• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
proč odpočítáváš minuty???
26. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
tak já to udělám tak jak říkáš, taky bych fakt nevěřila že de udělat banánovou výživu jen tak..ulet
na oblečeníí nemám nic a mám fakt velkou radost že bude asi 30 stupnů.... no aspon nebudu muset zhánět ty bílý punčošky sou totiž nesehnatelný
26. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
co tomu říkáte? chci to pro Lin k narozkám
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3638307
26. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
veru asi jo páč jinak su uplně padlá na palicu má to tam fialový a od včerejška mi příde že začíná prosvítat i bílej kousek ale jako vylezlej ještě není
26. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
peto ona je lebková, že??..tak to se jí líbit určo bude :wink: jjmě se osobně tyto pytle moc nelíběj..ale není mi 12..že :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Tery nech tomu 2 dny a uvidíš... vyleze coby dup :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
jo to fialový by k tomu mohlo být..to je drsný..tak brzy
26. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
tu nad náme lítá nákej kokot s vrtulníkem mám pocit že kdybych stoupla na střechu a natáhla ruku tak se homužu dotknout je fakt nízko dělá to děsnej kravál :angry: a hlavně je to v době padajících letadel dosti nepříjemné vypadá to jako by čekal až mu dojde benzím bo na co to lítá :angry: :angry: :angry:
no právě proto, že tam jsou ty lebky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
a jak to snáší Tery..v poho? Fifíškovi ty dva zoubky vylezly zničehonic a úplně bez problému :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
jako taky to nechápu co to dítě vymejšlí jetli to takhle pude dál tak si ve dvou letech pudem spolu zapálit :sweat_smile: oproti kubisovi je hrozně napřed jeslti je to fak ttím bže je to holka bo nevim
26. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: ..njn..ženská...
26. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Veru, tak ten obleček popiš. Já bych šla ráda, ale mám od rána hoňku. Prvně ségře něco odnést do banky, pak dom, upéct kuře pro švagra a pak odvézt sviště do Řeček k mamce na hlídání a pak jedu se ségrou za švagrem. Musím ho jít trošku zjebat, bo nechce jíst ani pít. :angry:
balím to pro dnešek..krásný večer :slight_smile:
ona je zlatíčko za všech okolností jako je poznat že není ve své kůži někdy je to trochec horší ale zatím v poho a doufám že to tak bude probíhat i nadále
26. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
kurva 5 vteřin před koncem se tam nasrala nějaká ču*ka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Holky, poraďte mi něco originálního, čím bych ho rozveselila a pobavila.... Cokoliv. Nějaká pikačovina.
já též končím tak dobrou!
Tak to jste mi poradili.... :grinning:
26. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
jani..jasně..hele, to co půjdeš dělat je určitě smysluplnější..se drž jooo a že taky pozdravuju :grinning: :grinning: :grinning:
hurááááá MÁM TOOOOOOOOOOOO :grinning: :grinning: :grinning:
peto..gratulace :grinning:
Tak to je super Peti, kdy má vlastně Lin narozky?
26. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
chceš nějakej vtip? :wink:
26. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
No, asi tak nějak. A pokud by to mohlo být z lékařskýho prostředí, tak to bude nejlepší Peti :grinning:
26. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
19.9. :wink: a ještě je ročník 1997... samé 9 :wink:
26. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Já mám totiž po tomto týdnu v hlavě vymeteno až pusto. Byl to záhul. Napadlo meě mu ještě koupit nějakou chobotinu ve "fórech", třeba prsa na klíček či tak a nechat mu je poskakovat na stolku. Ale to na JIPku asi nee, takže ty vtipy budou super.
26. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Až na tu sedmičku na konci :wink: :grinning:
26. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Přijde paní na umělé oplodňování a ptá se lékaře, od koho by mohla dostat semeno. Výčet byl velmi pestrý, ale jakmile slyšela, že tam mají i od Belmonda, bylo rozhodnuto.
"Já bych tak chtěla Belmonda," tetelila se dáma a slastně zavírala oči.
Když po injekci usínala, lékař si začal povolovat opasek u svých kalhot a povídá:
"Já ti dám Belmonda..."

Medici jdou s primářem do pokoje a pacient si ho honí pod peřinou.
Medici:" ??? "
Primář:" To je přetlak semene, pacient si ho snaží uvolnit, normální problém"
A v druhém pokoji vidí jak chlápkovi sestra kouří.
Medici:" ??? "
Primář:" Stejný problém, jiná pojišťovna"

Do nemocnice přivezou chlapa s tězce popáleným břichem, doktor ho osetří a dává mu dvě
tablety viagry.
" A to pomůze pane doktore?"
"NE, ale aspoň se vám na tu popáleninu nepřilepí deka."

Manžel se chce ráno po probuzení pomilovat se svou manželkou, jenže manželka ho odmítne a povídá. Drahoušku, dnes nemůžu, jdu na preventivní prohlídku na gynekologii, doktorka by to poznala.
A manžel na to. A k zubaři jdeš taky???

Panu Novákovi se narodí dítě, tak jde do porodnice a tam mu sestřička říká:
"Gratuluji, máte trojčata.
"Pan Novák celý nadšený s hrdostí sestřičce říká:
"To mám ale rouru, co?"
"No to máte, ale měl byste si ji nechat vymést, všecky jsou totiž černý."
jani..hmmmnevím, jestli to jde na jip člověka rozveselit..bych se asi nebavila s ním o tom jak mu je,ale plánovala, jako dovču...nebo zoo, s klukama..atd..jako bavit se o budoucnosti a vyštípnout s minulosti i nějakou dobrou historku :wink:
a nebo mu popiš koho sisi vyhlídla, že má hospodu blýzko nemocnice atd..nevím, jestli samo o tom chceš veřeně mluvit.. :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.