• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Jestli bude zitra dopo scuk v Luzankach,tak bych dosla.
25. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
holky, moc vám děkujem za přání :slight_smile:
Per, my už máme 3. a 4. zoubek :wink: :wink: :wink: rostou najdenou jak houby po dešti :grinning: :grinning: :grinning: a Filda je teda kus chlapa!!! už nás jako předehnal, jooooo????? :grinning:
25. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
Hoj holky kde ste ?
25. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
doma :grinning:
koukam an kriminalku, jdu do sprchy a koukat na VKV a pak zase na kriminalku.....
25. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
jej to máš teda program
25. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
jani sun taky moooooc mooooc gratulujem k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!!! hlavně hoodně moc moc zdraví a štěstí
25. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
my dem zase trapně grilovat a kikina sem de spát takže mizim ahoj
25. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
tak si to užijte :slight_smile:
25. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
jsem udelala syrovy talir a jdeme se uvelebit k televizi
25. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahojky, my jsme zase na lontu.
Adam zadřímal v autě a pozooor, od té doby, co jsme vyjížděli (cca 18 hod) cca půl osmé byl v autosedačce a bez nehody. Bez počůrání atd. No není on zlato :dizzy_face: Fakt mi dělá radost. Dneska si dokonce venku předpisově říkal kytí (na čůrání) a když jsme jeli výtahem od Lucky dolů, kde jsme si byli vyzvednout sýr, tak natahoval a furt koukal na strop výtahu a volal teta pááá doma. Asi je Lucka jeho tajná láska, takže bacha Míšo, máš konkurenta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aaaaa našemu malému oslavenci Matyáškovi přejeme hodně zdraví, lásky a hlavně to, aby si brzo vykročil do dalšího roku života BEZ NEHODY DO POHODY :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A Maty, čistě soukromě, ukaž mamce, že Tě má :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jani,to je šikulka,a my taky protože celej den krásně chodí na nočník,odpo taky už spí bez plíny,a dneska dokonce bylo i hovíno v nočnajzu a v autě si taky řekne že potřebuje :wink: ,taky mi dělá radost
25. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jani Adámek je velkej šikula :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jj Mony, nejsou Ti naši malí "natvrdlíci" nakonec šikovní?

Maki děkuju, se dmu jak holub volák :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
nj sou aspon na něco jediný co mě na tom štve,že musíme často stavět na čůrání,než se to naučí pořádně udržet
25. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jo a ještě k tomu říkání si v autě. Adam to hlásí každých pět minut, takže naše jízda se podobá stylu přískok přísun.
Dneska jsem vezla kamošce něco kousek na Milosrdný a v půlce kopce na Mendlák Adam hlásí bobek. Já se ho ptám budeš kakat? On jo. Já se ho ptám, jestli to ještě chvilku vydrí a on jo. Ale cestou ke kamošce mi hrozně lepilo, aby se nepotentil. akonec z toho vylezl mega prd. Věděla jsem, že už jednou kakal do nočníku celkem dost :grinning:
Ale když jsme jeli poprvé k našim, tak jsme dvakrát zastavovala s planým poplachem :angry:
25. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Tery, Jani, taky děkujem za přání :slight_smile:
a co ty flašky????? už to u nás překypuje!!!!!
jo a prosím Matýse nenavádět k žádným nepravostem, joooo!!!! :angry: :angry: :angry: :grinning:

jinak Adámek i Matyášek jsou veeeeeeeeelikánští šikulkové s tím čůráním a kakáním :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
To vím, že od ségry malej, jsou mu teda 3 roky, tak taky občas řekne, že se mu chce kakat a pak je z toho akorát prd :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jani ,ale dalo to práce,ale výsledek stojí za to :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jééé, Jani, já jsem na to ouplně zapoměla :sweat_smile: Omlouvám se. Jak teď budeš doma.

Hele, hele a to co vzkazuju Matmu, to je mezi náma :wink: :grinning: :wink: :grinning:
25. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jj Monči, ještě ty dudlíky a budem spokojený maminky. Já teď jsem na frontě vyslíkání. Zatím vcelku prohrávám, ale to se poddá. Ještě být tady tak měsíc, tak je z něj jinek kluk :grinning:
25. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Maki, ale hlavně že hlásí :grinning:
25. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
no dudlík už jen na spaní,tak to je uspěch zatim teda,ještě není připraven na uplné oddudlování
25. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
jani no jasně :grinning:
25. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
No téééda Monči, ale u Matyho závisláčka je to mega úspěch :slight_smile: To je teda fakt šikulka. Jako VPRAVDU :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
jako vopravdu :grinning:
25. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Tak jako smekám klobouk před Tvýma nervama :grinning: Jak se Ti to podařilo?
25. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jani06 - asi tě Maty poslechl, je pěkně protivnej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded:

na falšky se domluvíme někdy příští týden, ju? tento už to máme nějako nabyté :pensive:

tak se tu mějte, musím přepustit PC. pa pa. :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
to ani nebyly nervy prostě sem mu ho ráno vzala schovala a dala jen na spaní a ani se o něj nehlásil,takže v poho
25. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
než ůplně dočtu..
tak přeji Matymu mladšímu všechno nej nej k jeho prvnímu ročku a hodně nových ůspěchů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a matymu staršímu..že je teda borec :wink: ..moni to bereš hopem :grinning: ..než se to druhý narodí..maty bude už plně samostatnej :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
A to je potřeba Veru, ne?
Moje "tchýně" mi vykládala, jak R přešel na nočník přesně na svoje druhý narozeniny a v lednu se jí narodil další syn. Takže si moc od plínek neodpočla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.