• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
to mě by taky hamba fackovala
20. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Doufám že se ten kokot blbej někde vymlátí..... :angry: :angry: :angry: :angry:

Jakejsi ocas tady tůruje motorku..
20. srp 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz
no my o tom přemejšlíme páč jako spát tady na té rozkládačce je děs.... já se svýma už tak kraptýma zádama trpím jak pes a hlavně tím že máme kubu tak budem jezdit víc než když sme měli jen ho takže by se to asi šiklo... jako nechtěla sem když byla kika majinká ale ted už je větší a prostě budí se jednou za noc myslím že by sme ji do ložnice slyšeli i tak ale to riskovat nebudu... asi bych taky brala ty video ale to je děsně drahý :sweat_smile: :pensive:
tak nad tím ted přemejšlím a nevim příde mi efektivnější koupit chuvičku za 4 litry kterou mužu vzít všude a pak ji třeba i prodat než kupovat novou matraci tady na tu sedačku....
20. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
to je debil teda,takovej fakt inteligent co kterej ví kolik je hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
tady je to stejný ono se jim asi líbí jak je ta pekanda ted vylidnená ani šaliny tu nejezdí takže to sjedou z vrchu na mendláku u kostela se votočí a jedou zpátka dmenti
20. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
marky luci mohli by ste mi dát pls bud odkaz nebo název těch opatrovnic co máte?
20. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
jo a jaká byla jeskyně?
20. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Tery hledám
20. srp 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
a jak se s těma chuvama zarábí to se musí asi nák naladit a tak že? neruší se to těma všema wifinama a těma spotřebičema co sou? se ptám jak debil ale nic o tom nevím........
20. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
maryk díky
20. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
já tam mám naladěný kanál a nic mi to neruší.
20. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
ani když jedete někam ? jako de mi o to jak je to složitý to naladit bo tak....
20. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Já je nemůžu najít!! :confused: :confused: A to jich bylo tolik když sem tu kupovala..
my jsme měly trochu problém v Hartmanicích..byly tam dvě stejné ty chůvy a my jsme to ladily jen venku a tam je dalších 36 kanálu na přepínání vevnitř..
20. srp 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
luci co? :sweat_smile: :grinning: jako že ste je používali venku když děscka byli vevnitř akdyž seš vevnitř tak sou tam další kanály? a na co jich tam tolik je?
20. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
ne, fakt s tím nemám žádnej problém. Tady je spousta kanálů
20. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
a jako proč já nechápu na co tam ty kanály sou?
20. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
my máme taky philipsky, a neruší to nic, ale samozřejmě se může stát, že se ti tam naladí jiný dítě, to se stalo nám, tak jsme přeladili jenom kanál na té naší chůvě, je jich tam víc a kamoška v novým paneláku takhle ladila na 3x :sweat_smile:
Kal, to jsou super zprávy v pase, přeju hodně štěstí :wink:
20. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
prtž kdybys měla jen jeden, tak taky můžeš poslouchat jiný dítě a jseš tam, kde jsi byla...
20. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Ne 36, ale 16..
Kanály tam jsou když má někdo v okolí taky chůvičku a ruší se, tak to můžeš přepnout na jinej kanál...jakej další význam to má nevím.
Tohle jsou ony: http://chuvicky.heureka.cz/philips-scd-463/specifikace/
20. srp 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
jinak jsem konečně viděl amelku v plavču, já zavidím, jak je samostatná :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
my máme ty stejný :slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky ve spolek.

Terko, jsem na tom podobně jak Ty s půjčováním věcí. Špatný zkušenosti a člověk aby o to ještě pomalu škemral :angry:
Já jsem už vyléčená a vím, že už nee. A to se klepu, co a jak mi kdo vrátí. Myslím v jakým stavu.
20. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Peti je to prostě miláček :wink: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
ešče jeden dotaz at už to máte zasebou :grinning: myslíte že tyhle sou v pohodě??? http://www.nejbaby.cz/30%7C.d.A9812.chuvicka_fp_bg_fisher_price.html jako asi to nejsou ty co bych chtěla ale jediný je máme skladem a stihly by sme je k rodičům a hlavně by byli uplně trapně levný pro mě že jo :grinning: :grinning: :grinning: bo esi mám raděj vydržet a koupit něco jinýho?? nebudem to používat na horentní vzdálenosti je to prostě kousek a na větší dálku bych stejně asi měla strach.......
20. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jo a Luci, s těma DDO na motorkách si nic nedělej. Jednou jsem takhle vylítla na borca, co mi to tůroval přímo pod barákem. Hroznej řev. Adam uřvanej (rok nazpátek to bylo) a on mi řekl, ať jdu tam..., bo noční klid je až od 22:00 hod. Počkej, mu se to vymstí, až bude mít děcko.
A aby se vymlátil? To bych mu asi nepřála, jednakt to dost bolí a přidává práci ostatním lidem :grinning:
20. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Peti děkuji :slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
tery, má je jedna kamarádka, ale zkušenosti vůbec netuším, vím, že prostě fungujou, co jsem viděla, když jsem tam byla :wink:
20. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
peti děkuju mooooc!!!!!!!!!!!!!!
20. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Terko, já bych do nich šla, jsou v poho.
Já měla obyčejný od Sencoru a stejně jsem je nepoužívala. Pak jsem je půjčila a hádejte kde jsou?
20. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.