• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
luci..kde jste byli na výletě???a ta tunika je krásná :wink:
26. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
No, ale Adamovi to přetáhnout nejde.... :frowning2:
26. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Vojtovi taky né nějak moc..jen trošku
26. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Ach táááák, tak já jdu na to. Zrovna je ve vaně....
26. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Veri díky! Včera na přehradě a dneska u Míšové babi na chatě u Ždáru nad Sázavou.. :wink:
Probiotika Biopron a na zácpu švestky nebo šťáva z nich..čuldík neví...ale zánět by snad neměl mít z čeho né??
26. črc 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
ajo já si to popletla tak to se omluvuju tak se plazikla po frantíkovi a ne indovi
26. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Téééda hrůůůza!!!!! :confused: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz
luci já ti do tho nechcu kecat ale nák nechápu že někam chodíš když máš tu karanténu asi je tam ta karantína z nákýho duvodu ne?
26. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Proto chodím jen ven...i tchýně říkala že je to v poho..nikoho sme nepotkali, nikam sem si nesedala..nevidím problém. Do místnosti s lidma bych nelezla..
26. črc 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz
a jak je to nakažlivý??? jeslti jako jen dotekem nebo vzduchem nebo jak se to přenáší?
26. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Tou vodou jak klasika opar...já už to ani mokvavé nemám..pod pudrem je to krásně zaschlé...
26. črc 2009 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz
já opar vubec neznám takže nevim jak to vypadá to sou malý puchýřky a tou tekuninou z nich se to přenáší jo??? a proč teda musíš být v karanténě když je to dotekem?
26. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Jojo je to jak píšeš!! No asi pro jistotu, myslím že v tom infekčním stádiu se někde opřít, tak to určo někdo lapne..jenže to sem měla od pondělka tak do čtvrtka..pak už zasychalo..

Jako tchýně na to že je vrchní sestra, tak chtěla jet dnes s námi i s tím mimčem od švagruše...tak sem jí to zatrhla..ona ale tvrdila že je to v poho.. :unamused:
26. črc 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
já vo tom fakt prd vím tak mi to přišo hodně divný že s tím chodíš ven tak su ráda že vím vo co go....
to je dobře že mimi nejelo taky
26. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tak to se na mě Luci nezlob, ale to je teda vrchní - prchni. Amelku a dospělý lidi ještě pochopím, ale s tím mimoušem? To teda už nee.
Přece jen, nemusíš mít zaschlý ještě všechno, že? A to nemyslím ve zlým, jako třeba útok na Tebe, ale.... Však Ty víš, ne?
26. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
a t yhouby ste nesbírali u toho ždáru??? my chcem taky furt někam na houby ale nikde sem nic nenašli a prej ani nerostou
jani tak co přetáhli ste?
autor
Víš jak, mám to zaschlé, na tom pudr, mám to pod hadrama a nechodím mezi lidi....kdybych měla např. tuberu a roznášelo by se to dýcháním a kašlem, tak nikam samo nelezu..
26. črc 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz
Tak se chci ještě zeptat... Adam ve 20 hod dostal ATB. Byl nějakej teplej, tak jsem ho změřila a měl po odečtu 38,2. Tak jsem mu chvilku na to dala Nurofen. Nevadí to, že ne....
26. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Jasně že to chápu Jani..víš jak..už je asi otupělá...mají tam vážné případy, tak jí asi příjde opar o ničem..ale je to blbý..

Tery prozradím ti tajemství jo?? To na fotce jsou samý hořčáky!! :grinning: :grinning: Máme asi jen 5 suchohřibů a dva praváky. Fakt te´d nerostou!! :wink:
26. črc 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
Ne, já jsem to nemyslela teď na Tebe, ale na tchýni versus mimouš, jako že chtěla, aby jela švagrová s mimoňem s váma. Chápeš?

Terko, tak nějak nevalně. Měl tam cosi bílýho, tak jsem to omyla. To bylo řevu, že mu šahám na parádu.
Jinak vám upřímně řeknu, že jsem grogy. A to ještě musím dnes aspoň trošku žehlit. Jinak nás to tady zavalí.
Dávám si stranický úkol, že každý den trošku vyžehlím a hned to uklidím....
26. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Zakže kamuflááááž. A to se řééééékne.
26. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Jani dyk sem psala že to chápu!! :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zítra třeba ven nepůjdu..i když by to bylo venku..je tu velká koncentrace lidí..
26. črc 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
26. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Jani to je ono!! To Amelka brala po té střevní chřipajzně!
26. črc 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
Tak super, půjdu je zítra koupit. jak dlouho se to tak bere Luci? A mám to asi nasadit až po kontrole na ORL a až po ATB, že?
26. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Jani já už teď fakt nevím..řekla mě to mudra a myslím že me brali dvě krabičky..kolik je tam pytlíků nevím..promin
26. črc 2009 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz
jé o hořčácích mi ani nemluv to sme tak loni našli strán kde bylo na metru čtverčním minimálně 10 hříbků...já byla jak alenka v říši divů lítala sem tam jak střelená do prdele a honem rychle všecho posbírat co nejdřív a nejrychleji asi po 5 minutách nás napadlo to ochutnat a byli to všechno hořčáci...sem myslelal že mě trefí
26. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Tery tak nějak to u nás vypadalo taky dneska :wink: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.