• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
luci jo jedeme na 10 dní..jsme to domluvili přez italkočešku a přizpůsobí se nám termínově :wink: ..platíme jen zálohu a konečnou cenu až na místě
24. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
slyšeli jste někdy o koktejlu (směs z ricinového oleje, meruňkového džusu a hltu čiré kořalky) k vyvolání porodu? :confused:
sice píšou, že to asi opravdu pomáhá k rychlému porodu a prý i bezbolestnému ale do toho bych teda nešla :zipper_mouth:
24. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky.. Veru, Gargano je fajn a pekné, piesočnatá pláž..s mimi ideálne. A cesta vám ubehne, hlavne, aby malý prespal celu noc. Varíte si sami?
24. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
já teda neslyšela a všechno mít taky nemusim :confounded:
24. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
mazli..jojo vaříme si sami..jsem ti zapoměla poděkovat za IP..
o to jde aby prospal celou noc..pak už se to nějak udělá..ho budu zabavovat :wink:
24. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Veru, za málo :wink: ...kedy odchádzate?
24. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
příští týden ve středu
24. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
ta sračka na porod ale nemusí být zase tak špatná..vodka s jucem je dobrá..nééé :grinning: :grinning: :grinning: jen teda nevím co ten ric.olej :frowning2:
24. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Myslím že to nepomáhá...švagrové jen tvrdl pupek a kde nic tu nic..mě by tak nevadil ten olej, ale panáka chlastu nevím nevím...sice nám na kurzu PA říkala že se panák vodky dával a někdy i dává..že to pomáhá..já bych do toho nešla..
24. srp 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem tu diskuzi tak trochu pročetla a hned několik ženských to vyzkoušelo a fakt během pár hodin porodilo :confused:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=64407&vGroupOffset=0&vOffset=0
že bych to do třetice zkusila? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: píšou tam, že to zabírá jen když je čas (když je termín nebo pár dnů po) ale pokuď si to dá někdo 14 dní před termínem tak ho to maximálně jen trošku prožene...
no nevím nevím... ale asi bych neměla a nebudu mít odvahu to fakt vyzkoušet :fearful: :zipper_mouth: tak i do třetice to nechám na přírodě.. obě dvě děti jsem měla přesně na den na termín, tak třeba to vyjde i potřetí :wink: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Čaute :slight_smile:

Já mám téže novinu. M+síc mimo Brno se opravdu vyplatil a Adam je bez plínek. I na odpo spaní to vydží a v autě taky.
Dneska dokonce i po menších nadávkách a plácanci pochopil, že bobky se nedělají do slipků, ale do nočníku.
A hrozně rád si to po sobě chodí vylívat :grinning: :grinning: :grinning:

A co vy nového?
24. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
Jani Adamákem je šikulka!!! Gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jsi tu??
24. srp 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz
ahojte prdelky :dizzy_face:
24. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
No čau!! kde se touláš?? Už jsi doma??
24. srp 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz
nene budem tu ž do zejtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Jani ste šikulky :wink:

my dnes taky spali poprvé bez plíny a taky uspěch :wink:
24. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
no nic sem se nsrala a du kubovi postavit pískoviště

jani a mony super!!! máte šikovný dětičky :dizzy_face:
24. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
Kluci jsou šikulky..to u nás ta noc nebude hrozit ještě hóódně dlouho..když se před spaním tak nadájí..
24. srp 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz
Lucy prd šikovný,víš co mě to stálo facek přes zadek
24. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
ahojky, jsem z5 a utahana jako kote
24. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Peti (peroli) gratuluji k dalsimu tesaku :wink:
Jani (jana06) gratuluji, ze jste bez plinek :wink:
24. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
Holky, děkuju za gratulace :dizzy_face:
Ale abych pravdu řekla, myslím, že bylo tak nějak na čase. Vždyť mu jsou za cca 3 týdny dva roky.
A taky, abych se nechlubila jen svým peřím, dost mi pomohla i ségra a hlavně švagr coby autority :slight_smile:
Pořád čekám, že ještě může přijít krok zpátky. No, snad nee. Ještě toho dudla a bude fajn. Už je i tam pokrok. Už s ním jen usíná a já ho pak vytahuju a přes den skovávám.
Ale jak píše Monča. bezplínkování nás stálo spoustu červených prcinek. Za chvilku jedu do Řečkovic koupit Adamovi další sadu slipků. Mají je tam za 100,- Kč troje. To jde, ne?
Ale do postýlky jsem radši přidala ještě jeden igelit a dávám pod něj dvě osušky :grinning:
24. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
Jani v tesku mají 7 kusů za 9Okč a mají tam i mašinku tomáše slipy ,ale ty sou dražší
24. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Vidíš to? :grinning:
Hele s mašinkou už nic kupovat nebudu. Natož pak ještě i slipky. Dneska jsem mu v sekáču u nás koupila zimní bundu a kočilu s dl rukávem s mašinkou. Tak to by stačilo ne? :grinning:
Už má držák na zubní kartáček s mašinkou (jen díky němu si čistí zuby), všude po bytě se válí mašinky a na otázku jak se jmenuješ mi neřekne Ádí, ale TOM :confounded:
24. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
Monči a Ty jezdíš převážně do Tesca do Avionu a do Futura, že?
24. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
Jani, kde nakupujes v Reckovicich
24. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
jj převážně jo máme to nejblíž
24. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
tak mašinka byl jen návrh,že sem je tam viděla
24. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
Já vím Moni a děkuju za tip :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Vendy u ťamíků naproti bowlingu. Ty slipky jo, ostatní věci v sekáči a tak různě v obchodech
24. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Jani, ja si to myslela, ze tam :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.