• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
tak si to hlavne holky uzijte :wink:
30. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Veru, my jsme to jeli 12 hodin. Byla prázdná dálnice celou cestu jsme švihali. Ale je fakt, že jsme jeli sami a dělali jen pauzy na čurání. Je fakt, že s malým budete muset víc pauzovat. Ale i tak to bude OK :wink:
Vracíme se v pátek 11.9.
30. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
a mě, ale mě to vůbec neva, ten prďolka za to stojí :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
já ještě nemám ani jednu osmičku. Jen občas cítím, že trochu tlačí. Tak doufám, že už ani nevylezou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vendy, tak příští rok si to vynahradíš :wink: My loni taky nebyli.
30. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Přesně tak, to mimčo za to stojí si ten rok počkat. Pak to bude zábavnější až ti bude pobíhat než kdyby jen někde ležela a ještě jí třeba to vedro dělalo zle.
30. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
no jedinou utechou pro me je, ze MM nemuze :pensive:
určitě se to jeden rok bez moře vydržet dá nééé co Vendy?
jeden?To je uz druhej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
já nebyla 2 roky, i jako těhu jsem se bála jet... :slight_smile:
tak já padám se psem. Se tu holky mějte, zítra budu balit, takže se loučím teď. Opatrujte se a kdyby se něco stalo tak na mě vzpomínejte v dobrým :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Veru vy dobře dojeďte !!!! a užjite si to.
30. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
..tak i dva se to vydržet dá :grinning: :grinning: ..
30. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
aji kdyby tři, čtyři... jednou máš mimčo tak s tím se musí počítat
30. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
no ja teda nevidim mimco jako prekazku k tomu nekam jet.... :grinning: jako k mori :grinning:
30. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
dzej, no to nebylo proto, ze jsem byla tehule...loni to bylo naplanovany tak,. ze pres leto tady v Cechach-coz se splnilo a dovezli jsem si Nath(s cimz se nepocitalo :grinning: ) a v unoru mela byct Kuba,ale jelikoz jsem byla v pokrocilem stadiu tehu, tak jsem to neriskovala mesic a pul pred porodem :grinning: holt se nepocitalo s tim, ze bych otehotnela :grinning: i kdyz jsme moc chteli....tak Kuba vyjde treba pristi rok bo ten dalsi....kdo vi
30. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
jo myslet na tebe budem v dobrým :grinning: :grinning: :grinning: si kdyžtak zamlouvám váš kočárek :grinning:

nééé nic bez srandy.. krásnou dovču vám taky :wink: :wink: a hele..doufám, že se tam nakonec nevezmete. a myi se to dozvíme jako poslední :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak ja si jsu vzit asi uz treti paralen a zalest do postele, snad to do toho zitrejsiho plavca prejde :unamused:
vendy vendy... překážka to sice není, ale dobrej nápad taky ne... milionům lidí se nic nestane ale tomu jednomu co jo, tak ten toho pak setsakra lituje... však myslím, že není kam spěchat, ono ti to moře nevyschne neboj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:
vendy..co tě bolí :confused: :confused:
30. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
moře nevyschne, ale nám teda bylo letos naordinováno doktorem :wink:
30. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jé tak my u moře nebyli 3 roky, vůbec ale vůbec mi to nechybí. Uvidíme třeba příští rok to klapne a když ne, tak se svět nezboří :wink:
30. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
tak reknu mudrovi,at mi ho taky anordinuje :grinning:
30. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Vendy a z čeho tu Kubu chceš zaplátit? :confused: už si tu několikrát psala, že s rodičákem vyjdete tak akorát a pokuď vím tak Kuba je celkem pálka
30. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
vendy..tak to radš a´t neordinuje :frowning2:
30. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Per mame z lonska nasetreno, kdyz jsme chceli na tu Kubu :wink: a v zime neni tak draha jako v lete...cca 30tis na osobu a dite zadara :wink:
jj, milionu lidi nic a jenomu jo,ale ja verim, ze my bychom to nebyli :wink: ...i kdyz cert nikdy nespi :unamused:
30. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Veru ale Vojtík je už celkem velkej a kdyby to vypadalo že to nevydrží, že to ještě pro něj není, tak bys patřila k nám do klubu, že jo? do klubu sedících doma na prdeli :grinning:
30. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Veru, nevim je mi blbe chvilku od zaludku, pak me tresti hlava, ze vuidim rozmazane, pak hicuji jak prase,pak zimnice, ze pod dvema perinama je mi zima....nevim :unamused: a ta hlava :pensive:
no právě.... to s tím čertem :frowning2:
neco s Vojtem?Alergie?Ekzem?
30. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
je pravda, že takhle člověk myslet nemůže, jestli se něco stane, nebo néé..by fakt asi nemohl dělat nic..spíš, je dobrý předvídat a nehazardovyt zbytečně
nechytlas nějakou střevní chřipku? vy jste byli grilovat teď někdy ne?
ale prujem nemam ani nezvracim...a grilovat jsme byli minulou nedeli :confused:
30. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.