• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
toz ted ale ze srandy, ne aby to bral nekdo vazne,prosim...toz teda nebudu asi Nath davat ani k nam spat do postele kdyz ma byt na tvdrym, pekne na zem a hotovo... :grinning: :grinning:
vim, ze asi blbej vtip,ale tak zante me :grinning:
25. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
ne, ja k nemu budu chodit, jen je mi divne, ze jen on ma na vse jinej nazor nez dalsim treba 5 doktoru...
25. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
treba ani nechapu proc nam "zakazal" teda asi bych mela napsat nedoporucil, chodit plavat, kdyz byla mala...jako myslim do tech van, kde se kazda vana pro mimi napousti zvlast a nemelo by se nic chytit tim padem
25. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
ty lidi me teda sejri...porad tam prihazuji na toho psa :angry: :angry: vzdyt to konci az vecer, proc to zbytecne navysuji...a i sobe pokud to nekdo z tech co tam porad prihazuji vyhraje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Vendy, já jsem byla taky nažhavená na plavání. Bavila jsem se o tom s doktorkou Adama i s laktační poradkyní a obě nezávisle na sobě mě řekli, že je to nejlepší až po třetí hexe.
A zvlášť to společný koupání více lidí + dětí. Přece jen je to přechlorovaný a navíc, Nathy je holčička, tak je to třeba i z důvodu hygienyckýho, aby třeba nechytla nějakou tu infekci
25. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
plavani do bazenu jo, ale ne do van...no opravdu co mudr to nazora jine doporuceni, takze mi z toho tak jaksi vypliva, ze na vse mudrum kejvat a udelat si to nakonec podle sebe
a to plavani ve vanach je jen sama a maji tam morskou vodu...takze snad ani tolik ne chlor...toz potom by teda asi ani nemohly chodit maminky plavat v tehu, aby nahodou nejaka infejkce,ale mudri to doporucuji
25. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
ale to je jedno...jako aby clovek daval tady na vse bacha a tak to mi prijde trosku na palici, stat se muze kdykoliv cokoliv nezavisle treba i na ockovani...
co jsem taky cetla na netu o tom prevenaru, tak prej tady za lonsky rok na to umrelo 5 deti a to jeste na jiny typ nez se ockuje, takze mi to prijde jen jako medialni bublina a nejradeji bych nenechala ockovat,ale zase ve me neco hloda co kdyby, ze jo?takto by mi to mohlo byt aspon trrosku utechou...ale stejnak tomu moc neverim, ze to k necemu je...
25. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Vendy, co člověk, to názor. :wink: Moje kamarádka chodila taky v těhu plavat, chytla infekci, ve 26 tt se ji rozjížděl porod, udržovali ji do 30tt, píchali jí cosi na to, aby se mimču vyvynuli plíce a e 30tt přesně na den porodila :slight_smile:
Takže asi tak. jako je to případ jeden ze sta... Tak to je další názor.
25. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Jani, jo jasny...to je clovek od cloveku no...
jen me stve to, ze by se meli doktori nejak domluvit a radit to stejne,vzdyt promaminky o nicem zase tolik nevi a takto, kdyz si obvolas treba jako s tema nausnicama a je to nakonec jinak nez ti tvrdi tvuj mudr, tak me to docela zarazi a presvedcuje o tom, ze si to kazdej potom muze delat sam jak chce...
25. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
a ty jsi v Brne a nebo u sestry?Ted nevim teda :grinning:
25. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
tak ven nejdeme, volal deda, ze mu do toho neco prislo...tak neva, se mi stejnak ted ani moc nikam nechce, ma byt vedro...nevim jak tam je ted,ale doma je mi prijemne
25. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Jo a Jani, kde jsi kupovala toho pejska?v obchode bo na netu?
25. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
no tak kde to vazne?Kde je Luci, Mony, Terez,Peta druha Peta,Marketa...??
25. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
to je jasný.. co dr.to názor..zkušenosti a poznatky má asi každý jiný..
to jen kolik léku na určitou nemoc existuje a každý předepíše něco jinýho, že..
ale spíš poznáš hodnoty dr.až bude Nathka nemocná..což jí samo nepřeji..víš já mám k němu dost citovej vztah..kdy se ti u dr.stane, že mu můžeš volat na mobil..kdy koliv a že ti v neděli zavolá, že můžeš přijet do ordinace??? to jso podle mě docela důležitý momenty..kdy tě usvěčí, že to nedělá jen pro diplom..ale taky si vyslechnu jeho názor..a kolikrát to udělám jinak..ale takřka se s ním shodnu...
neobhajuju ho..jen ti píšu..že ho má u mě plus, za záchranu Vojty a to myslím stačí.. :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ale nemusíš si s ním sedět...dr. je spousty..tak klíďo můžeš přesedlat :wink:
25. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Já jsem tu, jen jsem dávala vařit jídlo :wink:
25. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Veru, to urcite, to mas pravdu....jako doktor je dobrej a ochotnej, ne kazdemu muzes volat na mobil...ale ja ho stejnak nemam :grinning: Me jen stve,ze proste ti doktori se neumi shodnout.Chudacek je dobrej to nepopiram, je milej a ochotnej,ale proste mi prijde, ze ma takovy divny nazory,ale asi spravny...
jednou me teda fakt nastval, uz ani nevim kvuli cemu to bylo...sem se ho na neco ptala, ze jsem cetlka to a to a jiny mudr mi to taky rikal a on na me docela hnusne, ze on je muj doktor (teda s¨pis Nath) a kdyz chodim k nemu budeme poslouchat jeho...no nevim, kdyby mi aspon tenkrat rekl k tomu neco vic a ne jen tady to...
Mozna je to tim, ze i s ostatnima dokrotama - chlapama- mam trosku problem vyjit, ze jsou takovy vic od rany bo s Vlasinem jsem si taky nesedla, byl mi neprijemnej a neochotnej a Nagy tak ten jenom jsem ho videla a pozdravila a on mi neopovedel jen na me cosi zamumlam at si sednu tady ,tak to mi fakt stacilo...
25. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Ale Kubik je uz vzhuru, ne?
25. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
sly by jste zitra ven?Ja pockam jak mi zavola mamka, jestli ten zitrek plati nebo ne a mohly jsem treba nekam vyrazit,ale ma byt teplo, tak nevim, jak se komu bude chtit
25. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj holky,
zkoušely jste některá mrazit rajčata (neupravený, čerstvý)?
25. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
ale co je dobre, ze jsem se s chudackem shodli na tom nastreleni a na prikrmech od 6m :grinning:
Ahojky Jani, to jsem teda nezkousela :confounded:
kanavit je na predpis jenom, ze??
jo nevim, jestli to bylo tady bo jinde,ale kdosi psal, ze kdyz sabika napise mudr, vyjde levneji, v lekarne normalne stoji cca 95,- a na predpis?Nevite nekdo?Prece tam jeste zaplatim k tomu 30,- za recept,ne?
25. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Vendy vstával o půl 9

Jani vím, že to doma mamka mrazila, ale jak vypadaly po rozmrazení už nevím :sweat_smile:
25. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
tak to se pekne vyspal
25. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Marky, tak vzhled mi nevadí, spíš chut :grinning: máme děsně rajčat a nevím co s tím a v zimě se to hodí pod těstoviny atd..bych to stejně povařila na majdu po rozmražení.
Co jinak, máte se?? Jak bylo na Vranclu??
25. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Jani tak to klidně zamraž, myslím, že to bude v poho. Na Vranclu super, počasí nám vyšlo, co víc si přát

A vy už za chvíli letíte na dovču, že :wink:
25. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Marky tak dík. Zamrazím to. Jojo, ale ne už, ale až :grinning: příští úterý :frowning2: :cry:
25. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
:dizzy_face: teda ja mam radoooooooooooooooooooooost Nathalka se mi ted sama otocila z briska na zadicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teda ja mam radost jak male decko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Vendy super :dizzy_face:
25. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj Holky,teda Vendy já se musim taky přidat k názoru ,že golfky za prví hluboký korby mají pod hlavou na zvednutí takže v tom mimi můžeš vozit dlouho ,já vozila Matyho v hlubokým do 9měsíců dokud neseděl,jinak na co dávat sporták je to zbytečný a záda má jen jedny,ale ty si v tomhle nenecháš poradit,počkej až budeš lítat po ortopedech já to znám,podle mě si ho koupila jen kvůli sobě a ne malé,nic proti,takže trochu nad tím zapřemýšlej a dr na to má podle mě dobrej názor a moje dr taky stejnej takže tak asi
25. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.