• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Luci, nezávidím situaci...

Holky, pomožte mi. Segra někam "odložila" klíče od auta, který má v garáži a nemůže je najít. Vyhlásila odměnu za nalezení, ale já jsem totálně bezradná. Už jsem čučela i do mrazáku a nic :frowning2:
27. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Jj, je Vendy, protože je fakt dobrá. levná a navíc skladná. A její největší plus, je stabilní. Teda aspoň mi tak přijde.
Ale já tu od našchi budu dávat pryč. Adam už tam sedí u stolečku a mamce tam zavazí.
27. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Jani v boudě??
27. srp 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
jako taky jsem o ni premyslela,ale zasejc kdyz jsem videla treba tu fabulu, tak to je luxus...ale asi uplne zbytecny...takze asi lehatko (pokud to pujde) + ikea :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Tam už jsem koukala.
Jako prolezla jsem všechno. Ještě jednou vezmu její skříň s oblečením. Fakt nevím, kam je mohla dát. V autě nejsou
27. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Vendy, Fabulu má kamoška. Ono je sice super, že je polohovací, ale sama kamoška říkala, že by do ní už nešla.
Jednak celekm dost peněz a navíc je to velký jak kráva a prý zas taková bomba to není. Navíc, jak je to z PVC, tak když do toho dala malýho, tak jí všemožně sjížděl a potil se. Toť zprostředkovaný zkušenost.
Já bych Ti doporučila vydržet u lehátka a mírně polohovat na krení, dokud Nath nebude pořádně sedět a pak tu Ikeu. To si myslím, že je taková zlatá střední cesta.
27. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Jani, jj, taky to tak asi udelam, i Verca mi to tak doporucila, jen jsem chtela vedet nejak jak to delaly ostatni komu dite nesedelo :wink:
27. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
tak já nakoupila poklidila a jdu si za Maty m dáchnout,návštěvy sou náročný :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Janča mě tím že psala že dá pryč židličku, tak mě vnukla nápad dát ji taky pryč a místo toho dát malej stoleček a židličku. Jenže na stolečku stála v ložnici televize, takže asi půjde do ekáča, stejně si na ni Michal už delší dobu brousil zuby :grinning:
27. srp 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
My za chvilku pojedem s Adamem do Bílovic dobít ségře kredit
27. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Luci, já už taky čekám, až mi ségra přehodí stoleček (ještě po nás) pro Adama. Lukášek u něj ještě sedává, takže jen čekám. Nechce se mi kupovat v Ikei stoleček, když vím, že ho budeme mít. Zatím sedává u takové té dřevěné židličky, ještě po kamošce a už se mu tam nevejdou nohy. On si totiž sedí ve svým křesílku

ekáč = eko dvůr?
27. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
jj eko dvůr
27. srp 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
Vendy mi taky krmily v tom polohovacím sedátku,do tý doby než začal sedět a ted máme ten dřevěnej set
27. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Já jsem totiž úplně původně chtěla Adamovi koupit tu rostoucí židličku, aby mohl jíst s náma u stolu a pak mu ji přešoupnout třeba k ¨psacímu stolu, až bude mít v pokojíčku
27. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Jani mám jí dobít??
27. srp 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
Mony a mela jsi to uplne v rovine a nebo v te prvni fazi zvednuti?Ja ji budu mit na stole a budu u ni sedet a nebo si ji dam pred sebe na zidlicku....musim odzkouset co bude phodlne,jak pro ni, tak pro me (hlavne moje zada)
27. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
ja jeste videla takovou tu sedacku, jak se to jen pripevni ke stolu,ale to je asi na prd, co?Snad vite co myslim....
27. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Jani my když je ta židlička v celku nerozložená,tak je to stejně vysoký jako náš stůl takže Maty většinou jí u stolu :wink:
27. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Bych řekla že to na moc dlouho není..
27. srp 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
asi ne Luci, to mas pravdu, aby to ten stul pak vydrzel :grinning:
27. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
no taky si myslim,nejdřív sem tohle taky chtěla a pak sem se na to vyprdla a vůbec mi to nechybělo :wink:
27. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
jsem byla vcera s mamkou ve meste a videla jsem ta asi tak 3 tydeni miminko, to bylo tak malusenke, ze se mi nechcelo verit, ze Nath byla taky tak prtavoucka....ja chci zpet moje miminko malinky.... :pensive:
27. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Tak toto pak koupím na zahradu..krásný..http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3819884
27. srp 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
Tak to je krásný Luci a na kterou zahradu? Už do Žebca?
Hele, moje máti pracuje v těch zahrádkářských potřebách, tak kdyby jsi pak chtěla cibulky nějakých kytiček na záhon, tak dej vědět, mají krásný
27. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
to já bych pak třeba chtěla taky nějakou tu cibuli?
27. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Jojo Jani už do Žebca..a cibulky pak určo neodmítnu :wink:
27. srp 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
No jasně dámy, nebude problém. Mají mečíky, lilie, skalničky, tulipány atd. Já mám mini zahrádku, kterou mi málem zničil Robert spoelčně s těma fujavicema so byli a taky soused, kterej mi lili zalívat něčím hnusným. Ale vymátla jsem ho.

Tak jsme na pondělí objednaní k zubařce. Jdem po 13 hod. Jééé, to zas bude hysterák :confounded: Se těším. Samo tam půjdu sama
27. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Já jdu chystat oběd. Budeme mít smaženou rýži s krevetkama
27. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
smazena ryze s krevetama?Toz to slysim prvne :confused:
27. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.