• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
ted sem do sebe nacpala brkašu předtím zmrzku páč je to uplně užasně studený......... taže mysllim že nákýho hubnutí se bát nemusím :grinning: taky su zvědavá páč budu muset s kubíkem v utery do školky jak budu vypadat.......
29. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Jani myslím tu svatbu
29. srp 2009 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz
jakou svatbu:???????????????????
29. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
no jasnwě já nic vědět nemusím :angry:
29. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
Byla jsem od Verčiné kamošky kamošce dělat na svatbě trošku ostudu. Snažila jsem se mu vecpat s panenkou v zavinovačce jako zhrzená milenka....
Jooo, přišli za mnou, že, to bylo dobrý. Ženich o ničem nevěděl a byl vykulenej, když jsem na něj zavolala Michale a bylo vidět, jak vzpomíná :grinning: :grinning: :grinning:
Akorát to byli strupi. Nikdo se nechytl, aby dal do poviánku. Asi si mysleli, že s tím odejdu a nenechám to nevěstě
29. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
Už jsem to napsala Terko.

A jak jsem vypadala, na to se musíte zeptat Peroli, bo ta mě viděla, když jsem tam jela
29. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
a kde si byla že tě aj oeta viděla?
29. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Tak fajn že ses líbila..neudělala sis fotku jo??
29. srp 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
Já Peti vezla sýr, víš? Měla jsem to cestou, takže jsem jí to hodila, aby Luci nemusela jet "zbytečně" až tam.
Jestli mě někdo fotil, nevím. Mě vyfotila mamka až jsem přijela dom.
Vycpala jsem si ještě břicho, abych to ženichovi dala sežrat
29. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
a kde si k tomuhle "kšeftu" přišla
29. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
Luci, nevím, to byl jen ohlas od tuším nevěstiné svědkyně. Vypadala jako její ségra. A ta mě taky krásně podržela, když jsem řekla, že ta panenka má oči po tom ženichovi. On je má hnědý, panenka modrý. Nevěsta se ohradila a já jí na to, že všechny mimča mají po narození modrý oči a ta svědkyně říká: Ale to je pravda :wink:
29. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
no skoda jani ze jsem te nevidela :grinning:

teda chudak nevesta :grinning:
29. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
a v jaké fázi svatby si tam byla??????
29. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Vendulko, bylo to na objednávku přímo nevěsty. Ženich o tom nevěděl.

Verčina kamarádka původně říkala Lci a ta, že mají ten sraz únorovek a pak se ptala mě. Já su pro každou ostudu, tak proč ne. Akorát mi bylo trapně, když jsem tam venku čekala, zmalovaná a chodili kolem mě ostatní svatby a čučeli na mě jak na zjevení
29. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
jani a ještě ti musím neskutečně moc poděkovat zA TEN CHLADÍCÍ POLŠTÁŘEK BO BEZ TOHO BYCH ASI UMŘELA :dizzy_face:

pardon za caps lock........
29. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Hned po obřadě. Házeli na ně rýži, foukali bublinky a pak jsem vylezla z davu já.
Nevěsta je z Brna, ze strany její rodiny to bylo v pohodě, ale ženich je Pražák a přišli mě ty lidi z Prahy trošku jak škrobáci
29. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Vykašli se na děkovačku. Jsem ráda, že Ti pomohl a mě zbytečně ležel v mražáku. Když jsem ho dávala Vaškovi, tak byl ještě chladnej :slight_smile:
Hele, Ty jsi mi taky pomohla, když jsem potřebovala půjčit žehličku, tak co?
29. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
možná si udeřila hřebíček na hlavičku :grinning:
29. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
not o sem říkala že je úžasný že ž byl studenej a mohla sem ho rovnou připlácnout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
Nooo, třeba jsem jim hrábla do svědomí a rozhrábla ženichovo tajemství :grinning:

Jako sama si to nepamatuju, ale někteří se smáli a byli pobavení. Když mi nevěsta říkala, že jsem si určitě spletla svatbu, že mi pozvánku neposílali a já jí řekla, že pozvánku nepotřebuju, že mám bratra Deža a ten zjistí všechno, tak se ozval smích.
29. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Já ho zamotala do té utěrky, aby se to udrželo ten chlad.
29. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
jé sežen video to chci vidět!!!!!!!!
29. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Hele, kdyby jsi chtěla, tak u našich je ještě jedengelík a můžu Ti ho přivézt, ale až zítra. Aby jsi měla nastřídačku
29. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Zkusím říct té Marti, ať ho sežene
29. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
to v té utěrce mám hezky voní :grinning: :grinning: mě právě stačí když je to trochu studený ne uplně ledový takže tos tečí dat na chvilinku do mražáku a jeto
29. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
Jééé, teď mi píše ta Marťa, že to bylo super i nad očekávání a že to má nafocené a pak mi ukáže fotky. Mám radost, že se to líbilo :slight_smile:
29. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
si to nedivedu představit :grinning:
29. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Jdu usmažit zapár palačinek Adamovi na snídani
29. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
jani :grinning: na té kamoščiné svatbě tohle dělal jeden jejich kamarád převlečenej za cigošku :slight_smile:
bob asi dobrý, čekám furt, že se ozve a nic, barunka se ozvala za týden a druhý děti prý bývají dřív, tak uvidíme...
29. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Tak mám zbaleno..toto lě trvalo...

Jani tak to je fajn!! Já ti věřila..s tím odjezdem sem se spletla o den, ale ještě že tak, já bych to nezvládla...
29. srp 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.