• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Holky my máme v únorovkávh asi další dvě těhulky....jdeme do toho taky!! :wink: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
Luci a nejsi jedna z nich ty???
25. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
nene
dobrou
25. črc 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz
tak dobrou s kobrou - jak by řekla Janča06 - nyní patrně popíjející alkohol :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
luci, já jsem myslela, že to už máte definitivně rozmyšlený :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
Petapi, v poho - určo se na tom právě pracuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
25. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
tak ted už fakt dobrou :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
hezkou nedeli....
26. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
pěkný den všem... :dizzy_face:
26. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
holky jestli máte někdo Primu Cool tak si ji tam teď dejte.. je tam Vítejte doma, tentokrát s rodinou která má asi 13-letýho kluka a šesterčata!!!
26. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
hojte ve spolek! kkde stee kdoooo?!?! hele holky jestli máte někdo náký recepty na výživy tak mi to sim sim pošlete doIP potřebuju s těma jabkama a merunama něco udělat
26. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
26. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
terezo ty prasáku co tu děláš..jaktože nespíš :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..si ďábel, už zase zavařuje :grinning:
26. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
já nespím už hodinu :wink: jak ste dopaly?
26. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
mi nakonec dobře..ale ty mě zajímáš matko terezo :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
v pohodě byli sme v lamplotě pokecali páč sem se fakt douho neviděli a jelo se domů jako perlička na závěr bylo že sem v těch 5 bo pul 6 nebo nevim kolik bylo zjistila že sem si nevzala klíče takže sem musela václavovi volat at mi de otevřít...... :grinning:
26. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Hojte, já jako spořádáná matka od rodiny už mám uvařený oběd, vypraný dvě pračky a čekám, až se mi doveze maso na orestnutí a malý Čaký a jdu do boje.... :grinning:
26. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak co holyk jak bylo?? Proč je Terka prasák?? :slight_smile: Tery nezahlas mě že né?? :grinning: :frowning2:
26. črc 2009 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
kurník tady je dnes účast ale aspon nemusím dočítat to je fajn tak kika má hotovou merunkovou a banánovou výživu tak su zvědavá jaký to bude po odležení a otevření....

luci prasák su asi proto že sem se narozdíl od verunky neplazila po jetýma smradlavým indovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kde ste byly?? Jen na tom Úvoze?? Nebuďte tak tajemné...nebo byl zase nějakej průser?? :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
na uvoze meli zavreno a janca z toho byla celej večer smutná..... tak sem se chvilu sekli na peknade a pak sme sli do livinu já pak šla ještě chvilku s kamošem pokecat do lamploty pruser nebyl aspon co já vím
26. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
co ty?! ty ostudo
26. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Nee, všechno bylo v poho.Akorát, že jsem neviděla pana "skorodokonalého" :grinning:
Myslíte, že by Adam mohl mít zánět močáku? Vždy, když jsem ho dala na nočník a i teď s plínkou říká furt au a drží se za pinďoura.
Jinak jsem ještě odpo jela ke švýci, abych ji trošku morálně podpořila a zítra jdu s ní ke Sv. Anně.
Poraďte mi, jaký probiotika mám dát Adamovi? Kakal naposledy v pátek. To bude od těch ATB, že? Já to totiž nikdy nezažila, že b měl zácpu po ATB.
26. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Luci, pěkný fotečky.... :wink:
Kde jste byli na houbách? Nemáš ty paní náhodou karanténu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
zdarec, tak Pyloušci dnes odpočívají.
terka tradičně zavařuje - nic nového že? spářka nespářka, přec to nenaruší zaběhlý režim, že :dizzy_face:
Janča taky opět multifunkční - baby, mě z vás picne - ale mohla jsem klido pařit s vama, mm došel
ve 23h dom z práce, Maty usnul a já nemohla do půl třetí zabrat :angry:
26. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
jani kuba takhle jednou měl taky bebi na pindourovi parkrat sme přetáhli pořádně umyli a bylo měl to tam náký zarudlý kdyžtak zejtra k doktorce a ty probiotika bych se zeptala v lékárně nebo doktorky jak pudete na ko my sme měli laktobacilik myslim
26. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Hele, teď mě ještě napadlo, že by taky mohlo být (že ho bolí pinďour), že mu třeba koneečně roste do správných rozměrů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
jsme byli na kole :pensive: ..jsem akási ponočená

hele ty terezice..já se po Indovi neplazila :angry: ..tys mě tam vsunula frantíkovi do náruče :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: ..Vojta si taky stěžoval..tak mu to včera tchýně jaksi trochu přetáhla a vyčistila... :pensive: :sweat_smile:
jo taky dávám Vojtovi probiotika..byly mi doporučeny Biopron :wink:
26. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.