• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Ahoj holky, hlásím návrat ze Šumavy bylo pěkně. :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
A já hlásím návrat z Lidla, punčošky všechny mám, kdo jste je chtěl ale to už ostatně víte přes sms :wink:
Musím říct že taková ranní procházka je moc hezká věc :dizzy_face:
31. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Evi tak to je fajn, že jste si to užili, a nějaký fotečky budeš mít?
31. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Mi jedem na vejlet tak papa večer a moc toho nenaprndejte ať stihnu dočíst :grinning:
31. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
ahoj..peti hezkej vejlet :wink:
31. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
ahoj veru! už fičíte zejtra že???
31. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Jani,já mám tadyv taky nakoupený bodyna na zimu a když nemáme plínu tak ted nevim zda je mít či ne ,ale asi to bude blbý ne dát body když nemám plínu?
31. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Veruco nemáš cestovní horečku?

Tery,píšeš o zubech a uplně mě brní pusa,tak at už je ti líp fůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
mony dík :dizzy_face:
31. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj, jsme zpátky. Peti, Tobě moooc děkuju za punčošky :dizzy_face:

Mony, já myslím, že bodyna na zimu už klidně můžeš zazimovat a počkají na dlaší smrádě :wink:

Viděla jsem to u kamoščinýho chlapečka a i u Lukyna. Jakmile přišli o plínky, tak jim bodýso vadilo na pinďoura. Hlavně ty druky. Ale zase je to jak komu, že?
:wink:
Já plánuju nákup triček s krátkým a dlouhým rukávem a vasilů na zimu a podzim.
Teď jsem v Tescu zakoupila ve slevě tři trička, velikost 1 1/2 - 2 roky a vypadá to, že pokud se Adam hooodně nevytáhne, tak je bude mít až tak na jaro, nebo příští podzim
:angry:
Případně je zdědí Vojtík, nebo vy. Vy jste větší
31. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
nic, jdeme do mesta do palacinkarny a na to plavani, tak nam drzte palce,at se neutopime :grinning:

zdar
31. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak už mám taky přebranou komodu :slight_smile:

Tery ať je líp, posíláme s Kubou pofoukání
31. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Terko, buď v poho. Podle popisu jsi na tom stejně jak já tenkrát. Ale už bude jen a jen líp. Hlavně Tě nechytne nečekena bolest zubů, zrovna když to nepotřebuješ. Ale i tak na Tebe myslím, a´t jse všechno brzo O.K.
A na nákup oblečení zkus vyslat Václava. :wink:
31. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Vendy tak ať první hodina plavání dobře dopadne :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Jani já mám taky z teska ty trika a sou super dneska přikoupím,a sou nám velký takže do jara vydrží :wink: nj já mám bodyna 86 i 92 nový ,no kdyby někdo chtěl daruji :wink:
31. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Monči, můžu Tě o něco poprosit?
31. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
no o co
31. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Máte taky jedno modrý (dvojtej efekt) s autem dole, červený (dvojí efekt, a hnědo černý pruhovaný? Všechny za 203 Kč?
31. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
ne my máme barevný a na každým triku je zvířátko a taky za 203,ale vím že tam byly ještě tmavý 2dlouhý a jedno krátky triko a to bych chtěla ted koupit
31. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
jo holky mám už horečku, tady pobíhám, předělávám jedno kupku ke druhé..co do auta co do rakve co do kufru co do ledničky atd :cry: :cry: :cry:
31. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
se pojistíme on-line tak ani nemusím už do města :wink:
31. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
jani..si tu????
31. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
teda Veru hlavně at vyjde počasí :wink:
31. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
hojte kočky,
kam se chystáte paní Miku? balení je hjozný, stejně dycky něco čověk zapomene, halvně když to nebude Kevin :o))

My se před hodkou vrátili z prvního cvička, nějak mě to zklamalo, plaváčci mají předělaný vstupní prostory a je to na prcku, hezký, milý ale strašně maličky, na ty kvanta lidí co tam chodí.. halvně že sporťáci mají nový kožený sedačky, no fuj, prostě se pan majitel trochu přestřelil...
31. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
hoj Věruš jak je na tom Julča?
valíme zítra na Gargáno :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jéé Vejuu, moc moc hezký počásko at se ve zdraví vrátíte se spósto zážitků.. frčíte autím až tam?

Juli je v rámci mezí, máme ještě měsíc čeka než zaberou injekce.. je to takovej náš malej důchodce.... trochu mě mrzí pohled že děti v jejím věku lícou jak z gumy vystřelený a ta naše ublinka má problém udělat krok, ale my to doženem...doufám :o))
Hledala sem tady někoho v diskuzi se stejným onemocnění, če jich moc není a jedna paní mi šoupla moc pěkný stránky, stejný čtení sme dostali i ve špitále tak dyby ste si chceli taky počíst http://www.printo.it/pediatric-rheumatology/information/Cechia/1.htm
31. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahoj holky, veru, tééda, mějte se moc krásně :dizzy_face:
tery, myslím na tebe se zubem, vůbec si to neumím představit takovou bolest :frowning2:
31. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
very, teda takový vzácný onemocnění a museli jste to lapnout :rolling_eyes:
31. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Peti ahooj, no taky bych to radš přenechala iným :frowning2:
31. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Peti jakej budete kupovat ten sourozenecký koč?
já furt zvažuju jesi unesu dvě děti zaráz nebo ne a když by se podařilo tak Juli se bude ještě asi dlouho vozit..
31. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.