• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Já vím Peti, já odečítám. Ale za celou dobu, co tu jsme, tak neměl Adam po odečtu pod 37. Buď je to změnou prostředí, nebo už nevím....
19. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
veru :grinning: co si o mě myslíš?! ty nemáš sluchátka??? já bych bez nich nemohla existovat
a s mudrou jsi nwmluvila??..nebo mají špatnej teploměr
jani já vím že to víš... :wink: já jen teď čistě náhodou narazila na téma "teplota dítěte"... neříká ti to něco? :sweat_smile: :grinning:
19. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ještě nee, ale chstám se jí zítra cinknout. Možná tam sjedem a nechá mu udělat CRP a uvidím, jestli nemá v těle zánět. Možný to je. Fakt už nevím. Nebo má takovou normální tělesnou teplotu :confused:
19. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
jani pustila sis to??
19. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
tery mám..jen je budu muset vyštrachat..zítra už budou v pohotovosti.
no co si o tobě myslím to je jasný..panička si sedí v ložničce ve svém letním sídle žán jí masíruje záda..děti obstarává komorná....přičemž dolívá portské a nechává tě přikusovat žabí stehýnka :grinning:
19. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :- D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: : -D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
možná to bude nejlepší, ale i tak to určo nic nebude
19. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jo Terko, tak morčatům půjdem na přetahování :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
že bych si to taky pustila..no což..nechtěl souložit, tak bych mu aspoň mohla nastolit horkou 5minutovku :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
tak si pust tu pro i tebe ta je potichu
19. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
No Veru, já to měřím na novým teploměru. Na tom starým se špatnou baterkou to ukazuje Adamovi teplotu 39,6 po odečtu :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
kurna si asi pudu ještě pro sklinku václav zapadl do koupelky tak snad si toho nevšimne :grinning:
19. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
Náš rabín mě řekl už jseš velkej chlap...... svlíknul ho jak Libereckej špekáček....

baba obřezávačka...

Si představuju, jak Adam miluje párky "striptýzky" :grinning: :grinning: :grinning:
Terko, Venca Tě šmíruje?
přeci jenom ho mám rádá..vstává o půl páté :grinning:
19. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
jééé to je miláček on už mě asi zná :grinning: mi to tu nechal na stolku :grinning: :grinning: ono už tak je na jednu sklinku ta už by zejtra bylo hnusný
19. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
jani..mě to taky ondra dělá..a má přidrzlé poznámky, že jsem alkoholička :unamused: :grinning:
19. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
tery..to by zítra bylo opravdu hnusný :grinning:
19. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
su ráda že nejsu sama přeci jen on vypil jen 2 sklinky...... to by si neodppustil si rejpnout
19. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
Veru, to je písnička pro nás, matky chlapečků....

Terk miloval jsi klobásky a prasečí osácky.....
a pod tím hudba ze Sanitky :grinning:
19. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
sou to prostě borci fakt dobrá prdel nejlepší je že jim ta prdel celkem i vydělá :grinning:
19. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
dobrou.
.jsem k.o..zítra mě čeká hodně náročný to den...
vále ti se budu muset,a opalovati se vjednom kuse :grinning:
19. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
dobrou noc pyloušci :wink:
19. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
to jo veru to se běž pořádně vyspat to není jen tak taký válení :grinning: dobrou :grinning:
19. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
jani si tu?
19. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
petulko dobrou
19. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
Dobrou usínající, já doposlouchám Morčata... a valím tak spinkat, zítra mám nějaký masáže a pak los balendos.... a šup do Brna

Tenhle výlet s Veronikou....
19. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.