• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
ja proti prevenaru bo synflorixu jako tak nic nemam,ale cetla jsem a myslim, ze i tady neco na konikovi(ale abych nekecala), ze se to ockuje na urcity kmeny a na ty co se nejvice umira prave ze ne
25. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
kamoška se vdává a přála by si aby po obřadě tam přišla ženská s dítětem a tvrdila že ji ten její udělal děcko a zmizel, tak sme si řekli s janou že by to zvládla bude to sranda určitě kdo máte čas tak přijdtě, ale snad s tím jana počítá musím se ji ještě zeptat
25. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
tak to ti nepovím vendy to nevím... já chci ještě i přes zimu používat tady ten co mám, maximálně přehodím za sporťák pokuď se do hlubokýho už nevleze, protože bych měla strach že mi v tom jiným kočárku nachladne protože to už podle mě není tak...jak to říct?....... jakoby chráněnej jäk v tom hlubokým potažmu sporťáku......toť můj názor :wink:

no vidíš jaká seš šikovná... tak i tobě gratuluju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
jo aha, :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
marti, joooo, to si pamatuju, jak ses jí na to ptala :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
no jasny v tom hlubokym jde vitr pres korbu to je pravda....ale zasejc uz v tom pulroce nejsou tak malusenky....

vysvetle no mi to bylo a budu cca ten mesic pouzivat hlubokej a je to :wink:
25. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Peti uz ti malej tak nejak"mluvi"?jako takove to zvatlani ...nebo rekne treba ba-ba,mama?
25. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
nevim, jestli to byla nahoda a beo spatne slysime...ale v nedeli si tak Nath v postylce zvatla tou svoji mluvou a najednou jakoby jsem slyseli ta-ta...mozna rekla bla-bla,ale nam to obou vyznelo jak ta-ta...ale to spis byl nejaky omyl :grinning:
25. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Tak Kuba spí, tak jsem tady
25. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Uz zase? :grinning: Tak at se mu neco pekneho zda :wink:
to ti usnul takto dobre, kdyz spal do pul 9?nevim, jak to maji deti se spanim v roce
25. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
ahoj holky...Vendy, ja som Kristinke dala nastreliť naušnice až okolo 8-9 mesiaca, nič sme tým nestratili ani nezískali. A ten golfáč ste kupili malej pekný ale určite počkaj ešte pár mesiacov, nezískaš nič, že ju tam začneš dávať, možeš iba stratiť "zdravie malej" a čo sa týka sedačiek, tak ako prvé bývajú vačšinou vajíčka, to máte ešte určite aj vy a to je vlastne pre chrbticu mimi pohodlné, lebo v takej polohe je aj v brušku a sedačka vačšia sa už vlastne kupuje, ked už vie mimi sedieť a ked je už vlastne vajíčko miminu malé, takže k sedačke alebo vajíčku kočík neprirovnávaj. A ked príde zima, tak Nat vo fusaku dáš lepšie do hlbokého kočíka ako do golfáča :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
tak prcek si žvatlá vo 106, občas z něho vyjede takový "blablabla" nebo "babababa" někdy to smíchá a je z toho něco jako "blbá" :sweat_smile: :grinning: :grinning: a už taky žvatl "ham" :grinning:
25. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
jo to mi taky jednou prislo jak kdyby rekla blbe :grinning:
je to aspon sranda :grinning:
25. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
vendy na to spaní v roce žádnej vzoreček není... někteří chrní jak zamlada :grinning: a někteří už jen v noci jak dospělí :rolling_eyes: :wink:
25. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
mazli...dekuji :wink:
mazli a nebylo to pro malou horsi tak pozdejsi nastreleni???mozna to vic citi uz ne?
25. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
no to asi jo,ale ja kdyz dam Nath pspat po O a tak pak mi treba uz po 17h nechce spat...asi ji to staci, cetla jsem, ze detem v tomto veku co je Nath staci 5h pres den a vecer 10h...to my spime dyl :grinning:
25. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
ak chceš malej na prechádzke toho viac ukázať, tak si kup radšej klokanku a prejdi sa s nou
klokanku mame :wink:
Vendy jo usnul, myslela jsem si, že když spal tak dlouho, tak půjde spát odpoledne, ale zabalil to teď.
Kuba chodí spát jednou denně na 2-3 hodiny a zatím spí dopoledne.
25. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Vendy, absolutne jej to neuškodilo, doktorka si ju zobrala k sebe, ja som počkala v čakárni a ked vyšli von tak akoby sa nič nestalo...doktorka povedala, že skor sa jej nepáčilo to, že jej držala hlavu, kým sestrička nastrelila ale bolesťou neplakala vobec a potom som jej to pre istotu natierala framykoinom, nemali sme žiadny problém :wink:
25. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
já mám taky klídek malej spí akorát ,brzo vstával smradoch jeden
a už máte všetky tri kontroly nožičiek za sebou?
jééé Marky nechci být za zlou sudičku ale to ti bude asi vyvádět večer nebo v noci :frowning2: :unamused:
25. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Peti, prečo myslíš?
25. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
protože bude přespanej a jak se večer ochladí tak ho to podle mě probere :sweat_smile:
25. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
mazli, tak to je statecna holka...a jak dlouho jste mely ty nausnicky pecicky nebo je mate na stalo?
25. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
jj, naposledy jsem na nozickach byly ve 4m :wink: a vse v poradku
25. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Peťi, to si nemyslím :wink:
25. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Jsem zpět..
25. srp 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
Luci a co ty zada, uz dobry teda?Beres jeste na to neco?
25. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.