• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
ja ani to kino si poradne neuzila, kdyz hlidal deda 2 hodinky, jsem porad myslela co se doma deje :astonished:
19. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Luci, zapůjčí i celý lyžařský komplet :grinning: :grinning: :grinning:

Vendy, ale ono někam vylítnou občas je fakt dobrý i pro Tebe i Nath.
Já to dělám tak, že většinou R nahlásím dřívější hodinu, kdy budu odcházet z domu. On se stejně dožene až pět minut po(to mu řeknu, že se to posouvá, že některá z holek nestíhá :grinning:, nejčastěji je to Terka - promiň, ale o Tobě ví, že máš dvě děti ), pak vykoupe Adama, dá mu najest a uspí ho a já mám klid se vypravit a vyrazit. Teda někdy :confounded:

Peti, tak na tohle bych měla paměť jak slon taky. :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
ja nevim, jsem, asi divna,ale ja bych ji asijen tak nenechala tak dlouho bez maminky...vstavam k ni asi tak 10x za noc davat dudana bo sebou jinak mela jak pytel blech, kdyz ho nema a ja mam lehke spani a otacim ji...P by asi spal i kdzy by byla Nath vzhuru a rvala :grinning:
19. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
:grinning: já to vím jani že chodím pozdě já nestíhala většinou ani za bezdětna ale víš jak to je ted jendo utření prdelky a už ti ujede to co máš vymyšlený a pak to de selý do kopru :grinning:
19. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
bych mela uklidit poradne, zitra prijde tchyne, tak aby si do me zasejc rejpla, ze se boji neceho dotknout,aby mi to neumazala :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Tery dobrý..mám nabaleného hafo oblečení :wink:
19. srp 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
vendy ono je to většinou tak že když člověk ví že je s tím děckem sám tak se nák podvědomě nastaví na lehčí spaní a prostě se vzbudí je fakt že když byl malej kuba tak sem taky nechodila někam každej tejden ale aspon jednou za měsíc sem vypadnout musela jinak by mi jeblo.... ale ted už to beru tak nák jinak já prostě vím že václav mě 100% ve všem a 100% zastoupí
19. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ne Terko, já to nemyslela tak, já jen pře R, aby se nedivil, že se ještě vychystávám a maluju. Chápeš? To nebylo myšlený zle :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
vole si dělám prdel ne :wink:
19. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
vendy já k tobě jendou pošlu svoji matku pro ni to bude ráj :grinning:
19. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Já vím, ale na upřesněnou, jooooo :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
tes,ale dej predem echo :grinning:
já to myslela na luc
Potřebuju dobrovolnice na sobotu. Budu bez dítěte a musím prošmejdit s hadrou celej byt. Proléz a protřídit Adamovi komodu, pozutírat prach atd. Která se hlasí? Lucka je z obliga, ta je mimo Brno :grinning:
19. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
jako on me taky zastoupi a dobre,ale kdyz vim, ze obcas ho nezbudi ani budik do prace ani to, ze do neho kopu nebo ho mlatima,yb nechrapal, tak nevim no..kdyby treba se zakaslala necim, treba ji zaskocilo, tak nevim, jestli by ji slysel.... :confounded:
sakra, mmt, musim si jit pro prasek :grinning:
víš jani mi taky jedem pryč :wink: :grinning: :grinning:
Ahááá, tak zase nic :wink:
19. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Tery aháá..to víš..bohatá rodina :grinning:
19. srp 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
vendy já budíky taky naprosto ignorujupáč to je furt ten stejnej zvuk kterej prostě za chíli přestávám vnímat ale to mimino řve víc a víc a víc nebo ho to přestane bavit aspí dál :grinning:
19. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
ja nevim, mam se prihlasit? :grinning:
jai hlavně bych měla začít nejdřív u sebe
lucino kde se furt touláš sem napíšeš jednou za pul hodiny.......
19. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
a kde je zas zbytek? móňa plodí ta má omluvenku :grinning: a zbytek co???? asi trénujou na sucho co :grinning:
19. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Co mě nadáváš můro?? :grinning: :grinning: Co taká paní Kubíčková há??
19. srp 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz
ja nevim, me zbudi pokazde jeho budik ve 4:20 uz jen kdyz to jednou pipne, kdyz se P a nebo Nath pohnout, tak jsem taky vzhuru, kdyz kocka jde na WC tak me to taky zbudi a hlavne kazdou hodinu slysim:
Vazeni cestujici, osobni vlak cislo.... ze sneru zdar nad sazavou prijede na kolej cislo 2, vlak pokracuje smerem..........
19. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Luca keca jinde :grinning:
19. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
bych mela jit do sprchy a spat, bo rano bude brzo budicek
19. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
je bude dobrej stripter..ale nepostrehla sjem kdy...
19. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Vendy, to je o zvyku. Když jsem se přestěhovala do svýho, tak mě budil každou noc ten uvolněnej poklop na kanálu před barákem, dneska? Dneska ani nevím, že tam je.
Ale co jsme tady, tak slyším psa chodit po dvoře a klapat drápama o beton. Je to o zvyku. A taky, když je R doma, tak vím, že když Dadyho neuslyším já, tka je tam i Robert, kterej k němu vstane. Ale když je R mimo barák, nebo ve službě, tak má jiný spaní.... Prostě nespím tvrdě.
Takže vendy v sobotu v desset, jo? Ať se prospíte a pak brigáda u nás a když budeš hodná a pěkně uklzet, tak Tě aj odvezu dom.... :grinning:
Asi se dám na atletiku....
19. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.