejsem furt sama, je tu švagr, ségra odpo, která se věnuje Adamovi a já mám chvilku takovýho toho klidečku pro sebe.
Tak asi tak.
A př týden jede ségra se švagrem na Slovensko ke švagrové rodině, tak budeme hlídat a krmit Arga a sbírat ostružiny, rajčata a papriky přímo ze záhonku :grinning:
Navíc je tady Adam miláček místní osvěžovny. Když jdem pro kofču, tak si odnáší v ruce tatranku, kterou stejně nemůže, tak ji zbaštím já :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jani, tak ja dojedu, kdyz tam mate tak veselo, plno lidi, ja tu sama samotinka ve meste v panelaku :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
bacha si ted stezuji tchyni :grinning: :grinning:
Vendy, vím o čem mluvíš :cry: :cry: :cry: Nezávidím Ti, ale je to jen dočasně a sezoně, ne? není to takhle pořád přes celej rok.
Dady se dneska spletl a řekl Mirovi (švagrovi) tatí :cry:

Vendy, tak uprav jídlo a trošku svič. Nežer prášky, ty jsou nahovno. Hlavně tzv. zlatý vajca. Či jak se to jmenuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jé psala tady Monča vůbec o tom, jestli už jí došel ten rozpis od té ženské?
Vendy, to nepomůže, už jsem to zkoušela.

Ale u P to asi fakt není tak horký, ne? Spíš jen nárazový. Vesměs se vám věnuje, ne?
19. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
jo je to jen pres leto cerven-zari
jako mne je to fuk, ja to nejak preziju i kdyz je mi smutno a nerada sama usinam a honi se mi hlavou jen ty nejcernejsi veci (ze se neco s nim v noci v aute stane, ze je u jine) ale Nath fakt posledni dobou trva, nez si na nej zvykne, vzdy kouka jak puk kdo to je a ted je s ni prca a porad se neco uci a on u toho kolikrat neni
19. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
ty prasky musim zrat az do smrti...coz o to,ale ja nevim co mam jist, kdyz zeleninu a ovoce nemuzu kvuli zlucniku jedine vareny a to fakt ne, to muzu jist s nath potom ty jeji vyzivy :grinning:
cvicit no, to jo...ale doma jsem lina a nedonutim se a do posilky nemam kdy a hlavne kdo bude hlidat nath? :grinning:
19. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
chjo, asi to nechce zrat dene tuny sladkyho...zkusim to vyradit a uvidim,ale pritom pohybu mam dost denne 2 hodky venku s Nath a doma taky porad uklizim a litam, tak nevim...
19. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
jo to se nam venuje, sice nekdy u toho brebta, ze musi to a to,ale nakonec to udela...snazi se venovat male, ale moc mu to teda nejde.... :grinning:
kdyz rve tak ji vrazi dudlik a kdyz porad rve, tak rekne, ze nevi co chce a sedne si k PC a ji necha rvat :unamused:
19. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
co nepomuze, to stezovani si tchyni? :grinning:
19. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ale aspoň má snahu Vendy...
A určo zkus vynechat sladký, vždyť pohybu máš poměrně dost.
Ano, to stěžování tchýni nepomůže. Vždyť P tam není ze své vlastní vůle, ale pracovně, ne? :wink:
19. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
ne, ja si stezovala, jak je vse drahy, co ted vse budeme kupovat,kolik to stoji, tak aby pustila nejake chlup...i kdyz ona dava dost penez na malou :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
taky jsem ji nadala ve srande, ze hlida ciziho kluka a vnucku si neveme na hlidani a deda taky ne :grinning: tak mi rekla, ze az bude vetsi ze si ji bude brat, tak jsem ji rekla, ze nevim, jestli pujcim, ze bez dozoru se bojim :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Luci a kam jede Misa?A jak jste vubec oslavili narozeniny?
19. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
me sejri, ze nemuzeme slavit narozeniny najednou, nasi a tchanovci jsou rozvedeni moc se nemuseji, tak to je vzdy na milionkrat neco chystat :confounded:
19. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Vendy na nějakej summer camp..narozky byly fajn, ale venku byla děsná kosa..pod tím stanem chcípnem! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
sakra, jeste musim obswlouzit kocky :frowning2: bych je tu asi nechala zdechnout hlady :grinning:
19. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
a kdy jedete pod stan?o viku ma byt celkem prijemne 23 stupnu
19. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
tož už sem doplnila hladinu a můžu fungovat :grinning:
19. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
bóóóže at už je zas září a to dítě chodí do školky už to fakt nezvládám
19. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
kdy jedete pod stan luci? a kdy vastně s těma únorovkama?
jinak amelka je svéhlavička, já jsem se teda pobavila, že šla bosá, i když chápu, že tobě to k smíchu nepřišlo :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Vendy tento víkend :wink:
Tery a jak chutná to Lambrusko??
19. srp 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Holky,tak video je užasný :slight_smile:

Jani já už přetahuji,dr na 18měsíční mu ji přetáhla já na ni čuměla jak tele a od tý doby přetahuji
19. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Terko, září ještě nééééé... Bojím, bojím. Už mi to začíná docházet...

Luci, Ty vem Amči teplej spacák, ať jí nenachladnou vaječníky... Mám, kdyžtak zapůjčím a i karitaťku :grinning: :grinning: :grinning:

Terko, tak to je super, že máš hladinku...

My tady se ségrou a švagrem momentálně rozdělujeme miliony, který bychom mohli v pátek vyhrát ve sportce. :grinning:
19. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
luci mooooc dobře ted teda máme červený taky dobrý ale bílý mi chutná víc je to takouvý jemný perlivý velice rychle se z toho picneš ale i rychle se střízlívý což je fajn :dizzy_face:

jani já už nevim ale myslim že sme začli nák okolo toho roku aspon kousíček.....jenom třeba jakoby "popotáhnout" :grinning: :wink:
19. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
jani já jak na to víno nejsu zvyklá (i když ho už chlastám od soboty) tak mi stačí jedna sklinka a su jetá..... neožírám se jen se uvádím do pohody a hlavně mě konečně asi od 10 hodin přestala bolet hlaváááááááááááááá
19. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Lambrusko miluji to je nejlepsi vino na svete :sunglasses:
19. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.