• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Vendy tak to je super. a ona už se otáčí i naopak?
25. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Marky dej si to tam jako nám to asi taky jako bude trvat bo co ,tenhle měsíc se nepovedlo :unamused:
25. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
nevím co řešíte, ale my měli hlubokej taky dokud malá neseděla...sporták jsem vytáhla jen párkrát v půl roce, ptz bylo hodně vedro tak víc profukoval, ale měla jsem ho na vodorovno. Děti nemají být ve svislé poloze dokud nesedí, ničí si záda...a nohy a záda jsou to nejdůležitější, aby měly dobrej základ. Se sportákem jsem začala jezdit po vánocích a ted to střídám s golfkama..když jedu do města a potřebuju něco lehkýho. Sporták mám 11kg a golfky 6kg
25. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Mony dobře tenhle měsíc vám to nevyšlo a ten další bude sourozenec na světě. ale u nás to bude trvat ještě dýl
25. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
ne otocila¨se jen na zada zpet ne
25. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Mony, jasny...ale je to od 6m, takze v 6m ji tam dam, ted ze tam byla jeden den hodinu a druhy den taky si myslim, ze se ji nic nestane, kdyz mi obcas i spi v postely a s mudr jsem se o tom nebavila :wink:
25. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Jani co asi Nat je ještě malá a upřímně hluboká korba má o dost pevný záda než golfky,a u takhle malýho mimi sou podle mě golfky zbytečný ,teplo je tak mimi moc neoblíct a zase moc profukování pro ně zase není dobrý
25. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
vendy tak to jo, já si právě myslela, že už se přetáší i na zpět
25. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
a proč myslíš Marky,že to bude trvat dýl?
25. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Vendy i kdyby pes na koze jezdil je to zbytečný,ty seš prostě ty
25. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Mony vím jak dlouho nám trval Kuba a taky moje cykly teď, no prostě tomu nedávám moc šancí
25. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Mony tak ja jsem ja no...
ale to ze tam bude treba hodinu denne si zase tolik toho nestane...
ale to ze jsem ho koupili snad nevadi, ne?to ze v nem jela z obchodu do auta a jen jsem s ni sjela pro neco do mesta se nic nestalo, bylo mi to tu vysvetleno a budeme jezdit v hlubokym...

a proc bych ho mela kupoavt kvuli sobe?To jsem trosku nepochopila :pensive: Jako pro paradu?To je mi jedno...jen jsem chtela,aby Nath neco videla a nervala mi porad v kocare :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
ale fajn, udelala jsem chybu, okej, tak uz dobry...ne?
25. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Vendy ty chceš dát malou do golfek?? A proč? Kam spěcháš? to nech na jaro, pokud máš možnost si nechat hlubokej, tak je to lepší. Stejně v zimě by jí v něm byla zima v golfáči. Golfáč já dávám od roku, až sama pevně seděla 3 měsíce.
25. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj Jani, počítáš s tou sobotou? je to ve 1230 zámeček v líšni, ten obřad je asi půl hodky, nemusíš být těhotná stačí s dítětem, říkala jsem že se může na to přijít podívat víc holek,pak bychom šli někam na oběd, nebo pokecat, mám něco s mobilem, jestli máš pevnou linku, tak mi pošli mail na martina.brno@centrum. at to víc proberem ten vstup, zatím pá M.
25. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj Marti a co to je za akci?
25. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
nazdááááááááááááááááááááár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Vendy o golfkách si sice myslím to stejný co holky, ale spíš mě zajímá jak to chceš dělat v zimě? :confused: :confused: :confused: :fearful:
25. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
jani ja nikam nespecham...a to je jedno jestli golfky bo sportak, to je to stejny, ne?jen golfky maji tu rukojet kazdou do jedne ruky a jsou lehci...bo jaky je v tom zasadni rozdil????i v tom sportaku na ni bude foukat
25. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Jani, taky nevím co udělá mražák s rajčata, ale myslím že to už pak bude leda tak pod maso :sweat_smile:
25. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
teda co s tim vsichni mate? dam ji do fusaku a nanoznik a je to.....

jinak ahojky Peti, kde se toulas?
25. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
jo a ještě k tomu prevenaru co tu někdo psal, myslím že vendy, je fakt že prevenar nebo synflorix jsou při píchnutí celkem humusy, ale zase na druhou stranu když si vemeš CO s tím malým človíčkem ten pneumokok dovede udělat :angry: tak myslím že je to menší zlo... a jak píšou že umřelo 5 dětí :cry: :cry: tak kolik dětí ale zůstalo hluchejch nebo jinak nemocnejch? myslím že i jeden je moc :cry: :cry:
25. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
tu a tady :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
a moc moc moc moc moc ti gratulu k přetočení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
25. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
takze vsude :grinning:
25. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
teda tobě ne, ty už to snad dokážeš :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale Naty samozřejmě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
dekuji.... :wink:
já prevenar jako látku uznávám
no ja to uz nejakej ten patek umim...
a jak je to teda, rozdil golfky versus sportak?Kdyz je postavim vedle sebe tak krom rukojeti,vahy a poctu kolecek rozdil nevidim
25. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.