• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
no taky obcas se zamyslim a pak treba zapomenu i vystoupit ze saliny :grinning:
25. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Jani malá teď spí..včera spala 3 hodiny...takže tak kolem 15?
25. srp 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
ahoj prdelky :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
O.K. Půjdem na hřiště tam u vás, Je tam myslím písek, že? :wink:
25. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
my budujeme písek a už je to skoro hotový!suoper mám velkou radost páč je od kubi chvílu klid...ale dnes byli sdědou a bráchou nakládat kamoiny tak by na vrcholu blaha... je to tu fajn
25. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahoj tess---jak se mas?
25. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
JJ je tam!
25. srp 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
ty jsi porad u rodicu?ja mela za to, ze tam jedete na vikend? :confused:
25. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
soukroma party se tu kona, jo? :grinning:
hoj vendy je to super klídek pohoda..... sou tu mallinký kotátka tak si s něma hrajeme a stavíme to pískovište večer dám fotky jezdíme traktorma dojíme kravičky.....
je kotatka, tak to je super...ja teda kocky uz eee.... :grinning: toz se tesim na fotky :wink:
25. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
nojo puvodně sme měli jet jet na neděli a v pondělí dom ale asi tu skejsneme až do zejtra co doma tam je bordel vedro a hnus kikina si ystačí celý odpoledne s tím že čučí na stromy :grinning:
25. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Vendy, jedu si k Luci pro sýr.

Luci, budu muset něco manuálně stvořit. Budu potřebovat podporu, bo vudou lítat sprosťárny vzduchem :grinning:
25. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
jejda, jani, jasny, ja ze srandy.... :grinning:
teda s tim syrem jsi me navnadila...asi koupim nejake syry a udela talir se syrama...mnammm
25. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahojky janulko jak je?? co deš tvořit??? já su tak pyšná na to pískoviště sem to téměř celý dělala sama tak se vám pak musím pochlubit :sunglasses:
25. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
zkousely jste nekdo kozi syr?
25. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
já teda ne asi bych na to neměla příde mi že to smrdí.....

no nic já valím někam sehnat malý králíčky at máme nákou zábavu..... a v zimě je sežerem :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
jsem probrala opět lékáničku..kuva..to bude zase peněz co nechám v lékárně :frowning2:
vendy..kozí sýr miluju..nejlepší co znám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
jo ja ho chutnala a docela dobry, jsem myslela co to bude za blaf,ale dobre to bylo...

myslis jako kremy na opalovani a nejaky ty homeopatika ci jak se to anzyva?
25. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj terko, kdyby to bylo lepší, tak už to blahem nepřežiju.

Aaaale moje jedna kamoška půjčovala druhé mojí kamošce koš na mimčo. Prvně řekla, ať si ho nechá a teď má těhu švagrovou a chce ho vrátit. S tou kamoškou co ten koš měla půjčený, tak to je na dlouhý lokty a špatná domluva. Nakonec jsem pro to jela až dneska dopo a večír to musím vrátit. Jenže kamoška to nechala na poslední chvíli a když mi ten koš dávala, tak mi ho dala i s mokrým molitanem i potahem, kterej byl přichycenej nití. Takže to zbyde na mě. :angry: :confounded: Snad to půjde rychle.

A z čeho jste tpo pískoviště dělali terko? Nějakej spešl matroš?
Kdy budeš doma? Nezapomeň na 31.8. na otvíračku. Ty Luci taky nee a ani Verča :grinning: :wink:
25. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Terko nebuď morbidní. hele ale když pak budou macci, tak se hlásíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

No některý smrdí, některý ne, některej má takovej ten chuťovej ocas, některý jsou super. Mě nejvíc chutnal ten ze zdravé výživy. Ten v modrobílým pruhovaným obalu :wink:

Veru, dovalím sejra hned, jak pojedu od Luci.
25. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
jani nezapomenu neboj jen budu muset brzo dom páč ráno budu vstávat v 7 do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nene tady žádnej spešl matroš není.... musela sem si rozmlátit palety vykopat díru pak to tam nák zasadit a sbouchat a ted musím vohoblovat prkna nahoru jako jak se sedí
25. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
veru a kdy jedete já toho mám celkem kvanta kdybys něco chtěla......
25. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
jani..mi budeme u našich..tak buď u tchýně, nebo k našim, těch pár metrů.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jsem to ale přidrzlák, že
Tess, ty jsi lepsi jak nejakej chlap...teda az budu neco potrebovat doma, tak si te objednam, ju? :slight_smile:
autor
Jani já tady nebudu..jedu na ten sraz z Unorovkama :wink:
25. srp 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
ja mela jakejsi koti syr co donesla tchyne, myslim, ze to bylo od firmy co dela Hermeliny
25. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
tery...co ty i takhle pracuješ :confused: :confused: :confused: ..seš drsoń..
a čeha máš kvanta? jedeme ve středu :sunglasses:
25. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Veru já se moc omlouvám,a le já to blbé homeo nemůžu najít.. :unamused:
25. srp 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
Tak už jsem zase tady, měla jsem zde manžela na obědě.

Nevím co dnes budeme dělat...
25. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.