• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
chodime na Polni do Slunete
31. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
dobrou noc
31. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
Veru jsou mu 3 roky

já ti také popřeji pohodovou cestu a hlavně ať vše klapne na 1 a vy si to moc užijite.

Tery ať Kuba nástup zvládne bez problémů

Já tu zítra nebudu, jdem na pichanec a pak budu koukat po podzimních botkách

Tak jak se zbavit dudlíku bych taky potřebovala vědět.
31. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
jejej, nath byla uplakaná, až jí očka zčervenaly, tak uvidíte no, co dál...
podzimní botky též potřebujem, ještěže končí léto, sandálky už jsou taktak
31. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
Vendy, tak moje story z plavání, jo? Ať víš, že v tom nejsi sama :wink:
První lekce = SUPER. Adamovi byl rok a spolupracoval maximálně. Další lekce až do konce kurzu KATASTROFÁÁÁÁÁÁ
Když jsme šli do bazénu, tak jsem jpodávala Adu cvičitelce. To řval jak najatej. A řval a řval a řval. I lektorka mi říkala, aˇvydržím, že se to poddá. A fakt že jo. Drhou lecki novýho kurzu byl naprosto vyměněnej a v pohodě spolupracoval. Nejvíc se mu líbilo skákání do vody. No, ale pak jsme museli přestat skrz jeho zdraví a sice vodu miluje (ve vaně a plivátku), ale větší a hlubší vody se bojí. Říká se, že to děi rychle zapomenou. No a my jsme taky všechny lekce nevybrali. Když začal být nemocnej a lapl toho pneumokoka a hemofila, tak jsem zbytek lekcí věnovala kamarádce, jako dárek :wink:
Kamoška taky chodila do Slůněte na Polní a je tam prý podstatně chladnější voda oproti ostatním dětským bazénům. Je to i levnější oprpti ostatním kurzům. Takže asi tak. Né vždy levný znamená dobrý

Jinak musím zajít na Kozí. Dělají tam ty přívěšky. Otec totiž mojí mamce zabavil tu klíčenku pro ni a babička smutní :frowning2:

Verušáku, ať je všechno v pohodě a cesta bez kotrmelců.

Jinak Adam opět dneska usl bez dudlíku. Včera si ho doma vyřval. Snad se poštěstí a on se tady odnaučí. Kéžby.
Jinak u zubařky histerie a panika už v čekárně. Ale bylo to i tím, že jsem ho právě probudila v autě.. Ale Dr se rozplývala nad tím, jak má Adam plnou hubu zubů a máme zůstat u Elmex pasty a na noc nedávat sladký pit, že by se to mělo spravit s tím kazem. Jako asi zacelit úplně ne, ale zastavit. A čistit co nejvíc. A podle vzhledu ji znám. Potkávala jsem ji v Řečkovicích
31. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
Peti přejem lindě vše nej k svátku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
1. zář 2009 v 00:37  • Odpověz
dobré ránko,

Peťi Lindě přejeme všechno nejlepší k svátku :slight_smile:

Jani ono každému dítěti vyhovuje něco jiného. Já jsem s Kubou chodila do Filie a můžu říci, že už nikdy více.
My jdeme plavat na Polní ve čtvrtek, tak jsem zvědavá na teplotu vody, jestli bude studená, tak tak Jakub taky chtít být nebude :unamused:
1. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
dobre rano...
taky preji Linde vse nej k svatku a uspesny zacatek do noveho skolniho roku
1. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Jani, no voda tam byla studna, a je pravda ze levne neznamena dobre,ale myslim, ze an to odzkouseni je to dobre, kdybych sla jinam a adala za to vic a byla stejna reakce...no zkusime to jeste v pondeli,ale mam sto chuti premluvit P aby sel driv z prace a do toho bazenu sel s ni, ja jsem trpela jak krava, je proste nesnesu, kdyz mi dite rve...ale asi to udelam tak, ze kdyz bude bekak 10minut, tak vylezu a sejrim na to...
jedine kdy nebrecela bylo, kdyz jsem ji emla v klubicku a pohupovala s ni ze strany na stranu....
Jo a Jani, tak v roce je to asi trosku jine, nevim nemuzu posoudit,ale muzu rict, ze se na pondeli vubec netesim a mam z toho hruzu, kez by se to zlepsilo...
1. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Vendy to spíš fakt vypadá na to, že je jí nepříjemná poloha ve vodě. Zkus s malou dělat to co se jí líbí, prostě se vyprdni na to, co dělají ostatní. Jak už jsem psala Kubovi se nelíbilo když byl v bazénu na zádech....

a s tou vodou jsem fakt zvědavá :confused: když jsme tam chodili před prázdninama, tak byla v pohodě, teplota odpovídala
1. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Ještě, že máme taky zaplaceno je 5 lekcí :slight_smile:
1. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
no zkusima budu s ni delat to u ceho mi nebude brecet....
1. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
jsem tu mela prepadovku :grinning:
1. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno všem :dizzy_face:

Za přáníčka moc moc děkuju :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

a Kubovi taky přejem ať školku zvládá v pohodě :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Vendy pošleš mi taky prosím tu adresu s těma fotkama, heslem a jménem? Díky :wink:
1. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
tak my vyrážíme na pichanec ahoj
1. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
tak at to neboli...ahoj :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
taky přejem lindě všechno nejlepší :wink:
vendul, uvidíte v tom plavču, ale některým dětem se to prostě nelíbí, nebo to pak zkusit zase později, až bude zvyklá na studenější vodu, my jsme měli asi 2 měsíce před plavčem toho pána od nich doma a plaval s barunkou u nás ve vaně, takže jsme věděli, co už máme tak nějak trénovat a na jakou ji postupně i zvykat teplotu, takže to žádnej šok, jak pro nath nebyl no...
1. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
no my vanu nemame, takze nemuzeme zkouset
1. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
musim vyridit par telefonatu a vubec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
vse vyrizeno :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
HA, mě se právě podařilo vyhrát pro Lin k narozkám medvídka Míťujáčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
sikulka a za kolik?
1. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Všem přeji kráááááááááááááááááááásný den a jdu tady něco udělat, ony 2-3 dny vejletování jdou tak trošičku poznat :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
111,- :wink:
1. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Vendy, fotečky hezký, děkuju....
Jen mě napadlo, na těch fotkách to trošku vypadá jakoby tam bylo takový menší přítmí, nemohlo i to hrát trošku roli v tom, že se tam prďolce nelíbilo?
1. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
no pritmi tam bylo,ale to si myslim, ze ten problem neni, ze je to opravdu ta voda bo jak jsem ji podala instruktorce a ona ji namocila do vody, tak byl brekot az do konce lekce, teda s malinkymy chvilickama kdy neplakala...
1. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
To je on... Lin je do nich úplně zblázněná a ještě žádnýho nemá
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3812444
1. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Nic jinýho Vendy asi neporadím než vydržet a zkusit ji zlomit :wink:
1. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Tak já pádím něco dělat, páápáááááá :wink:
1. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.