• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
a já jsem 7.6.1979
Robert 7.7.1979
Lin 19.9.1997
a svatbu jsme měli 19.7...... no řekni sama, šlo vybrat jiné datum, když máme samý 7 a 9?
26. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
holky Jani a Very.. dostali jste IP?
26. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
To on už možná ví, bo hned, jak jsem ho viděla, když ho vezli z CT, tak jsem mu řekla, když se mě ptal co tam dělám, že jsem byla kousek od tam a chtěla jsem klofnout super majitele baru a on mi tak trošku překazil plány :wink:
Něco zkusím vymyslet. Ale díky za tip Veru, budu přemýšlet a už mě i něco napdá. :grinning: To se něsmějeme všichni.
26. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Až na tu Tvji 6tku, to je super.
26. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
tak dobrou
26. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
Já jo Peti, pěkný fotečky....

Veru dobrou, jdu taky. Robert teď přišel domů.
26. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
baťoh mám tak taky dobrou :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
jejda, kristýnka už má zuba, to je rychlík, gratulujem :slight_smile:
jani, co se stalo, jestli se můžu zeptat? :confused:
26. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
janin švagr je v nemocnici.....
už se to vaří :dizzy_face: tak doufám že to vyjde

hele zuba ještě nemá on jí pak nevylaze a já budu za debžu :grinning:
26. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj holky, zdravíme vás-zas jen na rychlo- a doufám,že jste mi už tu včerejší neúčast odpustily :pensive: dneska jsme měli celkem na pilno, Simču jsem navlíkla na oslavu té kámošky do šatek, no její první happy výraz jsem si musela vyfotit do alba :grinning: :grinning: tees,Kiki je teda rychlovka se zubíkem,ale my měly taky už začátkem 4měs.dva,takže to fakt můžou být :wink:
26. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
tery tak dřív nebo později vyleze,nebo že to bude třeba za pár měsíců :grinning:
jj to jsem pochopila, z toho, co janča psala, že je v nemocnici, tak aspoň doufám a přeju, ať je co nejdřív dobře :pensive:
26. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz
nebo = neva :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
tu dělám paniku a pak jí to vyleze až v roce jak kubovi :grinning:

a co ty? matko? jak se daří?
26. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
daří se dobře :slight_smile:
čučím na Vetřelce 625 a je to děsná prdel :grinning:
26. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
na co to???a a čem?? hele aby pak bob neměl divoký sny :grinning:
26. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz
jé oni dávaj velmi nebezpečné známosti 2 ale je to do jedné :rolling_eyes: sem se o tom ted sněkým bavila jestli sem to viděla myslim že s janou
26. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
na Coolu :grinning: no z tohohle mít divoký sny fakt nebude, to už je taaaková sračka :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
nevím možná i s jančou, ale stopro s luci a se mnou, jako že já jsem to neviděla a jí a tobě se to líbí :wink:
26. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz
no ale to byla jednička tohle je dvojka by mě zajímalo vo co tam de..... sem dnes poprvé navštívila recepty na mimáču a myslím že mám vystaráno na dlouho je to tamk fakt zajímavý
co mě ale deprimuje je kategorie zavařování tam je takých kvant ruzných čalamád a hořtic a kečupů a zeleninek a všeho možnýho že mám sto chutí něco udělat :sweat_smile: jen by sme asi museli bydlet ve špajzu a zavařeniny by byly všude jinde :grinning: ale kečup stopro udělám...no možná ještě něco málo :sunglasses: su zvědavá páč zítra bo pozítřku budem přeskládávat špajz páč se nám to tam nák nevlézá tak to všechno vyskládáme na jeden flek a vyfotíme a ještě udělám nákou soupisku at vím kolik sme čeho udělali
26. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz
tery, jeď, máš na to :wink: a suroviny na to kupuješ nebo babičky mají velkou zahradu? fotku pak určo hoď, jsem zvědavá :slight_smile:
26. črc 2009 ve 23:35  • Odpověz
takový ty hlavní máme od V rodičů jako merunky a okurky jahody a boruvky sem kupovala jinak vše domácí... ty výživy sem dělala z letních jablek :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz
autor
Ahoj,
27. črc 2009 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,tak hlásím návrat :grinning:
27. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno..
si holky nemůžu vynachválit, že spíme odděleně od Vojty :slight_smile: ..super..jsem se probudila o čtvrt na 9 a šla do pokojíku..tam leželo usměvavý mimi
27. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Ahoj Evčo jak bylo?? Víš něco o těch Ivančických kolotočích??

Veru záávist jak sviňa!! Ale zas dneska se vzbudila až ve 4 na mlíko a spala do 7...
Já nevím co jí mám dát na jídlo..ona nic nechce, všechno vyfluše..sem na dnešné oběd vytáhla rybu, tu dá vždycky, ale jinak fakt už nevím..
Včera měla na oběd deset lžiček polívky a pak flusala vše..až kolem 18 snědla půl broskve a víc nechtěla...
27. črc 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
hezky den...ja se chystam do mesta, musim nekde spalsit ty body s dl.r. a nejake kalhoty na Nath, vcera jsem ji dala ven ty 62 a bylo ji to male....
27. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Veru, tak loznic uz hotova,jo?Super...Ja premyslim, ze udelame Nath v 6m taky vůastni pokojik a nazdar...ale nevim jeste...
27. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
a jdu si odpo na Galdosku vyridit rodicka, to bude zase neco na moje nervy, radeji si vezmu RL,OL bo jsou ti urednici paka a reknou ze to nepotrebuji a kdyz tam prijdu, tak to urco po me budou chcet :angry:
27. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Bré ránko, Veru nám se to spaní tak osvědčilo taky hrozně moc, spí tak už min.půl roku, usne v osm a budí se poprvé v sedm, paráda :wink: Jinak u nás taky začínají boje s jídlem,ale jí trošku neuškodí když pár deko z těch 15kg zhubne :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
luci..taky bych to ještě neřešila..třeba nemá moc chuť..děti si sami řeknou kdy mají hlad..
jani..jo je to super..zatím teda.. :sunglasses:
27. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.