• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
mik proč vyjebaný?
já dnes asi někomu ublížím......... to soou takový tupouni že to není ani možný zejtra jedem k rodičum přez noc z čehož su děsně vodvázaná a rodistí už ani dospat nemůžu ale jedu tam kvuli kubovi páč budem dělat ohen a grilovat a bude prdel.... tak jak debil chystám věci vymejšlím co uděláme za maso páč rodiče přeci mají jen pár krav a prasat ale maso máme dovézt..... a ještě su zjebána zas za pičoviny do toho se tu ti dva tupci zas hádáaj já na to fakt nemám nervy
22. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Tery jak vy jezdíte na Vranovskej zámek přes Pohořelice a nebo po D1?
22. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tery my je děláme z těsta na palačinky a upečem je ve vaflovači.
Moni tak si užijte Perštejn, to je moje srdeční záležitost. A je to hrad, ne zámek :wink: Ale moc pěknej.
Veru tak to se moc nevyspíte, co? :pensive:
Bude pršet nebo nebude?? Chystáme venku grilování :frowning2:
22. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Moni na POhořelice, pak odbočka na Znojmo, to máš nejlepší. A na Janově hradě jste už byli?? Je tam krásná procházka a můžete jet lodí do Lednice a zpět na kočáře :wink:
22. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jéé Mony, tak vy už pracujete taky na dalším mimču? Já myslela, že chceš počkat :slight_smile:
22. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jani to se Ládovi tou cestou nechce,ale pojedeme do Valtic nakonec :slight_smile:
22. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
no my občas parkujem až u hradu :grinning: :grinning: tak at nezmoknete :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
jestli jsi myslela jako jít tou cestou 4km ke hradu....
22. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
jaký 4km?no snad nezmokneme,a v Lednici sme byly nedávno ale Janův hrad je poslední co nám chybí

Jani jj pracujeme ,ale první měsíc se nepovedlo přišla mi mrcha,tak uvidíme další měsíc a co vy nechystáte další mimi,jo a nějak sem měla ted období začaly mi bouchat hodiny jak splašený,tak sem mm řekla at toho rychle využije :grinning:
22. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
jedem po dálnici! přez vídenskou furt rovně na znojmo pak před znojmem odbočíme směr vranov páč je fajn vyhnout se motání ve znojmě je to cesta na hodinu když nechytnete kombajn
22. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
děkuji Holky
22. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
jsme dneska na ty čůráky museli poslat policajty..hlídali máju..do toho jim hrála hudba jak na koncertě, nějakej pičus bubnoval do židle a půl 4 mě to dost vytáčelo..halekali jako na lesy..debilové :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
dneska jdem spát k našim..máme totiž palc hned za barákem asi 20 metrů..takže super..starostka je taky kráva :angry: :angry: :angry:
22. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
no na Janův hrad můžeš jít od silnice 4km kolem vody pěknou cestou nebo dojet až k němu.
Jo tak to je super, to je jasný, že toho musí Lada využít :grinning: tak ať se vám brzo zadaří. My jsme na tom pořád stejně, chcem začít v dubnu, květnu...aby to vyšlo+- na ty 3roky až bude Sabuli.
A co Maty, už je v poho? Už nemá plačtivý období? Malá se ted děsně vzteká, když něco nedostane :pensive:
22. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Veru :pensive: a takovým hňupům vadí, když někde pláče dítě, ale že oni se chovají jak hovada, to je v pořádku. :confounded:
22. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
to vztekání je u nás to samý,ale musim říct,že je to snim taky ted dobrý,no já chci ho dát příští rok v září do školky a věnovat se mimču :wink:
22. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
tak ať se zadaří :wink: a pěknej výlet. AHOJKY HOLKY :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
holky co dnes děláte?
22. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
áááááááááá Janča08 dala nové fotečky krásný :slight_smile:

no my nakonec nikde nebyli dojely sme skoro do Břeclavy ale ,tam to počasí bylo hnus,tak sme to otočily jely do olympie a pak do futura kde nešel proud a v tesku sem koupila slípky a trika z dlouhým rukávem Matymu,tak super :wink: spokojenost
22. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
kde stéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé?????????????????????
22. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
chjoooo, ten prcek asi neusne a neusne :frowning2:
22. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
všichni v trapu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
u nás se spí .tak koukáme na hokejku
22. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
mony čau :wink::wink:
22. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj Peti co to že ty tu?
22. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
já zdechám...bolí mě břicho jak svina vtescu sme taky byli sem si říkala co se tam děje že skoro všechny obchody byly pozavíraný a nic nejelo................. jinak sme taky koupili 6 fusek za kilo a brindáky a dvě bodýnka kásný :dizzy_face: k tomu náký věci k těm rodičům a hned 3 litry v háji :rolling_eyes: ............... ted se najíme a du balit věci na zejtra
22. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
no Robert už spí a vypadá to že mrňousek snad taky
22. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
to jo Tery hned to divně vypadalo,ale slevy mají opravdu super,nj máš pár věcí a peněz jen to fikne

jo u vás všichni spinkají,to je klídek teda :slight_smile:
22. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
peti co příští tejden ta lešná?
22. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
no nic no... jdu zkusit bednu jestli tam něco je nebo najít nějaký dývko...kdyby se to tu náhodou rozjelo tak mě kdyžtak kdo máte na mě číslo prozvoňte a přidám se... zatím pa
22. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
mylsíte že i na křeče v břichu mužu hylak?? václav už se poto já ještě nic tak nevim :pensive:
22. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.